reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

dziewczynki żebyscie wiedziały i sie nie denerwowały tak bardzo...... udalo mi sie umowic na wizyte prywatna do DR Preissa ordynatora i specjalisty od blizniaczych ciaz.. na srode 31ego na 20.15 wiec mam ostatnia nadzieje ze mi Amnio na 1ego przesunie.. boze spraw prosze zeby przesunal............ ma duzo wplywow...... jedno co to moj lekarz ten prowadzacy ciaze od poczatku powiedzial ze nie maja prawa mi odmowic terminacji ( w razie wady) jednego z plodow i tego mam sie trzymac....................
nie dalam rady rozmawiajac z nim peklam i poplakalam sie ze slowa nie moglam wydusic on powiedzial ze jest ze mna i ze koniecznie mam walczyc o swoje prawa..................


lepsze to niż nic kochana trzymaj się :-)

moja familia pojechała...ah ten mój szwagier heheh rozpiija mi męża heheh pewnie piliby dalej ale siostra jutro rano do pracy i umówili sie na poniedziałek :szok:
posprzątałąm po imprezce i zaraz trzeba kompu i lulku bo jutro długi ciężki dzień i ponoć deszczowy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ah jak ja nie lubię deszczu :no:
 
reklama
Karolinkare - badz dobrej mysli !!! wierze ze uda Ci sie przesunac termin amino !!!

Saara - ogladam ale nie codziennie :) Dzisiaj mi sie cisnienie podnioslo bo Krankenkasse nie chce mi zwrocic kosztow przeziernosci ,a jak to bylo u Ciebie ???

Dobrej i spokojnej nocki wrzesnioweczki !!


 
Dziewczyny wiecie co wyczytalam na jakims forum? Ze polozne zakazuja glaskania brzuszka bo to prawdopodobnie pobudza macice do skurczy. Pierszy raz o tym slysze a wy spotkalyscie sie z taka opinia?


JA SŁYSZAŁAM :tak:MOJA GINKA ZABRONIŁA MI CZĘSTO SIE MASOWAĆ WŁASNIE ZE WZGLĘDU NA PRZEDWCZESNE SKURCZE,ALE JA W POPRZEDNIEJ CIAŻY GŁASKAŁAM SIE NON STOP I WSZYSTKO BYŁO OKI TAKZE TERAZ NIE ZAMIERZAM Z TEJ PRZYJEMNOŚCI REZYGNOWAĆ:-)

WITAM SIE KOBIETKI WIECZOROWO:-)
WŁASNIE DOPIERO ZASIADŁAM PRZED KOMPEM PO CAŁODNIOWYM SPRZĄTANIU :szok: ALE MUSZE SIE POCHWALIC ZE DOMEK PACHNĄCY AHHH,W SZAFACH POUKŁADANE-"CUD MIÓD MALINA":-D JESTEM POPROSTU Z SIEBIE DUMNA A TERAZ CZAS NA MAŁĄ KOLACYJKĘ:tak:
 
Karolinkare ciesze sie że sie tak ułożyło!
Co do tego głaskania to takie jakieś nieprawdopodobne mi sie wydaje.
Też oglądałam i jestem zbulwersowana tym co sie dzieje. To mi się po prostu nie mieści jak tak można z człowiek postąpić.
Zjem sobie coś i ide spać. Dobrej nocy Mamusiom życze!

 
DZIEWCZYNY JA MAM TAKIE PYTANKO,DZIESIAJ WZIĘŁAM SOBIE KAPIEL OZONOWĄ I DOPIERO PO WYJSCIU Z WANNY ZACZĘŁAM SIE ZASTANAWIAĆ CZY JA TAKĄ KĄPIEL MOGĘ STOSOWAC:szok: TROSZKE MALUSZKA NAPEWNO WYTRZĘSŁO PODCZAS MASAŻU ALE CZY JA NAPEWNO MU NIE ZASZKODZIŁAM:baffled:
 
Witam mamusie z rana.
Karolinkare - badz dobrej mysli !!! wierze ze uda Ci sie przesunac termin amino !!!

Saara - ogladam ale nie codziennie :) Dzisiaj mi sie cisnienie podnioslo bo Krankenkasse nie chce mi zwrocic kosztow przeziernosci ,a jak to bylo u Ciebie ???

Dobrej i spokojnej nocki wrzesnioweczki !!

Moja lekarka zanim mnie wyslala do centrum prenatologii , uprzedzala, ze z Krankenkasse moga byc problemy. Dlatego na skierownaiu napisalysmy wszystkie powody dla ktorych musial robic to badanko. Wpisala mi moj wiek, to ,fakt , ze w bardzo bliskiej rodzinie byl zespol Downa( powiedz , ze twoja kuzynka ma ZD oni tego nie sprawdza ), , 4 poronienia. No i zalapalam sie na darmowe badanka.

Trixi a KASIA bedzie mila na imie Kasia? Czy narazie to tylko imie brzuszka?
 
reklama
dzień dobry;-)

karolinkare....to masakra jakaś!jak tak można,co za kraj!:wściekła/y:ale mi się ciśnienie podniosło:no:Mam nadzieję że doktor przyspieszy amino.Trzymaj się Kochana:-(
...
Mamusiom gratuluję udanych wizyt i poznania płci Aniołków

u mnie dzisiaj leje deszcz, jest brzydko,mokro i zimno
nastrój u mnie jak za oknem...ech

Wam Kochane życzę miłego Dnia:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry