reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

No to moze w moim miescie i okolicach takie maja zasady , juz sama nie wiem - tydzien temu bylismy u ksiedza i to takie fajnego ( tylko,ze nie w mojej parafii , a w malym kosciolku , w innej czesci miasta) , troszke znajomego , powiedzielismy co i jak i powiedzial , ze musze do swojego proboszcza isc i ze ten musi do biskupa to smieszne pismo napisac . Ale jak tak mowicie to moze ten moj proboszcz nie bedzie taki formalista i nie bedzie pism pisal :-)
 
reklama
No to moze w moim miescie i okolicach takie maja zasady , juz sama nie wiem - tydzien temu bylismy u ksiedza i to takie fajnego ( tylko,ze nie w mojej parafii , a w malym kosciolku , w innej czesci miasta) , troszke znajomego , powiedzielismy co i jak i powiedzial , ze musze do swojego proboszcza isc i ze ten musi do biskupa to smieszne pismo napisac . Ale jak tak mowicie to moze ten moj proboszcz nie bedzie taki formalista i nie bedzie pism pisal :-)
marja ale co to by miało byc za pismo bo mnie tym bardzo zaintrygowałaś?? to taka pokuta od biskupa czy co niby?? chyba że może chcieliscie to szybko załatwic, bez zapowiedzi, chyba na to zgoda od biskupa bo innego problemu nie widzę??
 
hejka Dziewczynki. Ależ na dworku pięknie, a ja wiekszość dnia spędzam w łóżku, staram się troche chodzić na razie po domu, bo w tym tygodniu mam opieke do dziecka ale od przyszłego tyg. to nie będzie juz tak dobrze :-(Mam nadzieję, że nie będę musiała ciagle leżeć, dziś od rana dosyć sporo chodzę i na razie czyściutko.
Kerna, ty też chyba brałaś Duphaston.. Kiedy to nalezy odstawić, ja wolałabym nie faszerować dziecka hormonami jak już nie ma potrzeby. Wizytę mam dopiero za 2 tyg. i ginka mówiła, żeby cały czas to brać... A ja się martwię, że zaszkodzi to Dzidzi....
 
Mnie to tez intryguje :-)) - no niby chyba takie wlasnie cos , ze prosba o slub , mimo ciazy , moze i grzechu sama nie wiem - a z terminem to nie jakis szalenei szybki ale np w koncu kwietnia , niby 3 miesiace potrzeba przed slubem ale to by bylo 2,5 liczac od tamtego tygodnia wiec dla mnie to wszystko jest jakies smieszne - takie problemy robia jakby lepiej bylo zyc bez slubu , niewazne ,ze chcemy byc ze soba ,ze cieszymy sie z dziecka ,ze swiadomie chcielismy..... czasami kosciol ciezko zrozumiec:-)
 
No to moze w moim miescie i okolicach takie maja zasady , juz sama nie wiem - tydzien temu bylismy u ksiedza i to takie fajnego ( tylko,ze nie w mojej parafii , a w malym kosciolku , w innej czesci miasta) , troszke znajomego , powiedzielismy co i jak i powiedzial , ze musze do swojego proboszcza isc i ze ten musi do biskupa to smieszne pismo napisac . Ale jak tak mowicie to moze ten moj proboszcz nie bedzie taki formalista i nie bedzie pism pisal :-)
Nie denerwuj się na zapas:tak:.Tak jak mówię,co parafia to inny obyczaj:tak:.Będzie dobrze..Trzymam kciuki,Daj znać co załatwiłaś,jestem ciekawa.
 
Dam znac napewno - jutro pojdziemy do mojej parafii i zobaczymy co tam wymysla;-)))
A teraz musze znikac do pracy , chociaz chetnie bym zostala w domku i popisala jeszcze z Wami ale niestety nie ma tak dobrze;-)
Milego popoludnia :-)))
 
olgadom co lekarz to inna opinia i co mama to inna opinia, Duphaston jest hormonem, który Twój organizm produkuje podczas ciąży, może masz go za mało i dlatego te krwawienia? Nie jest to jakiś silny lek, takie jest moje zdanie. Ja bym brała przez te dwa tygodnie, to i tak niedługo, niektóre kobitki biorą od początku do 20 tygodnia i rodzą zdrowe dzidźki. Zrobisz jak uważasz...
 
wszystkich postów nie pamiętam ;-) ten akurat tak bo ja też brałam progesteron i miałyśmy odmienne zdanie :-) no ale tak bywa na forum :zawstydzona/y:
aha no wiem wiem...;-)

hejka Dziewczynki. Ależ na dworku pięknie, a ja wiekszość dnia spędzam w łóżku, staram się troche chodzić na razie po domu, bo w tym tygodniu mam opieke do dziecka ale od przyszłego tyg. to nie będzie juz tak dobrze :-(Mam nadzieję, że nie będę musiała ciagle leżeć, dziś od rana dosyć sporo chodzę i na razie czyściutko.
Kerna, ty też chyba brałaś Duphaston.. Kiedy to nalezy odstawić, ja wolałabym nie faszerować dziecka hormonami jak już nie ma potrzeby. Wizytę mam dopiero za 2 tyg. i ginka mówiła, żeby cały czas to brać... A ja się martwię, że zaszkodzi to Dzidzi....
brałam dupka, bo plamiłam..potem okazało się że to było plamienie w czasie spodziewanej @. Moja lekarka nie uznaje leczenia tak wczesnych ciąż...ale tez dlatego, ze ja nie miałam żadnych badań robionych. PRzepisała mi go tak na zaś, bez stwierdzenia wyraźnej przyczyny. daltego po dwóch dniach go odstawiłam i nic się nie dzieje. No ale tobie przepisałą pewnie z jakiegoś powodu iwęc poczekaj sobie na wizytę
 
Ja na razie zmykam.Mam trochę pracy jeszcze a gości mam na obiadek dzisiaj:tak:.Polski Żurek z białą kiełbaska z Polski,z jajcem i ziemniaczkami i boczusiem:szok:.Tutaj gdzie mieszkam takie Polskie żarełko to prawdziwy rarytas:tak:.Znowu się nawtykam,że aż się ruszać nie będę mogła haha.Do poczytania po obiadku.
 
reklama
No to moze w moim miescie i okolicach takie maja zasady , juz sama nie wiem - tydzien temu bylismy u ksiedza i to takie fajnego ( tylko,ze nie w mojej parafii , a w malym kosciolku , w innej czesci miasta) , troszke znajomego , powiedzielismy co i jak i powiedzial , ze musze do swojego proboszcza isc i ze ten musi do biskupa to smieszne pismo napisac . Ale jak tak mowicie to moze ten moj proboszcz nie bedzie taki formalista i nie bedzie pism pisal :-)
Z tym pismem to chyba bardziej o to chodzi ze nie nie bierzesz slubu w swojej parafi :) niz o to ze jestes w ciazy :)
 
Do góry