reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

o matko no to fakt!!!Dobra agentka z Ciebie!!
Ja do 4 m-cy jadłam banany bo tylko to przyjmowałam...a potem to słodycze...workami. No ale oczywiście te zdrowe rzeczy też...:tak:
Mieszkałam w Hiszpani, wiec zrywaliśmy sobie świerzutkie pomarańcze, migdały...no pyszności...tyle migdałów to chyba w całym życiu nie zjdłam co w ciąży:szok::-D
 
reklama
uwielbiam hiszpanie:tak:

gdzie mieszkasz?my chcemy w maju na tydz jechac wynajac domek hjakis albo chate kolo alicante albo kolo denia/xabia:tak:
 
A ta moja szwagierka nie dość że 43 kg to w obu ciążach chyba tylko ok 7 kg przybrała, normalnie masakra, wyglądała jakby się fasoli najadła ;) A nie w ciązy była, no i dzieci po 2300, 2500 potem ale w sumie ona w ciązy nie jadła jakby się bała przytyć.
A ja to bez problemu, apetyt mam a do tego jestem smakoszem i lubię gotować i piec to już groźne teraz dla mnie :)
 
ach, chyba już oficjalnie mogę do Was dołączyć, chociaż wizyty u ginki jeszcze przede mną. Ale zrobiłam badanie krwi i beta w ciągu 5 dni urosła z 509 do 6033 :)
Ale mam dziś mdłości......
 
uwielbiam hiszpanie:tak:

gdzie mieszkasz?my chcemy w maju na tydz jechac wynajac domek hjakis albo chate kolo alicante albo kolo denia/xabia:tak:
ooto my troszkę wyżej:tak: Teraz jestesmy w PL..ale jak praca będzie to znowu wracamy:tak: My miszkaliśmy w Benicassim koło Castellonu zaraz przy plaży 100km od Valencia:tak::tak::tak: A Alicante ma super widoki:tak: Po drodze macie Benicarlo-no cudowne miasteczko!!!!!!!!!!!

ach, chyba już oficjalnie mogę do Was dołączyć, chociaż wizyty u ginki jeszcze przede mną. Ale zrobiłam badanie krwi i beta w ciągu 5 dni urosła z 509 do 6033 :)
Ale mam dziś mdłości......
no to witamy!! JA też u G jeszcze nie byłam, ale fasolka musi tam być i nie ma innej opcji;-)
 
czarodziejska na pewno dobrze chodzi ci ciśnieniomierz... jak tak to ja by się do lekarza wybrała.
madzia gratki.
Młody śpi wiec mam chwilkę czasu:-)
Ja zdycham. W żadnej ciąży tak się nie czułam. Każdy ruch wywołuje mdłości ale puki co nie wymiotuje. I jeść mi się chce i mam smaki. Robi mi się niedobrze nawet od zapachu herbaty. :baffled:Albo to inna płeć albo jakieś totalne wariactwo.
Co do papierosów to ja w sumie codziennie, te 2-3 papieroski z m wypaliłam no i rzucenie nie było żadnym problemem. Gorzej m. on teraz walczy:-D
Dzisiaj idę na badanie dt. gronkowca. Zarazil mnie przy poprzednim porodzie, naściemniali, poleczyli no ale teraz gin mówi że wcale nie jest pewne, że gronkowca już nie ma. Mam nadzieje że jednak nie. Cholernie się boje.
 
Haszi oj też bym siebała, ale oby nic tam nie było:tak: daj znać jak będziesz już wiedzieć:tak:
To aż takie mdłości masz??? AMsakra...ja tak miałąm w pierwszej...no nic tylko banan i herbata:no:
3maj się;-)
 
ja też mam160cm ale waże 61kg :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bo jeszcze dotyłam po świętach:-p móje bejbe też mnie maltretuje a do tego ma jazdy na punkcie wciskania pępka:szok:


Kerna, a myślałam że to tylko moja ma jakąś obsesje na tym punkcie. U nas oboje z mężem musimy uważać żeby nosić długie rzeczy, bo chwila nie uwagi i ... bach!!!A Zuza to obowiązkowo body, bo jak kiedyś ubrałam jej zwykłą koszulkę to prawie jej krew leciała.
 
To mnie z kolei odrzuca od mojej ukochanej kawuni, uwielbiam kawę ale teraz po prostu nie mam na nią ochoty. Zastąpiłam herbatką zeiloną jaśminową i tą wypiję co przedtem mi nie smakowała
 
reklama
O matko:szok: aż tak??? To mój na szczęście delikatniejszy ale wkładanie paluszków w dziurki to koszmar....nos aż do mózgu prawie, oko, ucho, pępek....:no:
 
Do góry