reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

jestem z wieczorka jeszcze, Maks usnął ale z płaczem, bidulka swędzi strasznie bo próbował się drapać :( Dałam mu virbucol i krople Fenistil i Varidermem posmarowałam bo nic w aptece nie chciała dać na krosty bez porozumienia z lekarzem a dzieć od wczoraj się męczy :/ To posmarowałam tym co Olkę i tyle a jutro i tak po pepti muszę iść do pediatry to od razu sie go spytam czym toto smarować.
 
reklama
Hausfrau :) Ja tez dzisiaj mialam godzinke dla siebie, bo tatusa zabral mala na spacer,no to wyszorowalam szybko mieszkanie, bo wczoraj nie było komu...Takze nie mie wyrzutow sumienia,ze cieszysz sie wolna chwila, ja tez sie ucieszylam :)

Gaja . biedny Maksiulek, jejku ale musi go swedziec, wysypka i ospa na dokladke alebo jak glowny punkt programu :( Zycze Tobie i Maksiowi mimo wszystko dobrej, wyspanej nocy i zeby Go nie swedzialo.Ucaluj w pieteczke Maksia od ciotki z BB, trzymajcie sie!

Marbus u nas tez ząbki ida, kilka ostatnich dni jest koszmarne, wieczory...az sie boje wieczorow, tak marudzi, zasypia na 10 min i sie budzi, meczy ja to, smaruje Bobodentem ale cos nie pomaga. Teraz lula sie w kolysce, po dlugim noszeniu na raczkach, moze juz zasnie...a przy tym wszystkim jest taka sałodka, tak bardzo chcialabym jej zabrac ten ból, ale rady nie ma :(
Dobrej nocy Mamusie! :)
 
Witam się przy kawce!!!
Jak tu dzisiaj cichutko no aż szok u nas nocka coś nie teges... mała poszła spac o 21 wstała o 22.30 później o 2 a później to już nie wiem bo nie doczłapalam do zegarka... ehh a teraz już na drzemke idzie

gaja kurcze mam nadzieję że Maksowi już lepiej i tak nie swedzi biedctwo...

Ja już nie wiem na co zrzucać tą marudność i dziwne zachowanie córki czy ząbkowanie czy skok rozwojowy może to i to?? ale to już by było za dużo na raz. Tak czy inaczej wszystkim miłego dnia życzę!!!
 
Dzien dobry mamusie, witam sie po weekendzie, pogoda tak beznadziejna ze nic mi sie nie chce...nienawidze takch dni, dzis mamy wizyte u lekrza zobaczymy czy mozemy juz wystartowac z zupkami :D a wieczorem jedziemy zaplacic za nowy samochod nasz mini bus hihi

Gaja zdrowia dla Maksia, bidulek...
 
Hejka!

Dzięki dziewczyny z dobre słowa :tak:

Dzisiaj byłam z Maxem u fizjoterapeuty w tutejszej klinice dziecięcej bo lekarka zauważyła, że bardziej aktywna jest u niego prawa ręka. Myśleliśmy z Małżem, że to dlatego, że będzie praworęczny ale okazało się, że w tym wieku nie powinno być takich różnic.
W każdym razie dzisiaj ta fizjoterapeutka powiedziała, że ręce są obie jednakowo aktywne ale Mały patrzy więcej w prawo i dlatego mam do niej chodzić a w domu wykonywać ćwiczenia 4 razy dziennie po 10 minut.
Powiedziała mi, że czasami rodzice nie widzą pewnych rzeczy które zobaczy dopiero ktoś, kto wie na co patrzeć ...:tak:
 
Hej dziewczynki.

Oj nasze forum to już chyba nie wróci do czasów kiedy każda z nas nosiła swojego maluszka pod serduszkiem i miała tyleeeee czasu :D:-D Jak sobie przypomne jeden dzień nieobecności i ilość stron do nadrobienia - nie wiem jak my dawałyśmy radę - szczególnie te najaktywniejsze :-)

malgos - ja również słyszałam, że ten lek może powodować gorsze samopoczucie/depresje. Oby takie skutki Cię ominęł! A powiedz, jak Dawidek przestawił się na butlę?

anitas - dzięki! :) Cieszę się, że Cię zaskoczyłam! :-D

gaja
- to ja Ci pisze jako doświadczona w temacie Nutramigenu, że koszt na receptę to 13.10 za puszkę :)

