reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
A moja dzidzia właśnie się zbuntowała i powiedziała nie będziesz siedzieć przed komputerem. Siedzę w pracy i mam takie wrażenie jakby w brzuchu było kilkoro dzieci a tu ratem jedno. Ciekawe skąd ta bestja mała czerpie tyle siły?? Próbowałam chodzić po pokoju ale nic nie daje-maleństwo szaleja nadal ...
 
Czy Was też tak bolą boki brzucha, tak jakby ciągnięcie ale tylko jak chodzę. Jak siedzę i leżę to jest OK. To te wiązadła? Jak myślicie? W poprzedniej ciąży nic mnie nie bolało i trochę się tym martwię.
ja w pierwszej ciąży bardziej nawet odczuwałam, ale teraz tez pobolewania czuję;/myślę, że to mogą być wiązadła, rozciąganie macicy..każdą ciążę jednak inaczej się przechodzi...

hey dziewczynki:-D

musze sie pochwalic bo wczoraj byłam u lekarza:-D i bedzie druga upragniona córeczka:-D:-D:-D:-D:-D:-D mała LENKA:-):-):-):-)
gratulacje serdeczne!!!!!!!!!!!!!!!!No to macie mały babiniec:):)hihi z jednym rodzynkiem w centrum:)
 
Cze mamusie!!
Ja wlasnei ogarnelam kuchnie i zupke szcawiowa ugotowalam i siadlam kawke sobie zrobilam i relaxik teraz:)
Cieplo u nas wiec jak corcia lekcje odrobi pewnei smigne z nia na pl zabaw trzeba troche pospacerowac na swiezym powietrzu.
Dzisaj mi strzela 17 tydz.ale dzidzi jesczcz mnie tak nie kopie,tylko sobie plywa w brzuszku czuje czasami.
Zycze wam mielgo dzionka !!

 
A moja dzidzia właśnie się zbuntowała i powiedziała nie będziesz siedzieć przed komputerem. Siedzę w pracy i mam takie wrażenie jakby w brzuchu było kilkoro dzieci a tu ratem jedno. Ciekawe skąd ta bestja mała czerpie tyle siły?? Próbowałam chodzić po pokoju ale nic nie daje-maleństwo szaleja nadal ...

Oj niejedna ci pozazdrości.
mój łobuz szaleje najwięcej tak o 7 rano jak się przebudzę to dosłownie czuje pod skórą jak się przemieszcza cały a wieczorkiem o 23 kopie jak najęte :)
Postanowiłam umyć te schody wieczorem bo na razie wena na sprzątanie mnie opuściła.Nastawie 2 pranie i będę leniuchować aż T. wróci do domku bo pojechał do Władysławowa chce tam w barze u znajomej dorabiać latem w te dni które ma wolne od pracy, więc wyjdzie na to, że dwa dni będzie pracował w Gdańsku a 2 wolne we Władysławowie bedzię dorabiał i dla mnie to już czasu nie znajdzie no tyle co buziak na dzień dobry o 5 rano i na dobranoc o 22 lub 1 w nocy ehhh
 
Hej dziewczynki
Ale miałam do nadrobienia po prawie 2-dniowej przerwie, nieźle skrobiecie:szok::szok:
Oj widzę, że w weekend trochę pospacerowałyście. U mnie też pogoda była w miarę, ale ze mnie zmarzluch i brak chęci na spacerek.
Dla Małpki i Olgadom spóźnione życzenia urodzinowe, sto lat.
Asiek gratuluję drugiej córeczki.

Witam! a ja znowu zalatana :wściekła/y:robię ostatnie poprawki pracy mgr i kurcze zawsze jakąś literówkę znajdę, już miałam na czysto wydrukowane i koleżanka kolejną znalazła :wściekła/y: jeszcze mnie fotograf czeka, jak ja nie lubię tego typu zdjęć :crazy:
msdracula, będzie dobrze. Pocieszę Cię, że jak wiozłam swoją pracę mgr do dziekanatu to jeszcze znalazłam parę literówek, ale nie było już czasu na poprawę i tak zostało.

przyszla_mama81;5310659]Cze mamusie!!
Ja wlasnei ogarnelam kuchnie i zupke szcawiowa ugotowalam i siadlam kawke sobie zrobilam i relaxik teraz:)
Cieplo u nas wiec jak corcia lekcje odrobi pewnei smigne z nia na pl zabaw trzeba troche pospacerowac na swiezym powietrzu.
Dzisaj mi strzela 17 tydz.ale dzidzi jesczcz mnie tak nie kopie,tylko sobie plywa w brzuszku czuje czasami.
Zycze wam mielgo dzionka !
Oj szczawiowej zupki to bym zjadła:tak:
Miłego popołudnia
 
Witam kobietki
Nie odzywałam się 2 dni, gdyż żyłam w matni, która spowodowana była powtórnymi badaniami na toxoplazmozę, bardzo się stresowałam, wprawdzie uważam na siebie, ale co 2 tyg jeżdżę do moich rodziców na wieś gdzie mieszka mało zdyscyplinowany kot, po za tym jak to na wsi -koty , myszy itp.
Doszłam tez do wniosku,że tą wstrętną toxo można zarazić się niemal wszędzie-jedząc w restauracji-przecież nie mamy pewnośći ,że warzywa na sałatkę nie krojone były na desce po surowym mięsie?przypomniałam sobie ,że jadłam też kebaba, a tam mięso jest grillowane i może zdarzyć się surowe, wiem, wiem schizuję,ale jak pomyślałam,że mogłam się zarazić tym świństwem to włos mi się jerzy...
nawet na amniopuknkcję nie miałabym szans bo już za późno..
Dlatego postanowiłam,że badanie będę robić co 3 tyg., bo przecież co z tego ,że zrobię je w każdym trymestrze, przez 3 miechy to ten pierwotniak na bank przejdzie na dziecko,a antybiotyk ,uszczelnia łożysko a dziecko nie leczy, zresztą rozmawiałam z koleżanką zFrancji i tam właśnie robią to badanie co 3 tyg.

TO tyle w tym temacie oczywiście moje wynki okazały się ok.
 
ja wg. wyników robionych w 9 tc. przechodziłam toxo przed ciążą ale lekarz powiedział że będziemy powtarzać badanie około 25-28 tc...

Dobrze że u Ciebie jest ok :-)
 
reklama
witam kochaniutkie:)
a ja dzisiaj chodze z kata w kąt ,remontu ciąg dalsza a bałagan w całym domu ze szok, dzieciaki sprzedałam do teściowej na cały dzueń i nocke zeby nie wdychały zapachów farb,no a ja niestety jestem na te smrody narażona:( no ale nic na to nie poradze, jak patrze na ten rozgrzebany dom to mi sie płakać chce ,a kto to wszystko bedzie sprzątał,jestem poprostu załamana
 
Do góry