reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
No ja obrobiona z dziećmi, trzeba było z młodym nad słowami do dyktanda przysiąść :) I modlitwę nauczyć, mam nadzieję że jutro zda :)

Mój dzidziolek też coraz częściej daje o sobie znać, często w pracy jak za długo siedzę i ściskam brzuch (niestety moja wada, nieprawidłowa postawa przy kompie). Ale zaraz arbuzka sobie zapodam to pewnie zacznie harce :)
 
skrzat910 – sukienkę przymierzlam i jest cudowna :D i ma miejsce na brzuszek mimo ,ze one się śmieją ze mogłabym w końcu przytyć :D
Tosia – ja tez mam 27 wizytę i już nie mogę się doczekać :D
Marja -no właśnie wiem ,że mało czasu. Ja dziś przymierzałam i jestem bardzo, bardzo zadowolona ;) Jest taka, jaka chciałam jutro już odbieram :)
Asiek – gratulacje córeczki :)
Onionek – ja mam facebooka :D
Ja przyzwyczajam się do tipsów po długiej przerwie , ale już funkcjonuje hehe .Sukienka super zakupiłam też biżuterie więc już wszystko mam. I teraz już będzie z górki. Zdjęcia będę miała jednak w niedziele czyli po ślubie, ale znając nas może się to zmienić :D idę cosik zjeść :)
 
witam kochane piszecie jak szalone nie daję rady wszystkiego nadrobić nie wiem czy pisałyście o tym czy nie ale spytam czy wy też macie takie problemy ze zgagą a może macie jakieś sprawdzone sposoby aby się jej pozbyć
 
witam kochane piszecie jak szalone nie daję rady wszystkiego nadrobić nie wiem czy pisałyście o tym czy nie ale spytam czy wy też macie takie problemy ze zgagą a może macie jakieś sprawdzone sposoby aby się jej pozbyć


Ja mam mega zgage caly czas prawie (to samo w pierwszej ciazy) ,pomaga mi mleko,i unikam tlustych ciezkich posilkow
 
lilula8891, migdały i tylko migdały :-) u mnie działają.. :-) wcześniej bym w życiu o tym nie pomyślała... spróbuj!!!
 
może to niezbyt popularne lub tez niezdrowe, ale ja ratowałam sie małą szklaneczką coca - coli, pomogło:tak: ale bez obaw nie stosowalam tego zbyt czesto. wlasciwie juz od 10-12 tyg. zgaga mnie nie męczy, może tez dlatego ze ja jem duzo warzyw na parze i potrawy na parze gotowane, zero smażeliny.
 
reklama
a ja właśnie zjadłam zupke kapuśniaczek i zaraz idę się myć i lulu....wykończy mnie ten ból gardła ale teraz boli mnie całkiem inaczej niz ostatnio,wtedy to był luzik heheh :) no ale płukam w tym rumianku może coś da ajajaj :)
 
Do góry