reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dzien dobry:) Dziekuje mamusie za przywitanie:) poczytalam troche Wasze wypowiedzi i przyznam ze fajna atmosfere stworzylyscie:) Napisze moze cos o Sobie..wypada..
Mam na imie Gosia i w styczniu skonczylam 27 lat..jestem w zwiazku juz 11 lat ale jeszcze bez slubu..z racji tego ze studiowalam dziennie 5 lat zabezpieczalismy sie z moim E ale od maja tamtego roku odstawilam tabletki myslac ze dlugo czasu musi minac zanim pojawia sie 2 kreseczki..a minelo dokladnie pol roku:) To moja pierwsza ciaza i jestem przeszczesliwa:) Fakt faktem jak kazda przyszla mamusia martwie sie o dzidzie i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze czego zycze sobie i Wam kochane:)
Korzystajac z okazji chcialam zapytac czy usg genetyczne ma kazda kobieta? bo nie orientuje sie w tym niestety:(
A i mam problem z suwaczkiem..:( pozdrawiam serdecznie:)

a kiedy mialas ostatnia miesiaczke i jak dlugie masz cykle
 
reklama
Witam kochane:-)
Dorotka i Saraa trzymam kciuki;-)
A ja dzis znowu do du...y. Boze kiedy to złe samopoczucie sie skonczy:wściekła/y:.U nas dzis piekna słoneczna pogoda az sie w domu nie chce siedzieć, ale jak tu wyjsc jak mdli i wszystko sie podnosi do góry:eek::sorry:Masakra i zeby było mało to głowa boli:no:
 
Dorotka ostatnia miesiaczke mialam 17 grudnia 09' a cykle co 28 dni..
Magi wspolczuje Ci..niedawno to samo mialam ale na szczescie mdlosci odeszly i jedyne co mi dolega to bol piersi i zmienne nastroje.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No ja już po sprzątaniu i po zakupach, słonko piękne jest ale ludzie wylegli z domów i masakra na mieście, po chodniku jak w Nowym Jorku trzeba się mijać :/ Także długo nie byłam.
Teraz kaszę gotuję, do tego gulasz i kiszona cukinia - mniam. No i galaretka z owockami i bitą śmietanką się robi :)
 
Dorotka1 , Sara trzymajcie się dziewczyny !
Ja nie miałam ani badań na toxo i jestem przed badaniami genetycznymi, także się martwię ...do tego mój wiek -38 lat dodatkowo napędza tę obawę.
Bądźmy dobrej myśli Kochane.:tak:
 
Ja na razie nie mam żadnych przeczuć co do płci maluszka, choć myślę, że to będzie pannica bo czuję sie zupełnie inaczej niz w ciążach z synkami.Tamte jakies lajtowe zero mdłości, wymiotów a teraz jakaś rewolucja :-D
Pysiu, ja tez myslę ze u mnie będzie dziewczynka, wprawdzie nie miałam jakichś mega mdłości, ale czułam się na początku zupełnie inaczej niż w ciąży z synciem.
Chociaż, jak patrzę po znajomych z konfliktem serolog. to mają wszystkie dzieciątka tej samej płci :-((
U mnie wczoraj była masakra z synkiem, całe popołudnie walczyłam z ponad 40 stopniową gorączką, mały normalnie odlatywał mi na rękach. Ale dziś już jest lepiej, na razie bez gorączki. Lekarka powiedziała, że na jej oko to gorączka trzydniowa i chyba faktycznie tak było.
a tak pozatym to wtajcie nowe mamki wrześniowe, ale nas sie namnożyło :-) miło :-)
 
hejka

odebralam wczoraj wyniki na toxo i mam dodatnie p-ciala w klasie igg i igm co swiadczy ze jestem w trakcie choroby
zalamalam sie,dzwonilam do gina-za okolo 2 tyg czyli od 16 tyg mam dostac rovamycyne przez 3 do 6 tyg a potem znowu badania
boze nie dosc ze ten cukier to jeszcze to,mam mega dola i nie wiem czy kropce nie zaszkodzilam
Dorotka, trzymam kciuki. Dbaj o siebie kochana. Mam nadzieję ze będzie dobrze, oj te nasze biedne fasolki, tyle na nich zagrożeń czyha :no:
 
Saraa to ginka juz ci mierzyla przeziernosc? i ile wyszla? czyli miałaś juz genetyczne?

Dorotko trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
Wiesz ginka mi mierzyla tak na wlasna reke przy CRL 54 mm przeziernosc byla 2,3 mm. A na genetyczne ide w czwartek do centrum prenatologi ( ze wzgledu na moja poprzednia historie i wiek)
 
reklama
Do góry