reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hey dziewczynki:-D
znów mam zaległości nie do odrobienia:zawstydzona/y::baffled:
musze sie pochwalic bo wczoraj byłam u lekarza:-D i bedzie druga upragniona córeczka:-D:-D:-D:-D:-D:-D mała LENKA:-):-):-):-) dzidzia zdrowa wariowała w brzuszku, fajnie bo moja lekarka zawsze przełancza nam na 4d a dzidzie tam tak słodko widać, w poprzedniej ciazy musiałam za takie badanie płacić 190zl a tu mam w cenie wizyty tzn w 100zl :rofl2::-p:-)


dzis mam dzien bez męża:-( bo najpierw bedzie on w pracy a później idzie zrobic kolejny tatuaż wiec w domku zawita gdzies koło 20:-:)-(

GRATULACJE SERDECZNE DRUGIEJ CORECZKI :-)
ja juz tez chce wiedzieć!


A z obrona to faktycznie bolesna to prawda i może niewygodna, ale im szybciej dziewczyny sie zabierzecie za pisanie tym lepiej i juz będzie z górki. A satysfakcja jaka! Ha! poza tym chyba łaskawiej patrza na studentkę-brzuchatkę:tak:
Ja wprawdzie broniłam się bez brzucha, ale podejście do samej pracy i pisania miałam identyczne, tzn. brak chęci i wymyslanie a teraz to , a teraz tamto. Jak sie już abrałam za pisanie to mnie wciągnęlo i poszło szybko. Potem obrona i już. Broniłam sie 2 miesiące przed slubem, wiec tez miałam co robić. jejciu to było prawie 10 lat temu:szok: jestem stara?????:szok::-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
ztym angielskim jak czujesz się na siłach a nauka nie przysparza ci większych problemów to sprubój zawsze to jedno zajęcie więcej dla zabicia xczasu a jak czyjesz że poprostu Ci się nie chce to nie zmuszaj się ;-)

Karolinkare podpisuję się dwoma łapkami pod tym co napisała Justynka... jak już będą Maluszki to potem będzie bardzo, bardzo ciężko...trzymam kciuczki i mam pomysł... mobilizujmy się na wzajem, to będzie łatwiej.. :-)
 
Mam pytanko , wydaje mi się,że od piątku czuję ruchy dziecka, ale mam wątpliwość gdyż:czuję owo wypychanie, pukanie itp. regularnie od piątku między 21-22, nigdy w innej porze i tylko z prawej strony.CZY TO KOPNIACZKI?

Ja myślę że to może być To ale lepiej jakby wypowiedziała się bardziej doświadczona mama
 
Mam pytanko , wydaje mi się,że od piątku czuję ruchy dziecka, ale mam wątpliwość gdyż:czuję owo wypychanie, pukanie itp. regularnie od piątku między 21-22, nigdy w innej porze i tylko z prawej strony.CZY TO KOPNIACZKI?

Ja mam to samo;) moje maleństwo juz bardzo czesto sie wierci, rozpycha i puka :) Szczególnie jak mam za ciasne spodnie, to wariacji dostaje, tak szaleje biedactwo.
 
monia.gryc
Myślę, że to to właśnie "to" czyli ruchy maluszka.
Być może w dzień nie zwracasz na to aż takiej uwagi stąd wrażeni, że maluch jest aktywny tylko wieczorami.
U mnie z rana 7 jak się budzę do wc to kładę się spowrotem i jest istna rewolucja maluszek się przeciąga a ja czuje właśnie takie wypychanie w dzień czasem mnie puknie tak że aż z wrażenia się przestraszę :)
Wieczorkiem koło 23 to daje kopa za kopem to tak na dobranoc.
Każde z moich dzieci było najbardziej skore do kopania wieczorem :)
 
monia.gryc
Myślę, że to to właśnie "to" czyli ruchy maluszka.
Być może w dzień nie zwracasz na to aż takiej uwagi stąd wrażeni, że maluch jest aktywny tylko wieczorami.
U mnie z rana 7 jak się budzę do wc to kładę się spowrotem i jest istna rewolucja maluszek się przeciąga a ja czuje właśnie takie wypychanie w dzień czasem mnie puknie tak że aż z wrażenia się przestraszę :)
Wieczorkiem koło 23 to daje kopa za kopem to tak na dobranoc.
Każde z moich dzieci było najbardziej skore do kopania wieczorem :)

WIELKIE DZIĘKI, wynika ztego,że nasze dzieci to nocne marki
 
Hej dziewczyny

Co do lotu to nic nie wiedomo-ja oszaleje!

Moj dzidzius tez juz tak wariuje ze szok-a moj mezus powiedzial 2 dni temu :"a to mialo byc spokojniejsze" haha chyba mamy dar do robienia takich malych wiercipietek:)

A moj synek na pytanie (bo ciagle ktos go pyta) "a wolalbys braciszka czy siostrzyczke?" odpowiada-"jeszcze nie wiemy to niespodzianka"
 
Faktycznie, ja równiez najbardziej czuje maluszka nad ranem i jak sie juz położę spać. w ciągu dnia pewnie sobie spi, ukołysane przez moje chodzenie i poruszanie się.
 
reklama
Faktycznie, ja równiez najbardziej czuje maluszka nad ranem i jak sie juz położę spać. w ciągu dnia pewnie sobie spi, ukołysane przez moje chodzenie i poruszanie się.
Zgadza się maluszki lubią jak są kołysane gdy my się poruszamy.
Jak martwi was mała aktywność maluszka wystarczy sprawdzona rada zjeść coś słodkiego, po takiej sporej dawce energii maluszek napewno odwdzięczy się kopniaczkami,wystarczy poleżeć chwilkę po zjedzeniu słodkości na lewym boku a maluszek zaraz zacznie swoje wygibaski :)
"Kopanie czyli rozmawa mamy z dzieckiem
Gdy poczujesz kopnięcie, odpowiedz maluchowi pukaniem w brzuch. Gdy twoje dziecko poczuje to pierwszy raz, może na chwilę znieruchomieć. Ale po chwili zapewne „odkopnie” ci nóżką! Gdy poklepiesz brzuch w innym miejscu, ono znów spróbuje ci „odpowiedzieć” po swojemu."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry