reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witam po długiej nieobecności;-)
Mam nadzieje ze jeszcze ktoś o mnie pamieta;-)
Po świętach nie miałam siły na nadrabianie zaległości, ale wreszcie sie z tym uporałam. Świeta minęły w całkiem dobrej atmosferze, także nie mogę narzekać, choć niektórzy w rodzince podnieśli mi ciśnienie, ale postanowilam to olewać , bo teraz najważniejsze jest dzieciątko:)

Kerna gratuluje kopniaczków, i ja musze sie pochwalić,że w sobote także poczułam lekkie kopniaczki mojego maluszka:-D:-):-):-)
Dorotko 3mam kciuki za dzisiejsza wizyte:)

Gizela współczuje Ci sytuacji w jakiej jestes, przytulam Cie wirtualnie i zycze by wszystko sie jakos ułożyło, My tez nie wiemy jak to bedzie, bo przenosimy sie spowrotem do mojego miasta. Mam nadzieje ze moj szybko znajdzie prace, ale nigdy nie wiadomo:-( jedyne pocieszenie to to, ze o mieszkanie nie musimy sie martwic.

Ale dość smutów, choc wiem ze ciezko, przez ta tragedie, o ktorej napewno kazda z nas mysli. Tyle ważnych osób zginęło, echh az ciężko o tym myśleć
[*]

Miłego dnia mimo wszystko:happy:
 
Witam mamusie! Dzisiaj lepsze humorki?:-)
U mnie słoneczko tak pięknie świeci i już byłam prawie dwie godzinki z małym na placu zabaw, do tego pozjeżdżałam na zjeżdżalni i jestem padnięta:confused2::confused2:
Gizela próbuj, kombinuj jak się da, nawet jak ktoś odmówi to co! Ważne, że próbujesz i na pewno coś się trafi:tak::tak::tak:
A Wy tu o mężusiach gadacie...mój potrafi mnie wpienić do białej gorączki ale bez niego to nie ma życia no:sorry:
A co do kłucia w boku...to powinno przejść po odpoczynku, a jak nie przechodzi to może apap??
 
Co do płci;-)to mój lekarz nigdy nie daje 100%;-)przy chłopcahc stwierdza na 98%, a przy dziewczynkach tak koło90%,podobno ta druga pleć gorsza do rozpoznania;-);-);-);-)mi też się marzy dziewczynka i czekam na 24 kwietnia, bo może będzie w końcu widać;-)lekarz ma już swój typ, ale nie chcaił mówić, żeby nie nastawiać;-)

Co do mężów, ja z moim byłam jako jeszcze nie para w górach- tak sobie w dwójkę pojechalismy, wróciliśmy jako para, bo stwierdziłam, że mnie wkurza i albo go pokocham, albo ze skały zrzucę;-);-);-):-D:-D:-D:-Dno i do dnia dzisiejszego się śmiejemy, żę ze skały trzeba było zrzucić;-);-)a tak na serio to kochamy się strasznie, ale wkurzamy się na siebieniejednokrotnie, ale mamy spokój, bo wiemy, że jak jest się z sobą blisko to nieuniknione;-)o wymianie na lepszy model wieć też nie ma mowy;-);-);-);-)hihihi
 
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj z rana do lekarza musiałam iść bo w nocy taki ból brzucha dostałam że nie umaiałam spać nawet nospa nie pomogła.Narazie wszystko ok z maleństwem ale w środę mam USG i wtedy będę miała 100%pewności a po za tym może poznam płeć maleństwa. Pozdrawiam wszystkie mamusie idę się położyć muszę odpoczywać.
 
Cześć dziewczyny:) Witam Was i jeśli można to chętnie się do Was przyłącze:) Podczytuję Was od dłuższego czasu, ale brak mi odwagi, by coś napisać. Termin wg OM mam na 24 września. Pozdrawiam
 
Witam i ja :)
ale mam dzis mega lenia... Tak słabo sie czuje jak na początku ciąży... Byłam z niunia u logopedy i na nic wiecej juz nie mam sił, czekam aż młoda zaśnie i chyba też się zdżemnę...


Dziekuje za namiary na nk, dzis powysyłam zaproszonka :) bo przez weekend nie mialam nastroju :((

WITAJ KASIU PISZ JAK NAJWIECEJ :))
 
Cześć dziewczyny:) Witam Was i jeśli można to chętnie się do Was przyłącze:) Podczytuję Was od dłuższego czasu, ale brak mi odwagi, by coś napisać. Termin wg OM mam na 24 września. Pozdrawiam

Witam :))

Dziewczyny czy ktoras z Was tez ma ciagle bole glowy?? ja juz nie daje rady..bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego bo wizyte u gina mam dopiero 26 kwietnia i lekarka wygonila mnie na zwolnienie do konca tygodnia. nic mi nie przepisala bo stwierdzila ze tylko ginekolog moze decydowac..i tak sie mecze z tym bolem..ciagle nawet w nocy:(((
 
reklama
co do płci to u mnie się sprawdziło o tym że będzi Oliwka dowiedziałam się w 18 tyg a o Bartku w 20 i tak zostało teraz czekam do usg połowkowego to się dowiem bo jak miałam w 14 tyg to gin powiedział że nie ma co oceniać bo jest duże prawdopodobieństwo pomyłki ...moja Oliwcia mówi że będzie miała siostrzyczke ale jak będzie to nie wiem okaże się .

LILU świetne te pieluszki ja narazie nie myśle o zakupach poczekam jeszcze trochę a poza tym to duzo nie będe musiała kupować bo mam po dzieciakach mase rzeczy a wózek i reszte rzeczy mam dostać od koleżanki ,

KERNA gratuluję 1 kopniaczków!!!
 
Do góry