reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
ja to ziemniaki mogłabym jeść same, tak mi smakują teraz. U mnie dzisiaj zupa brokułowa z makaronem a na drugie ziemniaczki i schabik duszony z kminkiem :-p
 
kerna może ryż? też tak mam ochotę na coś tylko w myśli...
śmierdzi....jaja niet, brokuły, czosnek..ser zółty....szynki wędliny w ogóle pasztety..kurczak..w ogóle mięso..no jedynie to ser feta:szok: dajcie spokój
A chciałąm poinformowac że niestety na mnie padło..do mnie należą też te smutne obowiązki..wykasowałam Pralinkę z listy wrześniówek:-:)-( dzis ma zabieg.....
 
Jednak zdecydowałam się poczekać do jutra z tą zupką, jutro mam wizytę rano (wyniki, troszkę się stresuję) więc zrobię zakupy do pomidorówki mniaaaam :-D
A tymczasem lecę pod kołderkę z książką, do później kochane ;*
 
Kerna cóż nieprzyjemne zadanie na Ciebie trafiło, ale miejmy nadzieje ze pralinka się szybko pozbiera czego jej serdecznie zycze:blink:
Jesli chodzi o jedzenie to mnie zapach mięsa i wędliny odrzuca ale za to pasztetowa mi zaczęła smakować:) Dziwne te moje smaki ostatnio...
 
Ja sie dzisiaj sledzi w musztardzie najadlam i ledwo zyje.
A pomidorowka chodzila za mna wczoraj wiec kupilam sobie krojone pomidorki w puszce ( niedoczytalam ze to byly pomidorki z chilli) i nagotowalam sobie pikielnej zupki, po jednym talerzu zionelam ogniem jak smok wawelski.:szok:

Kerna nasz sklad sie niestety troche zmienil odeszly o nas Kegle, Malapralinka, Justysia85.
A co sie stalo z JulkaS, Elesia, Padme, JoJoB? Szkoda , ze sie nie odezwaly .
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj pomidorowka to za mna juz 2 dni chodzi i co sie odwroce to jej zlapac nie moge :D Tak jakos czasu nie mam bo to uczelnia to szkolenia eh. A co do nastrojow bo gdzies w tych nadrabianych stronach mi przelecial ten watek to wczoraj sie prawie poplakalam przez brak pulpetow w lodowce ,mimo ze nie mialam na nie az takiej ochoty hehe. No ale co ja za to moge ze byly i ktos zjadl moje pulpety :)
 
Do góry