reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Niezła i niedrogie ciuszki dla ciężarówek ma na allegro Beama_fashion ze Swarzędza.
Lecę ogarnąć dom, bo ostatnio trochę zapuściłam się w porządkach:zawstydzona/y:
Obiadek się gotuje, mężuś wraca za godzinkę, a wieczorem zapowiedzieli się goście.
Olgadom - odezwij się; mam nadzieję, że wszystko ok. Trzymaj się
 
hej ciężarówki;-) jak mija sobotka? ja dzis mam mega lenia, mdłosci sa nadal spac sie chce, ale cóz musze sie ogarnąc, bo po południu mamy kinderbal - urodzinki córeczki, wiec lece juz dalej musze sie ogranac jakos, pa
 
Bardzo się cieszę :tak::tak::tak::-D:-D:-D

A pozostałe dziewczyny witam i gratuluję brzuszków :-) Moja Julcia urodziła się też we wrześniu :-)
Hej Majus :-) Milo, ze dolaczylas do nas, przesylam pozdrowionka :-)
Ja dzis udalam sie zupelnie spontanicznie na maly shopping.. moja szafa swieci pustkami jesli chodzi o nieco luzniejsze stroje.. udalo mi sie na wyprzedazy zakupic jedna tunike, luzna - lekko rozkloszowana bluzeczke i sukienko tunike z dzianiny :-) Jak juz pisalam dobrze czuje sie juz tylko w getrach, wszystkie spodnie ( nosilam glownie rurki ) nie daja sie zapinac na brzusiu :-) Czeka mnie jeszcze pewnie eskapada po jakies fajne dresy.
Poza tym notorocznie jestem zmeczona, wstaje rano - ogarne dom i padam, jak po wycieczce rowerowej za miasto. Z jedzonko - wciagam ciagle winogrona. Staram sie jesc glownie za dnia, bo wieczorem to mam taka "kluske" gardle, ze moglabym sciany gryzc ze zlosci.
Milej soboty, wypoczynku i dobrego samopoczucia :-)
 
witam weekendowo wszystkie wrzesniowe mamy:-)
Olgadom trzymamy kciuki
u mnie ogólnie samopoczucie oki i nawet chyba apetyt mi się poprawia, krąg osób wtajemniczony coraz coraz wiekszy;-)
 
Hej dziewczyny! Ową "kluskę" w gardle mam dzisiaj cały dzień. Ani razu nie wymiotowałam, ale powiedzcie laski jak już macie po przytulaniu kibelka jest wam coś lepiej?? Mnie mdłości męczą całymi dniami...MASAKRA!!!! My też wieczorem mamy gości...
Co do ciuszków u mnie nr1 to legginsy ale mam fajnie bo przed ciążą też je lubiłam:) Co do kręgu osób wtajemniczonych nadal tylko ja i małż...aż się dziwię, że tak długo udaje nam się ukryć mój stan bo z reguły jestem ogromną paplą :-D ale nie powiem fajnie tak mieć tajemnicę, ciekawe co rodzinka powie jak obwieścimy wiadomość pewnie zapytają :-Dc:-Dy termin mam na Sylwestra...;-):-D
 
co do zakupków to właśnie wróciliśmy z moim M ..... mówie wam jaka przecena w CARRY i maja też ubrania takie które pasują na nas - ciężarne .... kupiłam wełniane 2 tuniki takie szersze ;-) jedna to tak jak sukienka :-) i sliczna czerwona torebkę za 31 zl przeceniona z 139..... normalnie szok
teraz po obiadku chwilowa drzemka a z tą kluchą to u mnie tez jest ( mi pomagają cukierki lodowe albo miętowe ):-)
 
ja tez nie,u mnie tylko 7up i wodaz gazem,dzis przehaftowalam pol nocy, caly dzien na bulce i ryzu. mam dosc tego rzygania, jestesm wykonczona i ciagle glodna
kiedy to sie skonczy???:-(
o wlasnie Karolinka zobaczylam ze jestes z Gdyni, bedziemy na spacery razem chodzic:tak:

Olga, 3maj sie ,pewnie to tylko hemoroid ,bedzie oki;-)
no proszę jak miło .... pewnie że będziemy :-)
 
reklama
Witam wrzesniowki!!
Sobota tez mija leniwie...ale musialam chatke wypucowac i mam z glowy jest czysciutko:-).Zjadlam zurek i jakos(odpukac)mdlosci minely...ale jak mdlosci minely przyszedl sen ciagle bym spala ..jagbym za sprzatnie sie nie wziela to pewnei bym drzemke strzelila:-) teraz tez oczy mi sie zamykaja ale poczekam juz do wieczorka..jesczce z corcia 2 czesc I KTO TO MOWI obejrzymy i spunkac....ogaldala ze man 1 czesc i pytala sie czy nas dzidzus tez tak mowi w brzuszku he:)):-)
Mysle co by tu jutro na obiadek ugotowac moze schaboszczaka i mizerie z pomidorkow...ale to jeszczce sie zastanowie:-)
Ide sie wody na pic bo mnie suszy ....w nocy jak sie budze to albo na siku albo na picie wode mam zawsze kolo lozka.... i tak 3 razy w nocy wstawalam :rofl2:
MILEGO WIECZORKU MAMUSIE.!!



 
Do góry