reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Magi, Kalcha, kalendarz to świetny pomysł, ale u nas dziadkowie już taki dostali pod choinkę, wyszło bombowo, a teraz na Dzień Babci i Dziadka muszę kombinować... zwłaszcza, że Hania ma dwie babcie, dwóch dziadków, dwie prababcie i jednego pradziadka, więc niezła ekipa do obdarowania ;) Jak ktoś ma jakiś pomysł, to proszę podzielcie się :)
 
Aktualnie w rossmannie trwa promocja:karton pampersów babydream-39,99+kubek z wybranym zdjęciem za 1gr, więc można załatwić przyjemne z pożytecznym;-);-);-).
http://www.rossnet.pl/promocje/


A ja chyba zafunduje dziadkom kalendarz ale ręcznie robiony,(papier fotograficzny i prosty program do obróbki zdjęć i coś od siebie):-)mam nadzieję ,że się uda i będą zadowoleni:-)

U nas ostatnio nocki fatalne.Mała śpi od 21 do 1,później zabieram ją do siebie.Przy tym kręci się i wierci, wypluwa smoka i nici ze spania.Przykładowo dzisiaj od 2 do 4 za nic w świecie nie chciała usnąć:angry::angry::angry:.Poddejrzewam zo to zamieszanie ząbki bo ślini się jak buldog i pcha do buzi nie ttyle paluszki co całą piąchę:szok:.

W zamian za nocne niedogodności polubiła leżenie na brzuszku, ale jak straci cierpliwość to tylko moje głupie śpiewy ją uspokoją:tak:.np.ostatnio w repertuarze reklama tesco:cy-cy-cy-cykoria, ku-ku-kukurydza...ehhhhh:sorry2::zawstydzona/y:najlepsze ,że małej się to podoba i śmieje sie przy tym jak szalona.cóż...mama- wariatka a córcia happy.

Puściutko tutaj strasznie, jak napisała marta .nawet nie ma czego nadrrabiać:-)i asiek i wstrepna małpa i karolina84 milczą:-(.

Miłego wieczoru i spokojnej nocki
 
>Melduje sie , ze powracam. Na nadrobienie Was nie mam szans. Ztego co zauwazylam to Trixi sie spodziewa kolejnego bejbika. NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE.
Na razie nie umiem sie zorganizowac, wiec nie bede pisac zbyt czesto.
 
ja zamowilam kubki ze zdjeciem niunki na dzien babci i dziadka:) dodaje link z aukcja


FOTOkubek-Foto kubek Dzień Babci Dziadka (1391711808) - Aukcje internetowe Allegro

chociaz jest tego pelno;)

zmieniajac temat wczoraj z nimoznosci spania przejrzalam nasze forum i weszlam no strony gdzie jeszcze kazda miala dzidziusia w brzuszku kurcze ale zesmy wszystko przezywaly i tak nie dawno to bylo az sie lezka kreci w oczku
 
Ostatnia edycja:
witam,
ale ciężki dzień chyba nie obejdzie się bez czopka .... przekichane ząbki....

a tak piszecie o tych prezentach i teraz maja napisała o kubku wiecie co ja kupiłam Ł 4 lata temu taki kubek MAGICZNY KUBEK, FOTO KUBKI NA PREZENT + GRATIS (1388479134) - Aukcje internetowe Allegro
prał się w zmywarce dziennie używany i dalej działa rewelacja taki niby zwyczajny a jednak inny bo "pojawiam się i znikam" :-D
kubek koloru czarnego a po nalaniu ciepłego ukazuje się nasza grafika :-)
 
Aktualnie w rossmannie trwa promocja:karton pampersów babydream-39,99+kubek z wybranym zdjęciem za 1gr, więc można załatwić przyjemne z pożytecznym;-);-);-).
http://www.rossnet.pl/promocje/


Właśnie dziś kupiłam te pieluszki i dostałam ulotkę jak zamówić ten kubek za 1 grosza promocja trwa od 7 do 19 stycznia 2011

Witam wieczorkiem
Dziś byliśmy na zakupach (spożywcze i chemia) i właśnie w rossmanie po pompki Porobić opłaty także portfel dużo lżejszy:-(
Po tej wyprawie głowa mi pęka :szok: Mała już od godzinki śpi teraz starsi poszli spać lubię taką ciszę :-);-)
Gosia już w dzień pije tylko mm cycuś tylko w nocy no i tu mam pytanie jak myślicie czy pokarm mi nie zaniknie jak ona je tylko w nocy dodam że w dzień nie odciągam bo już prawie nie ma co a w nocy piersi są pełniejsze i chyba się najada bo je 3-4 razy
Dobra lecę zamawiać kubek :-)
Spokojnej nocki
 
Saara - jestes wreszcie:)))))jak juz znajdziesz chwilke napisz jak Ci sie wiedzie?

Witney - popieram, Poznan przy Szczecinie to istna rewelacja!!!!!!4 lata mieszkalam w Szczecinie i jak dla mnie najbrzydsze miasto....no poza okolicami mojej uczelni czyli Walami:)

Jojo - to moze tak Ci sie ustawi laktacja, ze na noce bedzie mleczko!nasze cycki to bardzo madre stworzenia;)

u nas tez zabki pelna para,w nocy obudzil sie przez zeby,wzielam do siebie, posmarowalam bonjela i zasnal, a mnie caly dzien kark boli;)za to je malo, az sie martwie...i dluzsze przerwy robi, no i tez smoczkiem od butelki sie bawi, jezdzi po dziaslach , steka...aj szkoda mi go bardzo!
 
reklama
hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!
wczoraj wróciłam z chrzcin synka kuzynki normalnie wykończona na maxa bo w końcu w dwa dni 600km z 3 dzieci, ale dałam rad e. Moja Lilu spisała się i ślicznie zaprezentowała przed rodziną ;-)

Jutro mam rozprawę w sądzie, zatrudniałam kiedyś pana który zaczynał pracę u mnie już z myślą pogrążenia mnie w oczach moich kontrahentów i przejęcia pomysłu na biznes. Na dzien dzisiejszy facet ma już 3 takie naiwne babki jak ja i ze wszystkimi się sądzi. Chyba zawiążemy stowarzyszenie osób poszkodowanych przez pana G.:tak::-D no ale jutro o 13.30 nie będzie mi do śmiechu mam ogromnego stresa......ale dam radę przecież nie zamkną matki karmiacej w areszcie:szok:


sorki że tylko o sobie....postaram się nadrobić...obiecuję...spokojnej nocy!!!!!!!!!!
 
Do góry