reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Czesc dziewczynki, ja dzis generalnie pierwszy raz zwymiotowalam..wspolczuej tym co maja to na codzien, ja wczoraj wieczorem zjadlam duzo smazonego i wogole ciezkostrawnego...to byl blad jak widac :-)
 
;-)
Dzien dobry:) Dziekuje mamusie za przywitanie:) poczytalam troche Wasze wypowiedzi i przyznam ze fajna atmosfere stworzylyscie:) Korzystajac z okazji chcialam zapytac czy usg genetyczne ma kazda kobieta? bo nie orientuje sie w tym niestety:(
A i mam problem z suwaczkiem..:( pozdrawiam serdecznie:)
Witamy nowa mamusie:tak:
Co do badan genetycznych to robi je chyba kazdy doswiadczony lekarz miedzy 11-14 tyg ( ale sa to badania nieinwazyjne czyli tylko teoretyczne)

Co do suwaczka wejdz na suwaczek , ktorejs z nas zrob taki jak ci sie podoba nastepnie nw forum z lewej strony sa ustawienia- edytuj sygnature i wlej tam i zapisz

Czesc dziewczynki, ja dzis generalnie pierwszy raz zwymiotowalam..wspolczuej tym co maja to na codzien, ja wczoraj wieczorem zjadlam duzo smazonego i wogole ciezkostrawnego...to byl blad jak widac :-)
A nie jadlas witamin dla kobiet w ciazy rano? Ja tak mialam w ciazy z synem zawsze wymiotowalam po witaminkach , tym razem nie biore zadnych i mam tylko mega mdlosci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć dziewczyny. Widzę, że troszkęsię tu porobiło smutno...
dorotka no współczuję nerwów i stresu, dziewczyny dobrze piszą, będzie dobrze!
A co masz z cukrem?? Też Ci wyszedł??????
Sara trzymam kciuki!!!
U mnie nic się nie dzieje i nawet nie mam za abrdzo co pisać:eek: dni mijają, ja mam mega lenia przez kilka dni w ogóle w domu mnie nie było bo mielismy trochę roboty. cały tydzień M jest w domu i jest suuper! Już w środę idę na usg i nie mogę siędoczekać!! Ale jak to zawsze ejst...stres powoli isę już udziela:sorry:
 
na czczo 105 mialam chyba w pierwszym badaniu

w ciazy z julia mialam 103 po obciazeniu,nie jem prawie slodkiego i mierze cukry raz w tyg do obciazenia,a po obciazeniu zobaczymy co dalej,narazie to moze nie cukrzyca,ale jakas nietolerancja glukozy napewno i jeszce to toxo wskazuje na trwanie u mnie w tej chwili choroby

zalamana jestem mowie Ci,oszaleje do porodu chyba
no i za 2 tyg zaczynam ten antybiotyk
 
Dorotka dziekuje za suwaczek:) podoba mi sie:) ja tez robilam wynik na tokso ale jeszcze nie konsultowalam go z lekarzem jednak na moj babski rozum wyniki se ujemne..musze teraz uwazac na wszystko:( a Ty sie nie martw..pewnie leki wszystko unormuja i bedzie dobrze..musi byc dobrze:)
Saraa dziekuje za odpowiedz..jak bede na wizycie to zapytam ginka i wszystko sie dowiem..
Wlasnie przed chwila wrocilam z mc donaldsa..wow lody wciagnelam migiem..heh..
 
dorotka kurcze...przekichane....Zawsze coś:sorry: A do porodu jak stąd do....:confused2::confused2: zobaczymy co ci gin powie...może jakoś cie uspokoi.
a cukier tak wcześnie ci wyszedł..ja w tamtej też miałam cukrzyce ale póki co teraz mi wyszło 77 więc odetchnęłam..no ale jeszcze mi pewnie wyjdzie..
ruszaj sie duzo i nie jedz owoców za bardzo...ale sie porobiło...
 
Saraa

Nie zazywam wogole witmin dla kobiet w ciazy oprocz kwasu foliowego i iodu, chcoiaz wspomnialam ginowi to jeszcze zdanych witamin mi nie przepisal.... mam nadzieje ze to sie juz nie powtorzy :tak:

Za tydzien w piatek mam badanie usg juz nie moge sie doczekac normalnie :-)

hmm..ehh ten suwaczek.

malogos musisz sobie go wkleic w edytuj sygnature :tak::tak::tak:
w ustawieniach twojego konta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kasiona ja tez nie zazywam zadych wit oprocz kwasu foliowego bo moj gin twierdzi ze wyniki sa dobre i narazie mam wybrac kwas do 12 tc..sama sie dziwie bo myslalam ze trzeba brac wit..moze jeszcze przepisze cos..puki co jem duzo owocow i warzyw..
Dziekuje juz sie udalo:)
 
Do góry