reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Wrzesień 2010...

witam dziewczynki :)
Ja właśnie się obudziłam tzn wiatr mnie obudził jeju tragedia sie dzieje za oknem dobrze że nie muszę wychodzić zdomu :) zaraz wstane i pranie zrobie szybko wyschnie :) to jeden plus pogody :tak:
Wiecie śniło mi się,że urodziłam dziewczynke :tak: poród trwał z 5 minut heheh nic nie bolało ...a mówią,że sny są na odwrót :szok: już sie boję tego bólu heheh no a to jakby był chłopiec to bez znaczenia oby zdrowy bobas :tak::tak::tak: no ale chłopiec to byłaby wielka duma dla tatusia bo dziewuszke ma z poprzedniego małżeństwa :-)....no i powiem wam że nie wiem czemu ale mam przeczucie że bedzie chłpak :tak: ciekawe czy się sprawdzi ...
 
reklama
witam dziewczyny, ja mam dzisiaj mega apetyt :-D od rana coś podjadam....dzieciaki w przedszkolu więc mam chwilkę na kompa....dzisiaj mam też bardzo ważne zadanie do wykonania przegląd szafy dzieciaków i wystawienie wszystkiego co za małe na allegro....to lubię bo potem czekają mnie ZAKUPY ....
Jutro badanie krwi.....brrrrrrrr
Miłego dnia!!!!
 
I ja sie witam mamusie:) U mnie pogoda jakby sie poprawila i tez zaraz pranie wstawiam.. naszla mnie ochota na obwazanki (oponki) i trzeba bedzie zrobic:)
sniadanko przyswojone..moze jakas kawke zbozowa wypije:)
i nie moge sie doczekac bo za tydzien usg:))
 
I ja sie witam mamusie:) U mnie pogoda jakby sie poprawila i tez zaraz pranie wstawiam.. naszla mnie ochota na obwazanki (oponki) i trzeba bedzie zrobic:)
sniadanko przyswojone..moze jakas kawke zbozowa wypije:)
i nie moge sie doczekac bo za tydzien usg:))

ale mi narobiłaś smaka mniam też bym se zjadła...możesz podać przepis? :)
 
Hallo!!! :-D:-D:-D
Jak sie dzis macie u nas znów robi sie zimniej ale samopoczucie jak najbardziej dobre .

beti14011984 no a ja mam przeczucie że tym razem bedzie córcia bo zupełnie inaczej przechodzę ta ciąże i mąż mówi ze mam wieksze humorki(z racji 2 babek w 1):-D a to zwiartuje dziewczynke podobno hehe:happy: ale pozyjemy zobaczymy :laugh2: ale dla nas ty liczy sie przede wszystkim to zeby było zdrowe.
:laugh2:Miłego dnia mamuśki... :-)
 
witam z rana. My po śniadaniu, po spacerze i mały walczy z drugim śniadaniem:baffled:. U mnie pogoda super, ale wieje nieprzyjemnie...
Oponki:rofl2: pyyyyycha!!!
Lilu badanie krwi to luzik w porówaniu z glukoza:rofl2: na krew mogłąbym chodzić codziennie jakby mi obiecali, że nie będę musiałą tego świństwa pić:baffled:
Olga u Ciebie jakieś inne są wartosci...bo u mnie hemogl. 8,6 hemat. 0.394...a może chodzi tu tylko o przecinki:rofl2: Łykaj witaminki i będzie ok!!!
Dorotka trzymam kciuki!
Małapralinko witaj znowu!!! Napisz coś więcej!!

Ja jutro na USG i stres coraz większy....nie wiem czemu mam czarne myśli:zawstydzona/y:
 
Dziewczynki mam pytanko czy któraś z rodzących już miała może znieczulenie zewnątrzoponowe??
kerna hemoglobina u Ciebie bardzo niska, hematokryt jest ok moim zdaniem, byłaś już u gina z wynikami??
ahne witaj :)
 
[QUOTE


Ściągam sobie własnie "DROGA BEZ POWROTU 3" boo tak mam ochote na jakiś dobry film, a horrory pokroju tego wlaśnie filmu uwielbiam straszelnie :tak:
Avatara tez mam ale z napisami - i tak jakoś niechce mi się go oglądać bo nie lubię czytać napisów :rofl2:[/CENTER]

Mnie też ostatnimi dniami strasznie wywaliło, mam już ten piękniusi brzuszek :tak::-) Muszę sobie zdjęcie strzelić i wam pokażę :tak:
[/QUOTE]

Avatara polecam - widzialam w zeszlym tygodniu na domowym sprzecie - cudo. Wyobrazam sobie, jak super musi to wygladac w 3d.
A tak w ogole to dzien dobry.. pisze z pracy.. na zewnatrz zimnica - sporadycznie wyglada slonce, ale jakos tak niesmialo :-)
Pozdrowionka.
 
reklama
kasialle jutro mam wizytę.. a normy mam takie hemoglob. 7,5-10 więc wydawało mi się, że jest ok:confused::confused::confused::confused:
co do znieczulenia nie miałam bo była niedziela...eh ale prosiłam o znieczulenie. moje koleżanki co miały zzo były zadowolone.
 
Do góry