reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

U mnie ciągle żadnych objawów nie ma, oprócz hustawki nastrojów, oj ciężo ze mną wytrzymać ... Na szczęście na razie tylko na mężusiu się znęcam, a bardzo staram się zeby Jaśkowi się nie oberwało. W spodniach też ciasno. Jutro mam 1 wizytę, ale znając moją lekarkę to powie, że to jeszcez wczesna ciąża i na razie nic nie mozna powiedzieć, trzeba poczekać do usg w 8 tygodniu...
 
reklama
kerna to w razie co po porodach założymy wątek odchudzający :)
Ja tez od powietrza tyję, jak spojrzę na niektóre koleżanki ile zjadają i są szczupłe a do tego nie ćwiczą to mnie zalewa :/
Ja dopóki nie zrobiłam testu codzien ćwiczyłam ABS na brzuch, do tego agrafka, brzuszki i steper a i tak jak waga staneła tak stoi :/ To co schudłam to moje a więcej ni w ząb nie mogłam
 
cześć Kobiety,
od kilku dni mam straszne mdłości, i rano i po południu i wieczorem.
Ku mojemu zdziwieniu, brzuch mi wypchało bardzo, nie mogę mieć zapietych żadnych spodni, dobrze ze od roku dresiarą domową jestem :)

Niepokoje sie, bo niskie cisnienie mam 87/46. Nie wiem co to znaczy za bardzo. Może mi podpowiecie?
 
Ja zawsze należałam do pulchnych dziewczyn. Teraz znów jestem w ciązy a jeszcze nie zdążyłam zrzucic tych które były, nie karmiłam piersią, mam problemy z tarczycą wiec trudne to jest. W tej ciąży nie mogę przytyc wiecej niż 10 kg, bo waże 90 :( ach... no ale w sumie jedno dziecko za drugim jest to fajna sprawa bo tylko raz sie będe odchudzac hehe . oj musze sie jakoś pocieszac.
Od dwóch dni mam dziwne bóle brzucha - takie jakbym miała okres dostac - dziwne. Zapytam dzisiaj ginia jak będę, moze niepotrzebnie sie denerwuje.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze udanego i spokojnego dnia :)
 
kerna to w razie co po porodach założymy wątek odchudzający :)
Ja tez od powietrza tyję, jak spojrzę na niektóre koleżanki ile zjadają i są szczupłe a do tego nie ćwiczą to mnie zalewa :/
Ja dopóki nie zrobiłam testu codzien ćwiczyłam ABS na brzuch, do tego agrafka, brzuszki i steper a i tak jak waga staneła tak stoi :/ To co schudłam to moje a więcej ni w ząb nie mogłam
a ile schudłaś? Ja 15kg:tak: i to jeszcze zaległości sprzed ciąży:tak:żadna dieta nie działała tylko ta:-)
Moja bratowa znowu szczęśliwa bo udało jej sie przytyć 2kg....teraz waży 48:baffled:
 
kerna zrzuciłam 19 kg :)
Moja szwagierka waży 43 kg i ma 166 wzrostu, wygląda strasznie chudo jak na nią patrzę to ja przy niej jak słoń
 
ja 2msc po porodzie wazylam 44kg:-Dale jestesm niska- 160 wiec ;-), przytylam 16 kg, co na moja wage wyjsciowa bylo max:-pi tak czulam sie jak morswin wyrzucony na brzeg oceany, nie moglam 5 schodow przejsc, balam sie ze mi to juz tak na zawsze zostanie:cool2:

mi juz brzuch wywalilo, cisnienie niskie, mdlosci brak wczoraj byly - moj 2latek mnie nie oszczdzedza ale na cale szczescie jest MINI MINI:-D
 
no to podobnie:tak: ale łądnie schudłaś:tak::tak::tak:teraz też damy radę musimy sie pilnować i już. A ja uwielbiam słodkosci. Tylko ze zwgl na bobasa sie hamuje. W razie ponownej cukrzycy ciażowej, nadmiar cukru we krwi powoduje zły rozwój mózgu płodu a potem najprawdopodobniej poronienie więc musowo nie jem słodkości:-(
 
ja 2msc po porodzie wazylam 44kg:-Dale jestesm niska- 160 wiec ;-), przytylam 16 kg, co na moja wage wyjsciowa bylo max:-pi tak czulam sie jak morswin wyrzucony na brzeg oceany, nie moglam 5 schodow przejsc, balam sie ze mi to juz tak na zawsze zostanie:cool2:

mi juz brzuch wywalilo, cisnienie niskie, mdlosci brak wczoraj byly - moj 2latek mnie nie oszczdzedza ale na cale szczescie jest MINI MINI:-D
ja też mam160cm ale waże 61kg :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bo jeszcze dotyłam po świętach:-p móje bejbe też mnie maltretuje a do tego ma jazdy na punkcie wciskania pępka:szok:
 
reklama
:-Djak ja sobie pomysle co zarlam w pierwszej ciazy- to jakas porazka,hicorem byla arbuz z koreczkami sledziowymi:baffled: raz pracy zerzarlam KG kabanosow indyczych:szok:
generalnie wszytko szlo hurtowo,jak lody to odrazu pudelko,mandarynki kg najedno posiedzenie,cala kase wydawalam na zarcie:-D:-D:-D

moj maz nie mogl patrzec jak jem bo mu sie slabo robilo:no: w koncu dostalam ochrzan od gina,ze nie moge przytyc 20kg bo to bedzie 40% wagi wyjsciowej i bedzie kastarofa z poruszaniem siea potemzrzuceniem tego tlusczu:cool:
zeraz obiecuje sie ograniczac - osiagnac ZEN w jedzeniu;-)
 
Do góry