reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

paulka mój pracodawca każe nam co roku podpisywać, że nie domagamy sie świadczeń socjalnych i w sumie sama za wsio musze sobie płacić, mimo iż spędzam spokojnie ciągiem z 6 godzin przy kompie :/ Ubezpieczenie też sama sobie płacę (ZUS jest ale takie dodatkowe grupowe to nie) :/ więc super praca.

gosheek będzie dobrze, ja to przeszłam po pierwszym dziecku, mąż rzucił się w wir pracy, brał wszystkie nadgodziny jakie mógł, miałam nawet wrażenie, że uciekał po prostu z domu, a gdy wracał to chciał odpoczywać a ja chciałam aby np. poszedł z nami na spacer i też ścięcia mieliśmy za to teraz już wszystko jest w stanie zrozumieć, przeszedł to już 3 razy :)
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!

Do mnie przyszedł przed chwilą kurier z bukietem kwiatów. Zrobiło mi się strasznie milutko. :-)

tez chce. Zazdroszczę.


Mój Bartek zrobił dziś pierwszą szkodę. Zbił porcelanowy talerzyk. Nawet nie wiem kiedy go chwycił i jak to zrobił.
 
Ostatnia edycja:
witam,
wszystkiego najlepszego drogie kobietki :)
u nas spokojnie w miarę mały bardzo wesoły nie płacze na obcych chociaż na śmiech swojej chrzestnej reaguje płaczem.
ja przeziębiona po dniu kobiet :-Di niestety małego zaraziłam katarem i w nocy strasznie mi płakał..
najlepszego dla 6 miesięczniaków.

sory że tak o sobie ale w pracy jestem:)
 
Beniaminko gratuję drugiego zębola :-)
ksad szkoda że nie da się oddać zbędnych kg to bym cię poratowała :-D
gaja szybkiego powrotu do zdrowia życzę ;-)
whitneyxx super niespodzianka!!:-)

Wszystkiego najlepszego dla naszych półroczniaków!! ale ten czas leci..:-)
Moje dziecię zmieniło swój rytm dnia i już nie urządza sobie drzemki koło 9 ale dopiero koło 11 ale za to śpi dłużej po południu. W sobotę przesiadaliśmy się do spacerówki i Kacper już nie zasypia od razu po włożeniu do wózka tylko siedzi i podziwia widoki ale za to zaczyna częściej płakać podczas spaceru :-(Dziś byliśmy na pierwszym spotkaniu klubu malucha uczyliśmy się masować maluchy i Panie bardzo Kacpra chwaliły że tak dzielnie wytrzymuję tyle czasu ale on chyba po tych rehabilitacjach przyzwyczajony zresztą jak by mnie ktoś masował to też bym cicho siedziała żeby to trwało jak najdłużej ;-) oj a przydałby mi się taki masaż chyba będę musiała się do męża ładnie uśmiechnąć:-) Idę małego położyć spać bo już mu się mata znudziła ;-)
Kobitki Wszystkiego naj naj naj z okazji naszego święta!!
 
Hej

Wszystkiego naj, naj z okazji naszego swieta kobitki:tak::-)
...dla wszystkich połroczniakow tych wczorajszych i dzisiejszych moc buziakow i duzo zdrowka!!!


Korba witaj, super ze wszystko u Was ok

Beniaminka gratulejszyn drugiego zabalka

Paulka Antek tez ostatnio zainteresował sie stopkami, najbardziej odpowiada mu duzy paluch:-D i skarpetki non stop mokre:szok:

Karolina ostatnio Antos tez cos zaczyna minki płaczace robic przy "obcych". W piatek mielismy gosci to jak go wujek na rece chciał wziasc to podkowka od razu, a w niedziele tesciow sie wystraszył. Mysle, ze to minie, bo wczesniej tak nie było.

gosheek Antos miał zasadowy mocz, dajemy cały czas kwas foliowy (1*poł tabletki).
 
Beniu my swojego czasu nabawiliśmy się pieluszkowego zapalenia skóry właśnie przez chusteczki dada rumiankowe... zdaje mi się że mały poprostu może być uczulony na ten rumianek a pomógł nam wtedy clotrimazol, a jak krostki zeszły to bepanten i sudocrem na zmianę... jeżeli chodzi o inne chusteczki to mały toleruje dobrze (najlepiej to fioletowe dady właśnie) ale ja chusteczek używam tylko jak jest kupa, jak zrobi siku to nie nie wycieram go chusteczkami wogóle (za radą pediatry)
 
Hej :)

W ten szczególny dzień kochane baby przyjmijcie życzenia od drugiej baby :-);-)

No i wszystkiego najlepszego dla naszych półroczniaków!

Muszę się pochwalić jakiego mam teścia cudnego - dzwoni - gada, opowiada i tak z 10 min. i się żegna :) Za minute dzwoni, że przecież zapomniał by życzenia złożyć i czemu ja nic nie mówię, a ja sama zapomniałam! :-p:-D Mam nadzieję, że mój mąż nie zapomni ;-) Hihihihi :D

Adaś płakał przy obcych jak miał ok. 5 mc, teraz już przestał - zobaczymy na jak długo :)

Będę nudna i się powtórzę - wiosnę czuję :happy:

Udanego po południa!
 
100 lat Kochane Kobietki:-D:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

Dziękujemy za gratulacje za zębolka Julki :)
Chyba w drodze następne, bo znwu maruda wróciła i brak aptetu, no i kupki codziennie a byly raz na 5 dni. Moze stad te odparzenie, by t tylko to jak nie minie dzisiaj jutro widzimy sie z lekarzem.

Dziękuję Wam za porady, odgrzebałam sudocrem, myję w wodzie z krochmalem i nie uzywam na razie chusteczek, zakupie jeszcze bephanten :tak: jest ciut lepiej, lata w pieluszkach tetrowych.

Serdeczne życzenia dla Półroczniaczków, buziaki od cioci z BB :):-):happy::blink:
Ksad dużo miłości i zdrowia z okazji imieninek :tak::happy::happy::happy:
Gaja, przerabane z taka praca, ale panstwo nie stwarza takze pracodawcom dogodnych warunkow rozwoju, przekichane masz :/
Ja tez Marta czuje wiosne, az mi sie nowych butów chce :-D


Czekamy n a dziadka, zapowiedzial swiateczne odwiedzinki :)
 
reklama
Tak przy okazji kochane kupowała któraś z Was blender z biedronki?? bo od czwartku będzie blender brauna i zastanawiam się czy jest dobry bo cena naprawdę jest kusząca (89 zł)... może sobię fundnę taki
 
Do góry