Dużo zdrówka dla Maksia - aby szybko ospa minęła. Co powiedział lekarz?

dagna
- super jest ta zebra! Ogólnie zabawki Fishera są extra więc mały napewno będzie wniebowzięty! :tak: Ja widziałam dla Adasia takiego skoczka żabkę, też z Fishera, ale zobaczę ile mój klusek będzie ważył jak będzie miał 6 mc... bo to ma ograniczenia kg, a kupować na mc nie mam zamiaru :D

Beniaminko - bo z tymi mleczkami to tak jest... Nutramigen ponoć nr jeden na liście śmierdziuszkowej, a zaraz za nim Beblion Pepti. Oj kiedy ja miałam takie nabrzmiałe piersi... już nie pamiętam. Tak mi przykro, że mam mało mleczka i nic mi nie pomagało :( Nasze karmienia teraz ograniczają się do 2, 3 na dobę :-(

kalcha - ja również dziękuję za ten link z zabawami. Super!

Hausfrau - nie jesteś wyrodna :D Ja nieraz sama się wieczorami ewakuuje, choćby na zakupy. Pomimo, że kocham synka nad życie i cieszę się z każdej chwili z nim, ale niech tatuś też wie ile to roboty przy takim maluszku! :) Pierwszy raz zostawiłam ich samych jak Adaś miał z 7 dni i powiem Wam, że rewelka - teraz nie mam żadnych obaw, mąż radzi sobie super - nawet z zabawami lepiej jak ja :D Mały ma taką radochę przy nim - śmieje się tak cudnie, głośno, a jak mąż na chwilę przerwie zabawę to ten protestuje - mały terrorysta :-D:laugh2::baffled::sorry2:

marbus
- u mnie prasowanie to zadanie dla męża. Tylko czasem pranie tydzień czeka, aż ten je wyprasuje... :baffled::crazy::sorry2::no: A jak mówię kiedy to zrobi, to ten tłumaczy, że przecież mam w czym chodzić :-D

Ciekawe czy ja dobrze rozpoznam ząbkowanie... Już mnie to przeraża ;P

Kasiona - przy takich dwóch kreseczkach kochanych mini bus jak najbardziej pożądany! :-p
 
witam,
byliśmy na wizycie, ped kazał smarować fioletem krostki, przepisał bez problemu pepti i u nas z receptą i dodatkową bonyfikatą za puszkę zapłaciłam 8,60 zł :) No i ped stwierdził, że nie pamięta abym ja ospę miała - bo to także był mój pediatra - i moja mama zwątpiła, bo była akurat ze mną i dlatego Maks prawdopodobnie złapał bo w moim mleku nie ma tych przeciwciał :/ Bo tak nie powinien w takim wieku chorować na ospę, zdarza się to u 1% takich małych dzieci a tym bardziej, że jeszcze moje mleko pije.
 
Cześć!
U nas dzień spokojnie mija. Jedyne co zawadza to katarek Anielki ale dużo leży na brzuszku więc ładnie spływa.
Tak sobie myśle bo zbliża sie dzień babci i dziadka a coś by trzeba wymyśleć. Wpadł mi taki pomysł do głowy że moi dziadkowie mieszkają we Wrocławiu i strasznie tęsknią do swojej prawnuczki i sobie tak pomyślałam że pojedziemy tak z nienacka do nich na weekend. Co wy na to? Myślicie że to fajny pomysł?

Miłego dnia!
 
reklama
witam,
gaja zdrówka dla Maxa biedny dzieciaczek
Beniaminku u nas też ząbki idą i smarujemy DENTINOX N jestem zadowolona szybko działa i dość długo bynajmniej u nas:)
Skrzacie myślę że bardzo się ucieszą z niespodzianki,

u nas z jedzeniem nie ma źle tyle że trwa dłużej bo jeździ smokiem po dziąsełkach pcha do buzi wszystko i ślini się niemiłosiernie straszna maruda nawet noszenie nie pomaga ale jak posmarujemy żelem to jest ok :) kurcze ale zauważyłam że moje dziecie często pociera lewe uszko i zastanawiam się czy nie będzie jakiegoś stanu zapalnego jutro wizyta u durnej pediatry ciekawe co powie a i byliśmy dziś oddać mocz do badania powiem wam że u mojego syna złapać siuśki do woreczka to nie lata wyzwanie haha

miłego dnia mamuśki
 
Do góry