reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kurcze Kerna na pewno wsio będzie ok. Myśl pozytywnie kochana.Grunt, że można zaradzić temu co się dzieje i oby szczęśliwie do porodu.
Ja mam jutro od 10 usg genetyczne umrę tam ze strachu przed tym gabinetem chyba ehhh
Nic idę się kąpać i lulu przy jakimś dobrym filmie zrobię.
Dobranoc mamuśki...


no ja tez mam jutro genetyczne jezu a boje się już bym chciała mieć to za sobą z pozytywnym wynikiem oczywiście :) pewnie bedziesz na forum po wizycie to zdąże odczytać przed wyjazdem twoje wiadomości bo ja mam na 14.30...
ja już wykąpana leże w łóżeczku trzeba troszkę poprzytulać sie z mężem bo cosik narzeka że go zaniedbuje heheheh...

kerna trzymaj się napewno będzie wszystko dobrze

buziaczki mamusie :) miłych snooffff :)
 
reklama
Kera przykro mi! Ale nie zalamuj sie i nie stresuj bo fasolina tez sie zestresuje i wiesz... pomysl sobie ze musisz to zrobic bo jest to potrzebne. Kropka. Wszystko bedzie ok, zobaczysz!
 
tak póżno dziewczyny a ja zasnac nie mogę ,strasznie sie denereuje dzisiaj byłam u mojej ginki na rozmowie ,pytałam sie jej o badanie przyziernosci karkowej i ona na to odpowiedziała mi ze badanie to wykonuje sie kobietą w starszym wieku(pierworódka) ze ja urodzilam dwie wspaniałe,zdrowe dziewczynki i to badanie nie jest u mnie wskazane,
ale jak tutaj czytam na forum to każda z was miała to badanie oprócz mnie i nie wiem co mam teraz zrobic,ogólnie jest to lekarka z dużym doświadczeniem ,wydaje mi sie ze jest osobą kompetentną i sama nie wiem co mam teraz myśleć.
powiedzcie mi dziewczyny czy isć prywatnie? czy nie jest za póżno na to badanie?
doradzcie mi coś prosze:):):)
 
tak póżno dziewczyny a ja zasnac nie mogę ,strasznie sie denereuje dzisiaj byłam u mojej ginki na rozmowie ,pytałam sie jej o badanie przyziernosci karkowej i ona na to odpowiedziała mi ze badanie to wykonuje sie kobietą w starszym wieku(pierworódka) ze ja urodzilam dwie wspaniałe,zdrowe dziewczynki i to badanie nie jest u mnie wskazane,
ale jak tutaj czytam na forum to każda z was miała to badanie oprócz mnie i nie wiem co mam teraz zrobic,ogólnie jest to lekarka z dużym doświadczeniem ,wydaje mi sie ze jest osobą kompetentną i sama nie wiem co mam teraz myśleć.
powiedzcie mi dziewczyny czy isć prywatnie? czy nie jest za póżno na to badanie?
doradzcie mi coś prosze:):):)


ja też nie mogę zasnąć :( nerwy przed wizytą...mi lekarz odrazu bez pytania dał na genetyczne..myślę że jeśli miałoby cię to uspokoić a lekarz nie chce dać ci na te badania to idz zrób prywatnie będziesz spokojniejsza...ja chodzę prywatnie nie wiem od czego zależy czy dadzą na te badania ponoć dużo od wieku hm dziwne ja mam 26 lat ...
 
Witam z ranka :)
kerna mam nadzieję że będzie wszystko dobrze, w końcu szew to nie koniec świata tylko więcej odpoczynku.

