reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
sentymentalnie, ale jak miło i relaksacyjnie:):):)ja o ślubach to mogę słuchać godzinami:):)a foty ślubne to nawet obcych ludzi u fotografa lubię oglądać:)
JA Asiu mam tak samo. Mogłabym zdjęcia, a nawet płyty z takich imprez oglądać non stop. Ale swoje to tak sobie, bo mi szkoda, że ten dzień się nie powtórzy.

Mam do Was pytanko. Wyszło mi dodatnie HBs. Jak odbierałam wyniki, to panie w przychodni trochę mnie postraszyły, ale gin. zbytnio się tym nie przejął. A Wy wiecie coś na ten temat.
 
Widze wspomnienia ze slubu:happy: My jestesmy ze soba 5 lat ( rocznice mielismy 9 kwietnia:-)) znamy sie 12 lat, od podstawówki:), zaręczyliśmy się 2 lata temu i w tym roku mielismy planować kiedy weźmiemy ślub, ale dzidzia nas troszke pospieszyła i wezmiemy cywilny w sierpniu, bo moja mama przyleci do Polski:-) koscielny za 2 lata planujemy, ale zobaczymy co z tego wyjdzie:happy: Ciekawa jestem czy wogole w jakas sukienke sie zmieszcze na miesiac przez porodem:-D:-D
Co do HBS to jedynie wiem, ze jest to zwiazane z wirusem zapalenia wątroby typu B, nic wiecej niestety nie wiem:/
 
Ostatnia edycja:
wiesz z tych marzeń to może jeszcze nie nici;-)zawsze możecie spróbować postarać się o stwierdzenie brak ważności małżeństwa- trochę to trwa, ale warto;-);-);-);-)ja mam koleżankę, której mąż był emocjonalnie uzależniony od mamy i był rozwód, łzy, myślała, że to koniec świata, a teraz jest po ślubie kościelnym(notabene z facetem, który też przecodził stwierdzenie braku ważności małżeństwa)mają dwójkę ślicznych szkarabów i są maega szczęśliwi;-);-)
Jeśli są podstawy do tego, że ona wchodziła za Twojego z wyrachowania, a nie miłości szanse są duże:tak::tak::tak:



My jestesm prawie 3lata po ślubie, znamy się jakieś12 lat, a jesteśmy z sobą od prawie 6 latek:-D:-D:-D:-Dślub był wymarzony, mieliśmy dwa przyjęcia dla starszyzny rodzinnej(restauracja i na następny dzień w namiocie- bardziej grilowo(6m/8m.)drugie przyjęcie dla przyjaciół i kuzynostwa, dzięki czemu nie trzeba było ciąć listy ze względów oszczędnościowych:tak::tak::tak:sukienkę miałam wymarzoną- firma margarett model viso(nawet nie wiem, czy nadal jest w sprzedaży)bukiet ze stokrotek polnych(biję pokłony wobec mojej kwiaciarki, do dziś nie wiem jak tego dokonała):tak:ozdobienie kościoła połączone było akurat z komunią w mojej parafii, więc się z rodzicami zgadaliśy i do dziś dnia 19 maj to jest moja ulubiona data...a ślub no...mogłabym codziennie, ale cały czas z moim M.:tak::tak::tak::tak::tak:

no nie wiem wiesz czy wypali coś takiego wiem że jest coś takiego jak unieważnienie małżeństwa ale raczej nie ma twardych dowodów....ehhhh aż sie mi płakać dziś jakoś chce jak se o tym pomyślę :( ale cieszę się że u Was slub odbył sie piękny :) a jak bedzie u nas to czas pokaże...:)

ja se zajadam się lodami truskawkowymi :)
 
no to musi być wasza decyzja, bo to są procesy długi i zazwyczaj z wywlekaniem brudów, więc mało przyjemne, ale na pociechę dodam, że moja koleżanka brała ślub cywilny w białej kiecce:):):)normalnej takiej jak w kościele, więc można;)
 
no to musi być wasza decyzja, bo to są procesy długi i zazwyczaj z wywlekaniem brudów, więc mało przyjemne, ale na pociechę dodam, że moja koleżanka brała ślub cywilny w białej kiecce:):):)normalnej takiej jak w kościele, więc można;)

no domyslam się że mało przyjemne ...wiesz ja nie chcę wracać do przeszłoosci mojego bo znam ja i jest dla mnie bolesna...staram się zapomnieć o wszystkim co było i nie wiem czy starczyłoby mi sił na wywlekanie tych brudów :( juz troszke przeszłam i teraz chciałabym mieć spokój...
 
KasikN82 znalazłam takie coś:

"Dodatni wynik antygenu Hbs świadczy o nosicielstwie wirusa żółtaczki zakaźnej. Zakażenie tym wirusem nie zawsze objawia się dolegliwościami wątrobowymi, czasem przebiega podobnie do grypy lub nie powoduje żadnych objawów. Nosicielstwo wirusa nie musi oznaczać aktywnej choroby, jeśli nie ma Pani dolegliwości, ale będzie Pani musiała chodzić na kontrolę do lekarza zajmującego się chorobami zakaźnymi. Dodatni Hbs nie wpływa na przebieg porodu, nie jest wskazaniem do cesarskiego cięcia. Podczas porodu personel musi jednak zachować szczególną ostrożność, gdyż Pani krew stanowi potencjalne źródło zakażenia dla innych. Ponieważ istnieje ryzyko przeniesienia wirusa w życiu płodowym na dziecko, po porodzie otrzyma ono specjalną immunoglobulinę. Mając dodatni wynik Hbs, można karmić piersią."
 
reklama
Beti bardzo rozważnie postępujesz, nie ma sensu rozgrzebywać przeszłości....

u nas taka ładna pogoda ze chyba zaraz jeszcze jeden spacerek zrobimy :))
 
Do góry