reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
U nas np jesli położę ręke w danym miejscu to często zdarza się kopnięcie potem w to miejsce
Ja kłade sie i mówie "pogadamy ?" i chwile potem pierwszy odzew
 
Zgadza się maluszki lubią jak są kołysane gdy my się poruszamy.
Jak martwi was mała aktywność maluszka wystarczy sprawdzona rada zjeść coś słodkiego, po takiej sporej dawce energii maluszek napewno odwdzięczy się kopniaczkami,wystarczy poleżeć chwilkę po zjedzeniu słodkości na lewym boku a maluszek zaraz zacznie swoje wygibaski :)
"Kopanie czyli rozmawa mamy z dzieckiem
Gdy poczujesz kopnięcie, odpowiedz maluchowi pukaniem w brzuch. Gdy twoje dziecko poczuje to pierwszy raz, może na chwilę znieruchomieć. Ale po chwili zapewne „odkopnie” ci nóżką! Gdy poklepiesz brzuch w innym miejscu, ono znów spróbuje ci „odpowiedzieć” po swojemu."


Zgadzam sie z tym w 100% to byla nasza ulubiona zabawa z Besiem gdy byl w brzuszku:)
Moj mezus dotykal palcem w jakims miejscu a ja czulam(czasem nawet widzielismy) jak sie obracal i celowal dokladnie w to samo miejsce:)
 
Witam,
i zaraz nadrabiam czytanie, teraz nie mam kiedy i wścieka mnie to niesamowicie :/
Dziś też po czasie z pracy ale wcześniej niż wczoraj bo popędziłam młodą. Zanim doszłam ok 3 km po dzieci i wróciłam to już jest 19 :/ Nie lubię drugich zmian męża.
Dobrze że od następnego piątku wolne do wtorku :) Przyda mi się te parę dni :)
 
witajcie dziewczyny ja dzis mam leniwy dzien, teraz sie dopiero wzielam za prasowanie troche...a tak to najpierw sie poopalalam potem se pospalam potem prysznic i tak zlecialo..jeden z maluch z lewej strony wariuje :D

i mam chyba dziure w zebie cholera jasna albo cos mi sie przykleilo i nie chce sie odkleic, bylam na kontroli z miesiac temu pani dentyskak powiedziala ze mam zeby w stanie idealnym, czy to mozliwe ze tak nagle mi sie dziurka zrobila i to tak widoczna??? z dwa dni temu jej nie bylo a jesli cos sie przykleilo to choc mylam zeby chyba z 10 razy juz to nie chce sie oderwac...dorotka.1 czy dziury tak powstaka z dnia na dzien ?? a moze to przez to ze nie pije mleka prawie wogole...? dzis przez to wsyztsko wypilam juz dwie szklanki! :)
Karolinkare co do egzaminu jak tylko sie czujesz dobrze to ja bym nie odpuszczala, ja wlasnie ucze sie wloskiej teori do prawa jazdy i mam zamiar zdawac tez jakos w czerwcu :D praktyke sobie zostawie po porodzie :)
 
hey dziewczynki:-D
znów mam zaległości nie do odrobienia:zawstydzona/y::baffled:
musze sie pochwalic bo wczoraj byłam u lekarza:-D i bedzie druga upragniona córeczka:-D:-D:-D:-D:-D:-D mała LENKA:-):-):-):-) dzidzia zdrowa wariowała w brzuszku, fajnie bo moja lekarka zawsze przełancza nam na 4d a dzidzie tam tak słodko widać, w poprzedniej ciazy musiałam za takie badanie płacić 190zl a tu mam w cenie wizyty tzn w 100zl :rofl2::-p:-)


dzis mam dzien bez męża:-( bo najpierw bedzie on w pracy a później idzie zrobic kolejny tatuaż wiec w domku zawita gdzies koło 20:-:)-(

Asiek to gratki ,bardzo chcialas dziewczynke i masz,a Lenka slodko
mnie sie ninka podoba,ale malzowi nie i debatujemy nad imieniem

Mam pytanko , wydaje mi się,że od piątku czuję ruchy dziecka, ale mam wątpliwość gdyż:czuję owo wypychanie, pukanie itp. regularnie od piątku między 21-22, nigdy w innej porze i tylko z prawej strony.CZY TO KOPNIACZKI?

Kopniaczki to raczej nie ,tylko wlasnie ruchy dziecka kiedy opiera sie glową lub pupą o sciane macicy,kopniaki napewno poczujesz jak bedzie Lenka wazyc kolo 1 kg

Karolinkare podpisuję się dwoma łapkami pod tym co napisała Justynka... jak już będą Maluszki to potem będzie bardzo, bardzo ciężko...trzymam kciuczki i mam pomysł... mobilizujmy się na wzajem, to będzie łatwiej.. :-)

JA TEZ kAROLINKARE mysle ze spokojnie mozesz zdawac,potem z dwoma maluszkami moze byc gorzej

Kasiona z dnia na dzien nie powstaja dziury,a z opisu trudno mi jednoznacznie stwierdzic co to moze byc


Pysiu slicznie to ujelas
 
Ja skorzystałam z okazji że mój mały lokator nie śpi i zaczął się ruszać to do niego zapukałam w brzucholek i ku mojemu zdziwieniu odpukał mi i tak sie od pół godziny bawimy w puk puk.
Oj jak powiem mojemu to będzie chodził za mną i pytał czy już maluch nie śpi i tez może z nim popukać :)
Ja już po mały mykam na moje seriale i te schody czekają na mnie ehhh
Miłej nocy brzuchatki niech maluchy dadzą wam pospać :)
 
reklama
witam wieczorkową porą :)
gratuluję udanych wizyt :)

a mnie złapał jakiś kaszel i gardło znowu zaczyna drapać asz kurdę ja mam z tym gardłem problemy od dziecka :( jutro kupie se jakiś syrop może pomoże a jak nie to mam w planie wizyte u lekarza bo ile można....
 
Do góry