reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Widzę że temat śłubów się rozwinąl .....ja mojego znam od dziecka a w maju stuknie nam 5 lat jak jesteśmy ze sobą a 17 lipca będzie nasza 3 rocznica ślubu ,mieliśmy cywilny od razu ze chrztem Oliwki ,nie chciałam ślubu kościelnego i nie wiem czy kiedykolwiek będe miała a jak coś to cichy bo ja nie lubie robić takiej pokazówki dla innych [nie mam nic przeciwko ślubom],dla mnie papierek się nie liczy bo jak ktoś ma być ze sobą to będzie a nie raz ludzie przysięgają sobie miłość przed ołtarzem a po kilku latach rozwód!!!


 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc laski , ja wlasnie wrocilam z pogotowia bo oprocz mocnych bolow brzucha dostalam plamieni bardzo sie przestraszylam, mam nakaz lezenia ,nie wolno mi nic nosic i dzwigac tylko sie oszczedzac, ale z malenstwem ok ,serduszko bije , nozki maja po 5 palcow, wedlug usg 17 tydz i 3 dni.Teraz leze, nudze sie , leze
 
:-D:-D:-D:-D:-DUmówiłam się juz na USG Prenatalne z płytka na 4 maja juz sie nie moge doczekać:)))
Ja też mam USG 4 maja i też liczę dni bo chciałabym znów widzieć moje maleństwo :-)

Onionek Sto Lat! Ach od tych wszystkich życzeń to ten rok będzieszz miała mega-szczęśliwy.
U nas ok. 7 lat stażu ślubnego + jakieś 2 lata przed. Zleciało. Piękni i młodzi byliśmy. W kościele było ślicznie, ksiądz się popłakał, goście też a m. musiał mnie trzy razy podtrzymywać bo mdlałam :p A kumpela zamiast ryżem sypneła kwiatami którymi miałam rzucać ja hehe
Ja teraz robię za wieloryba a mój małż nadal wygląda jak wtedy grrrrrrrr

A my w czerwcu mamy 9 rocznicę ślubu, znamy się może 10,5. Jak zaczęłam spotykać się z moim facetem, mój tato był okropnie zły bo miałam dopiero 19 lat a tu tak poważnie się zapowiada. A ja mu na to"Tato takich jak B. to ja tu jeszcze 10 przyprowadzę" No ale jak widać skończyło się na B. I jest cudownie, chociaż ślub i wesele podobały się wszystkim, to ja mam jakieś mieszane uczucia bo miałam okropnego stresa, fryzura mi się nie podobała, no i dostałam okres:szok:a zdjęć z tego dnia jakoś nie trawię:sorry: tak to było...dobrze,że nie jest tak jaki ślub takie całe wspólne życie:laugh2:
Poza tym teraz mój B. jest bardzo lubiany przez moich rodziców i wszyscy śmiejemy sie z tego, ze kiedyś tata odradzał mi małżeństwo z nim...:tak:
A co do wygladu to mój mąż w pierwszym roku po ślubie utył 12 kg:-D a dzieś ma 20 kg więcej niż w tamten dzień...ale to teraz wygląda normalnie, bo przedtem był bidulek wychudzony a teraz to taki PRAWDZIWY facet :tak:
 
Ostatnia edycja:
czesc laski , ja wlasnie wrocilam z pogotowia bo oprocz mocnych bolow brzucha dostalam plamieni bardzo sie przestraszylam, mam nakaz lezenia ,nie wolno mi nic nosic i dzwigac tylko sie oszczedzac, ale z malenstwem ok ,serduszko bije , nozki maja po 5 palcow, wedlug usg 17 tydz i 3 dni.Teraz leze, nudze sie , leze

Leż leż i odpoczywaj! I pisz nam tu jak najwięcej :)
 
Ja ze swoim znam sie wieki :) po slubie jestesmy troche ponad pol roku, koscielny planujemy na pazdziernik razem z chrzcinami :) nie zamienilabym go na nikogo innego ,nawet jezeli czasem doprowadza mnie do bialosci :) I oczywiscie jest pupilkiem moich rodzicow :)
 
no nie wiem wiesz czy wypali coś takiego wiem że jest coś takiego jak unieważnienie małżeństwa ale raczej nie ma twardych dowodów....ehhhh aż sie mi płakać dziś jakoś chce jak se o tym pomyślę :( ale cieszę się że u Was slub odbył sie piękny :) a jak bedzie u nas to czas pokaże...:)

ja se zajadam się lodami truskawkowymi :)


nie wiem co przeszkadza marzenie o pieknym slubie, dlugiej sukni i super weselu przy slubie cywilnym:confused2:
wiesz mi sama mialam lub cywilny( w usc strym zaku) wesele na starym miescie i kazdy bylw szoku z jaka pompa i elegancja zostal zorganozowany- wystarczy troche fantazji i dobrej organizacji z bedzie jak z bajki:tak::tak::tak:


ja z Lukaszem poznalam sie ponad 4lata temu, mialam juz obietnice ,z z zadnym faacetem sie nie zwiaze- milam dosc zwiazkow
poznalm go dzieki mojemu Tacie-wtedy juz bardzo schorowanemu, ktory umierajac nie mial pojecia,ze wlasnie dzieki niemu nigdy juz nie bede sama. On byl jedyna osoba, ktoremu L podczas wesela podziekowal za to ,ze przypadkowo Nas ze soba polaczyl- toast na stojaco wszystkich gosci ktorzy oddali w ten sposob hold mojemu tacie, bylo to bardzo wazne i wzruszajace dla mnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiecie ja juz sie oszczedzam , bo moja ciaza od poczatku zagrozona, zaledwie 3 tyg. temu dostalam pozwolenie wstawania i znowu , ja leze bo dziecko jest najwazniejsze ale czasem mam juz dosyc, zaczynam panikowac i wpadac w dol psychiczny
 
Do góry