reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

I ja sie witam sobotnio. Juz po sniadanku i chyba za porzadki sobotnie czas sie wziasc:-) Szczegolnych planow na wknd nie mamy wiec spokojnie i powolutku. Chillout w domku chyba raczej:-) Milego wkndu zycze mamusiom :-)
Olgadom daj nam znac co i jak, strasznie sie martwimy! Trzymam kciuki

Karolinkare Msdracula
podrzuccie prosze linki do tych spodni z allegro i dajcie znac jak przyjda czy warto, dzieki:-)
 
reklama
Hejka dziewczyny!
Co z Olgadom? Macie z nią poza forum jakiś kontakt? Mam nadzieje, że nie odzywa się bo lezy i wszystko wróciło do normy.
 
Witam się sobotnio.
Nie czuje się najlepiej więc zmykam do łóżeczka.Nadal mdłości i brzuch mnie pobolewa.
Nic mi się nie chce najchętniej bym przespała dziś cały dzień...:szok:
Dobrze, że wczoraj dom ogarnęłam i w sumie mam dziś luz.
 
Hej dziewczyny, ja po nieprzespanej nocy zasnełam dopiero kolo 6:/ Jestem taka wykonczona ze polozylabym sie spac:crazy:
Olgadom mam nadzieje ze z maleństwem wszystko dobrze i sobie teraz odpoczywasz.
Zaraz ide ogarnąć mieszkanko i do znajomych na urodzinki wieczorkiem:happy:

Dziewczyny napiszcie jak te spodnie ciążowe, jeszcze mieszcze sie w normalne jeansy ale zaczełam myśleć nad nowa garderoba:tak:
 
Ostatnia edycja:
witamy weekendowo...:-)
u nas jak narazie odpukać mdłości znikneły!!!! ale kto wie na jak długo....
co do kataru no właśnie jakaś epidemia bo mi też leci z noska i ledwo oddycham kurcze ...... szkoda ze herbatki nie mogę sobie z cytrynką wypić bo na pewno by mi pomogło ale ryzyko spotkania z kibelkiem bo kwaśne.....:-(
spodenki jeszcze nie przyszły co mnie bardzo wkurza bo już normalne jeansy mnie cisną i nie mam w czym chodzić ale szczęście że dzisiaj w miare ciepło to się w wełniana sukienkę wbiłam ..... mam nadzieje że w pon dotrą bo jak nie to....:wściekła/y:
a tutaj link dla was kochane :-) Ciążowe spodnie jeansowe pod brzuszek roz. 28/M (908687585) - Aukcje internetowe Allegro
pozdrawiam i miłego weekendu bez kibelkowania :-)
 
reklama
Do góry