Ja po wizycie, dzidzia cała piękna i jak na razie wsio jest ok :) Długość 7,2 cm, przezierność 1,3 mm także wzorcowo. Małe było spokojne na badaniu, troszkę się powyginało ale raczej odpoczywało akurat. Miałam 2 usg pierwsze brzuszne ale maleństwo główką do dołu się ułożyło jakoś i trzeba było docipne zrobić i wtedy wszystko pięknie było widać :)
 
Dorotko a na arzie nie dają Ci żadnych lekóe? dopiero po 16tyg. tak?
moj gin astwierzdil ze od 16 tyg ciazy bede brac rovamyctne w rzytach 3 tyg brania antybotyku,dwa tyg przerwy,trzy tyg brania i tak do porodu,zobacze co jeszcze ten zakaznik w poniedzialek mi powie
szlag by to trafil,ale mam nadzieje ze kropka zdrowa i cala:tak:

Kerna nie stresuj sie, moje trzy kolezanki mialy taki szew i wszystko bylo ok. Tak bedzie tez u Ciebie.

Kerna bedzie dobrze,wrazie co masz moj numer to pisz,trzymamy mocno kciuki:tak:

Witam z ranka :)
kerna mam nadzieję że będzie wszystko dobrze, w końcu szew to nie koniec świata tylko więcej odpoczynku.

Ja po wizycie, dzidzia cała piękna i jak na razie wsio jest ok :) Długość 7,2 cm, przezierność 1,3 mm także wzorcowo. Małe było spokojne na badaniu, troszkę się powyginało ale raczej odpoczywało akurat. Miałam 2 usg pierwsze brzuszne ale maleństwo główką do dołu się ułożyło jakoś i trzeba było docipne zrobić i wtedy wszystko pięknie było widać :)


to super wiesci Gaja,strasznie sie ciesze:-)

dzien dobry
 
Witam porannie ja tylko na chwilke bo zaraz uciekam na uczelnie i pewnie wroce dopiero kolo 17. Od rana nawet dobrze sie czuje bol glowy minal i oby juz nie wrocil bo nie chce sie faszerowac lekami.
Kerna 3maj sie, musi byc dobrze:)
Gaja gratulacje udanej wizyty i wszystkim ktore maja dzis wizyty zycze dobrych wiesci:)
Dobra lece bo sie spoznie na uczelnie:) Milego dnia:)
 
tak póżno dziewczyny a ja zasnac nie mogę ,strasznie sie denereuje dzisiaj byłam u mojej ginki na rozmowie ,pytałam sie jej o badanie przyziernosci karkowej i ona na to odpowiedziała mi ze badanie to wykonuje sie kobietą w starszym wieku(pierworódka) ze ja urodzilam dwie wspaniałe,zdrowe dziewczynki i to badanie nie jest u mnie wskazane,
ale jak tutaj czytam na forum to każda z was miała to badanie oprócz mnie i nie wiem co mam teraz zrobic,ogólnie jest to lekarka z dużym doświadczeniem ,wydaje mi sie ze jest osobą kompetentną i sama nie wiem co mam teraz myśleć.
powiedzcie mi dziewczyny czy isć prywatnie? czy nie jest za póżno na to badanie?
doradzcie mi coś prosze:):):)

Witam dziewczyny porannie przy zielonej herbatce:happy:

KAROLINA84
Ja tez jestem zdania ze jak masz sie denerwować to lepiej ten raz przejsc sie na badanie prywatnie nie wiem jak to jest z tym wiekiem ale ja mam 29 lat a jak rodzilam 1 dziecko to mialam 26 i tez je robilam mi lekarz mowil ze nie musze go robic ale dla mojej pewnosci radzi mi je zrobić i dzis mam to badanie rowniez z tym ze ja chodze do gina w niemczech choc to nie powinno miec znaczenia..chyba:sorry2:

jestem zestresowana na maxa tym usg genetycznym i bede pewnie czaly dzien bo badanie dopiero o 18.30:-:)-:)-(
kurcze oby wszystko bylo ok:baffled:
 
reklama
Dzien dobry Kochane,
Kerna trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze ulozylo.
Ja cos zmeczona dzis od rana jestem, a przede mna caly dlugi dzien w pracy, za to od jutra weekend :) Pewnie i tak nie odpoczne, bo sie nazbieral stos prasowania i trzeba ogarnac mieszkanie, ale to moge, a nie musze zrobic :)
 
Do góry