reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Fotki pokaze, bo pewnie juz beda;-)

Jest tu oprocz mnie jakas przyszla mamusia, ktora spodziewa sie pierwszeo dziecka|??

Czuje sie jak male dziecko, ktore jeszcze nie zna swiata...
Nie wiem co mnie czeka...

A nawiasem mowiac to z moich obliczen wychodzi mi 6 tydzien, a w kalkulatorach jest 5, czasem 6:confused::confused::confused:
Dzisiaj pewnie sie dowiem co i jak...
Serce mi wali jak glupie..


msdracula
Juz nam droge uformujesz;-)
 
reklama
tak przeglądam wasze suwaczki i tak się zastanawiam, czyżbym szła pierwsza na odstrzał? :szok: czy ktoś jeszcze skończył dzisiaj 8 tydzień, albo jest "starszy ciążowo"?
termin mam na 1 września póki co :sorry2:
Mi według OM też dziś się zaczął 8 tydzień, ale na USG wyszło, że dzidzia jest o 3 dni młodsza. Kalkulatory w necie podają mi termin na 5 września, zobaczymy co powie mi jutro lekarz na wizycie :tak:
Ja dziś cały dzień śpię na stojąco... i nadal nie wiem, co jeść, na nic nie mam ochoty... za to moja mama przywiozła mi pyzy z mięsem i czekam na małża, żeby podgrzać z cebulką z masełkiem, mniami :-D

Malapralinko, ja jestem w pierwszej ciąży i chyba jeszcze kilka dziewczyn :-)
 
To dobrze ze nie jestem osamotniona;-)

Jakis taki dziwny lek mam, strach...
Leze i czekam na wlasciwa godzine, zeby z domu wyjsc...
A pol godziny przed szafa stalam i namyslalam sie co mam ubrac, jakbym conajmniej na randke jakas szla:-D
 
A dzi moj M przyniosl do domu wielka noge prosciutto, mam na nia taka ohcote ze nie wytrzymam ale jest surowa..wiec nie mozna buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
to w jakim państwie mieszkacie?????:-)
Kerna Mi się wydaje że właśnie tak będzie już do końca, ja też w 1szej ciaży miałam masakrę z wymiotami i mdłościami. Tydzień przed spodziewaną miesiączką poczułam również wstręt do kawy, teraz jest super wypijam jedną dziennie i myślę że juz tak zostanie. Inne dolegliwości typu bolące cycuchy itd.. mogą być - najgorsze to te mdłości!!:tak:
no i takie posty mi sie podobają:tak::tak::tak::tak: a kurc ze tych pierogów mogłabyś troche podesłać:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::-D

wanilla - pokroj swiezy imbir np w koste zalej garaca woda
a słuchajcie tu!! Poszłam do apteki po herbatke imbirowa albo jakakolwiek na mdłości. a baba mi mówi że ostatnio wybadali, że imbir ma złe działanie na zarodki szczurów i mi nie sprzeda..tylko za zgodą gina:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

tak przeglądam wasze suwaczki i tak się zastanawiam, czyżbym szła pierwsza na odstrzał? :szok: czy ktoś jeszcze skończył dzisiaj 8 tydzień, albo jest "starszy ciążowo"?
termin mam na 1 września póki co :sorry2:
oooooooooooooo zazdroszczę!!!1 Twoja fasolka już wygląda jak mini ludzik:tak::tak::-D:-D super
witam sie wieczornie:-)dzisiaj byłam na sankach z bejbe i sie wymroził, że wył w droge powrotną:baffled::baffled: zjedliśmy naleśniki na kolacje i jeszcze pół godzinki i go kładę uffffffff
Pralinka bedzie dobrze...wdech-wydech ........
 
jak najbardziej jestem za :)

ja rowniez:tak:

hej dziewczyny ja tu pierwszy raz :D
i najprawdopodobniej będzie wrześniowe maleństwo jak jego mamusia :tak:

no to gratki przeogromne:tak::tak:

cześć dziewczyny! melduję się że skończylismy dzisiaj 8 tydzień :-D

ja jeszcze dwa dni :tak:

Masakra, za mną też cały czas chodzi barszczyk z uszkami <mniam>

no za mną wczoraj chodzil,ugotowalam i najadlam sie:tak:
jeszcze mi zostalo wiec jak co zapraszam:-)

Witam:-) Nieśmiało dołączam do wrześnióweczek:zawstydzona/y:. Trochę się boje, bo to będzie moje pierwsze dzieciątko. Obecnie jestem w 7 tyg., dzisiaj właśnie byłam na badaniach i martwie się czy wszystko będzie dobrze:-( Ale jak widze, że Wy jesteście pozytywnie nastawione to ja też staram się tak myśleć:blink: Miłego dnia Wam życze.

no to gratki przeogromne:tak::tak:

Dorotka - dzięki. Ja innej myśli nie chce do siebie dopścić:-) musi być dobrze:-)
MsDracula - w karcie od neurologa mam napisane MPDz-niedowład 4-o kończynowy. Podczas porodu doszło do niedotlenienia mózgu. Synek jak miał robione MRI to wyszło że ma uszkodzoną tak dużą część mózgu że inne, zdrowe części nie zdołają przejąć roli tych uszkodzonych i są małe szanse na znaczną poprawę. Ale ja w to nie wierze. Lekarze po porodzie dawali mu 3% życia a przeżył. I będę walczyć o jego zdrowie do upadłego:tak: Nie wiadomo co było powodem tak szybkiego porodu. Co lekarz to opinia. Zaden też nie powiedział na 100%, po prostu tak podejrzewają.Ale fakt że mam problem z nerkami, większość ciąży przeleżałam w szpitalu,dawali mi dużo leków i zastrzyków.
Kerna - a mi maly dziś wstał w złym humorze. Teraz też marudzi. Lecę wymyślić mu jakąś zabawę. Może ściganie się na czworakach:-D

nie ma za co musimy sie wspierac:tak:

jejciu jak ja Cie podziwiam,wiesz ja zawsze myslalm ze jestem twarda,ale dopiero zycie pokazuje i weryfikuje nas samych
i chyba twarda nie jestem

bedzie dobrze zobaczysz:tak:

Witam dziewczyny:) dzisiaj dolanczam ja.... jeszcze nie bylam u lekarza ale robilam dwa testy i wyszly mi pozytywnie:) obliczalam wstepna date urodzenia dzidzi i jest to 20 wrzesien.... ale sie strasznie boje... chce zeby wszystko bylo dobrze.... pozdrawiam:):-)

no to gratki:-):-)
,rzeczywiscie nas sie tu mnozy:-D

Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na mdłości?? ja już nie wyrabiam, strasznie mnie to męczy, boję się już cokolwiek zjeść aby nie było jeszcze gorzej

nie dopuszczaj do glodu i ssania,bo wtedy jest jeszcze gorzej:tak:

tak przeglądam wasze suwaczki i tak się zastanawiam, czyżbym szła pierwsza na odstrzał? :szok: czy ktoś jeszcze skończył dzisiaj 8 tydzień, albo jest "starszy ciążowo"?
termin mam na 1 września póki co :sorry2:

wiesz ja mam termin na wrzesnia
ale julcie urodzilam 2 dni przed terminem:tak:

jejciu dziewczyny ale jestem zmeczona po pracy
caly dzien z przerwą 2 godziną to chyba troszki za dlugo
popracuje jeszcze tak z miesią c moze dwa i z tego srodowego popoludnia chyba bede musial zrezygnowac:tak::tak:

A KERNA KASSIELE jak sie czujecie:tak:
 
reklama
Ja juz po wizycie, Pani ginekolog przemiła i szczegółowa :)
USG zrobione, dzidzia jest i serce bije ewidentnie ją było widać, niestety zdjęcia nie mam za 4 tygodnie będę miała.
Teraz badania moczu, krwi toxo i glukozę - niestety prywatnie.
Termin na 4 września wstępnie.
Ale wyryła jakiegoś guzka u mnie w piersi i kazała jeszcze samej mi zbadać bo może to nieszkodliwe, ale ja sama to normalnie mam odruch odrzucający jak mam badać od razu mi słabo i niedobrze
 
Do góry