reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Hm....paliłam jak smok, dwie paczki dziennie, mąż też, więc rzucanie palenia to była męka. U mnie rzucenie od zaraz nie sprawdziło się, zmniejszałam ilość palonych fajek. I jak już paliłam 3-5 to wtedy rzuciłam definitywnie. Ale tego się naprawdę nie da opisać jak się wtedy czułam i to, że byłam nerwowa to mało powiedziane. Wyłam, autentycznie wyłam z braku fajek i sądzę, że mimo że teraz nie palę czeka mnie i tak jeszcze kilka chwil próby.
 
Ja w pierwszej ciązy przytyłam 18 kg,z kolei w drugiej 27 kg-ale musze sie pochwalić ze wróciłam do formy żadnych rozstępów itp. Jestem ciekawa ile tym razem przytyje :)))))))))))
 
no ja niestety mam roztępy :-(ale też mam śliczną córcie wiec coś kosztem czegoś:cool2:

dziewczynki mam do Was pytanko jak zus nalicza wyplate kobiecie w ciązy która jest na L4 tzn. bierze średnia z 12 miesięcy czy wypłaca to co jest na papierze??
 
Ja w pierwszej ciązy przytyłam 18 kg,z kolei w drugiej 27 kg-ale musze sie pochwalić ze wróciłam do formy żadnych rozstępów itp. Jestem ciekawa ile tym razem przytyje :)))))))))))
ja przytyłam 21 kg. po porodzie spędziłam z małym w szpitalu tydzień, mąż siatami dowoził mi jedzenie, bo byłam ciągle głodna, a mimo to przy wypisie ważyłam 19 kg mniej, zosatało mi więc tylko 2 kg, które zrzuciłam szybciutko. Mam nadzieję że teraz będzie tak samo
 
no ja niestety mam roztępy :-(ale też mam śliczną córcie wiec coś kosztem czegoś:cool2:

dziewczynki mam do Was pytanko jak zus nalicza wyplate kobiecie w ciązy która jest na L4 tzn. bierze średnia z 12 miesięcy czy wypłaca to co jest na papierze??
Z tego co pamiętam to średnia z ostatnich 12 miesięcy.
Ja teraz zostanę bez grosza, na utrzymaniu męża. po macierzyńskim nie podjęłam pracy, pomyslałam, że jeszcze trochę odchowam synka, a tu kolejna ciąża... i znowu mam doła, bo dotarło do mnie, że przecież teraz przez jakieś 3-4 lata mogę sobie pomarzyc o pracy, bo nie zarobię na niankę dla 2 dzieci. I po co było kończyć te studia...
 
Ostatnia edycja:
U mnie tez brak ochoty nastał na sex - nad czym mąz ubolewa:sorry2:
No i dopada mnie mini depresja że znów się roztyję, niestety mimo racjonalnego odżywiania w ciąży6 i niejedzenia kolacji tyłam w 3 trymestrze po 1 kg na tydzień, nie szło tego zahamować:wściekła/y: No i teraz już czuję że spodnie cisną choć waga na razie stoi:tak:
kurcze ja w pierwszej przytyłam 11kg a babka mi powiedziałą że to baardzo dużo:szok: tylko że ja miałam 7m-cy ciążę. Po porodzie zostało mi ok 2kg ale potem zamiast chudnąć to dowaliłam 7:wściekła/y: no ale teraz jestem odchudzona i z wielkim apetytem. Dzis non stop musiałąm jesć....bo wciaż głodna aż trzęsłam sie....:baffled: w spodnie sie nie zapinam od wczoraj
 
A wiec u mnie wszystko w normie bo juz sie zamartwialam
Humorki straszne-jestem wsciekla jak osa, ochoty na sex-zero, lekkie mdlosci poranne i coraz wiekszy apetyt.
 
no ja niestety mam roztępy :-(ale też mam śliczną córcie wiec coś kosztem czegoś:cool2:

Dziewczynki mam do was pytanko jak zus nalicza wyplate kobiecie w ciązy która jest na l4 tzn. Bierze średnia z 12 miesięcy czy wypłaca to co jest na papierze??
a mi sie wydaje ze z tego co jest na papierze ale spierać sie nie będe
 
reklama
Do góry