reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Lekarz powiedział ze torbiel jest albo z przemeczenia i dzwigania,albo to efekt ostatniego łyzeczkowania... nigdy nie mialam z tem problemow. jestem dobrej mysli musze tylko na siebie uwazac...
 
reklama
Uff, już prawie wszystko przeczytałam. ;-)
sylwii201, mi się wchłonął sam. Trzymam kciuki za ciebie i fasolkę, mam nadzieję ze tobie też się wchłonie i to jak najszybciej. Tymczasem trzeba myśleć pozytywnie i się nie przemęczać. :tak:
A ja tymczasem idę dalej się pakować. :nerd: :-D
 
My jesteśmy ubezpieczeni w PZU i Pramerica także płacimy w sumie 4 składki. W PZU jesteśmy indywidualnie i dlatego mamy wyższy procent i więcej płacimy bo i tak się zwróci :) W Pramerice nie wiem bo to mąż załatwiał, wydamy z 4000 zł na ubezpieczenie przez te 10 m-cy ale i tak się zwróci, do tego 1000 becikowego i dodatkowy socjalny i jakos będzie.
 
Kerna dobrze ze masz dobre wiesci:tak::tak::tak:
To tak jak wyczytalam, ze plamienie jest naturalne, bo to co sie uzbieralo to musi sila rzeczy jeszcze wyjsc;-)
Ja poki co mam "czysto".
Dzisiaj jednak oli mnie podbrzusze, co troszke mnie niepokoi...
Jutro popoludniu bede dzwonila umowic sie na wizyte, mam cicha nazieje ze moze kaze mi jeszcz jutro przyjechac a jak nie to w czwartek.
Ale korzystajc ze mam narescie mozliwosc to rano jade na bete,
 
Kerna uważam, że podjęłaś słuszną decyzję trzymam kciuki żeby było wszystko ok:tak:

jeśli chodzi o pieluchy to cholerka nie doczytałam do końca:zawstydzona/y: i faktycznie chyba sie skusze:happy2:

wpadła koleżanka z 4 letnia córeczka i młode zrobiły taki syf w chacie, że aż się boje jak to bedzie z 2 dzieci
 
kasialle widać Tobie potrzebny. Jej nie chodziło o to że to jeszcze nie ciąża i nie dziecko. Ona twierdzi, że przy samoistnej ciąży, czyli nie wywołanej lekami nie powinno sie ingerować w naturę przez pierwsze tygodnie kiedy jeszcze nie wiadomo, że dzidziuś rozwija sie tak jak powinien. Skwitowała, że jej zadaniem jest nie szkodzić i odradza mi stosowanie hormonów. chodziło jej głównie o leki w tym etapie ciąży nie tylko duphaston. A to czy mi brakuje tego hormonu nie wiadomo:no:
 
kerna może to tylko ta szczątkowa miesiączka. Trzymaj się.
Zrobiła bym tak samo z tymi hormonami.
asiek :-D ciesze się że troszeczkę zaraziłam. A co do córki koleznki- wszystko zależy od dziecka. U mnie Pyś nie zrobił takiego bałaganu przez cały dzień jaki Tymi robi w 15 minut. A teraz 3 brrr. Jak mi się znowu tornado małe trafi to przeprowadzam siepod prysznic i tylko zza szybki będe patrzeć co oni tam wyrabiają..
malapralinka odpoczywaj.
Oj lece bo młodemu sieę garaż znudził.
 
Drogie panie, ja się żegnam na tydzień, jedziemy do Krakowa. :blink:
Postaram się jutro wejść, a tymczasem kładę córeczkę spać bo trzeba rano wcześnie wstać. :tak:

Pozdrawiam. :-):-)
 
reklama
kasialle widać Tobie potrzebny. Jej nie chodziło o to że to jeszcze nie ciąża i nie dziecko. Ona twierdzi, że przy samoistnej ciąży, czyli nie wywołanej lekami nie powinno sie ingerować w naturę przez pierwsze tygodnie kiedy jeszcze nie wiadomo, że dzidziuś rozwija sie tak jak powinien. Skwitowała, że jej zadaniem jest nie szkodzić i odradza mi stosowanie hormonów. chodziło jej głównie o leki w tym etapie ciąży nie tylko duphaston. A to czy mi brakuje tego hormonu nie wiadomo:no:
Zrozumiałaś mnie zbyt dosłownie :) Nie mówiłam o Pani G tylko o ogólny stosunek co niektórych lekarzy, co dla mnie jest nie do pojęcia. Jeśli Twoje plamienia ustąpiły i czujesz się dobrze i Twoja fasolka a tak stwierdziła Twoja Pani G to nie są Ci leki na pobudzenie hormonów potrzebne. Napewno nie zaszkodziły, a nie da się ukryć że ogólnie leki w tak młodej ciąży nie są wskazane, a wręcz zabronione. Trzymam kciuki za Was, dam znać jutro jak po mojej wizycie u Pana G.:-)
 
Do góry