reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Skrzacie, fajny :-) jak rzadko widuja to moze im jeszcze taka poduszeczke ozdobna ze zdjeciem zrobic, albo kubeczek??
Ksiulka, gratulejszyn refleksu :-D:-D:-D
 
Cześć!
U nas dzień spokojnie mija. Jedyne co zawadza to katarek Anielki ale dużo leży na brzuszku więc ładnie spływa.
Tak sobie myśle bo zbliża sie dzień babci i dziadka a coś by trzeba wymyśleć. Wpadł mi taki pomysł do głowy że moi dziadkowie mieszkają we Wrocławiu i strasznie tęsknią do swojej prawnuczki i sobie tak pomyślałam że pojedziemy tak z nienacka do nich na weekend. Co wy na to? Myślicie że to fajny pomysł?

Miłego dnia!

Uważam, że to super pomysł. Ja dzisiaj zamówiłam przez internet naklejki zmieniające zdjęcia w pocztówki. Wybiorę jakieś dwie fajne fotki Karolinki i wyślę je dziadkowi i babci z życzeniami.
 
Skrzacie, fajny :-) jak rzadko widuja to moze im jeszcze taka poduszeczke ozdobna ze zdjeciem zrobic, albo kubeczek??
Ksiulka, gratulejszyn refleksu :-D:-D:-D

Uważam, że to super pomysł. Ja dzisiaj zamówiłam przez internet naklejki zmieniające zdjęcia w pocztówki. Wybiorę jakieś dwie fajne fotki Karolinki i wyślę je dziadkowi i babci z życzeniami.
fajne pomysły. A gdzie sie takie naklejki zamawia?
 
Tosia dziękuję:blink:, ciekawe jestem jak ty u swojej gwiazdy będziesz łapała a masz trochę trudniej niż my:-D:-p
My sie z moja dogadamy :-D:-D:-D Ona zawsze w tym ulamku sekundy, jak przy przebieraniu podmieniam pampersa... :no::no::no::-D:-D:-D
poduszki i kubeczki mozna np na stronie empiku i u nich za darmo odebrac.. :tak::tak::tak:
 
Marta racja z tym zlym samopoczuciem po tabletkach bo ja dzisiaj ledwo funkcjonuje;/
a maly od samego poczatku pil moje mleko z butli a od 2 miesiecy dokarmiam nanem wiec nie odczul roznicy..smiac mi sie chce bo jak widzi ze ide z butla do niego to krzyczy i az sie trzesie..
i tak jak u Was najlepiej bawi sie z tata bo tata nosi, wozi wozkiem po domku i sie wyglupia:) a jak tylko przestaje to maly wola "eeeee" :) komiczne to jest hehe..

Gaja zdrowka dla Maksia:*
 
reklama
Do góry