reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
a ja właśnie zastanawiam sięjak to z tym biustem jest..gdzieś kiedys czytałm, e biustu nie powinno sięniczym smarować...no i sama nie wiem:confused2:
 
Ja także łykam Feminatal N + jedna tabletka folica 0.4 , żadnych objawów ubocznych, co jest wielkim plusem, bo po np. Maternie koleżanki miewały wzmożenie nudności i wymiotów.

Piersi także mi urosły, zawsze miałam spore -miseczka DD, jednak teraz wszystkie staniki za małe, czas na zakupy :)I mam bardzo bolesne piersi, nabrzmiałe i powiększone brodawki.
 
a ja właśnie zastanawiam sięjak to z tym biustem jest..gdzieś kiedys czytałm, e biustu nie powinno sięniczym smarować...no i sama nie wiem:confused2:
Wczoraj zakupiłam dodatek do miesięcznika Rodzice- Ciąża , Najlepszy Przewodnik Na Dziewięć Miesięcy luty/marzec 2010.
Tam napisano o pielęgnacji ciała kobiety ciężarnej i o dziwo(sic!) Jest potwierdzone, żeby nie używać preparatów i zabiegów kosm. z wit.C i retinolem, jednak polecane są preparaty likwidujące cellulit, ujędrniające także z kofeiną, czyli niekoniecznie tylko delikatne oliwko dziecięce ?Hmm. :happy:
 
Hej dziewczy!
Co do samopoczucia dziś to wstałam zdazyłam zjesc buleczke i popić cieniutkakawka z mleczkiem i nawet spoko było...zadnego kibelkowania. Poszłam na małe zakupki i cholera juz sie kiepsko czuje, niedobrze mi i słabo:wściekła/y:A tak sie ciekawie zapwiadał dzień:-(Ojjj!
 
Ja nawet leżeć nie mogę, zasnąć się nie da z pustym żołądkiem.Napiłam się trochę coli, ale zaraz przytuliłam kibelek.Postanowiłam zjeść zupkę chińską ponoć po tym makaronie z zupki nie powinno się przytulać kibelek bo makaron zostaje na miejscu.Zobaczymy...
 
Mi kiedys pomagały jabłka ale teraz jakos nie moge patrzec na nie. Wogóle cos przestałam jesc warzywa i owoce..brrr nie dobrze:-(
 
Mój osatnio kupił knorra zupki z kubkiem w promocji, jeszcze wczoraj sie smiałam zeby to sztuczne paskudzctwo zabrał sobie do pracy bo jeszcze ktos pomysli ze takie obiady robie, ale teraz tak se mysle ze tak miedzy sniadaniem i obiadem bym cos takiego przepusciła przez zołądek?hmm
 
reklama
Mój osatnio kupił knorra zupki z kubkiem w promocji, jeszcze wczoraj sie smiałam zeby to sztuczne paskudzctwo zabrał sobie do pracy bo jeszcze ktos pomysli ze takie obiady robie, ale teraz tak se mysle ze tak miedzy sniadaniem i obiadem bym cos takiego przepusciła przez zołądek?hmm

U nas w domu nie ma zupek chinskich itp. zeby mnie nie kusilo.. w sobote jednak zjawil sie u nas z podrozy kumpel, ktory wyciagnal na stol swoj prowiant wsrod ktorego znalazl sie ser w ziolach knorra.. nie wiem, jak dlugo polezal ale myslalam, ze zwariuje i musialam go zjesc :-D
 
Do góry