reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

gaja - ja płacę za Nutramigen (mały inne mleka wymiotował) 13.10 za puszkę 425. Przecież Nutramigen możesz kupić na receptę i wtedy nie płacisz 100 tylko 50%. Tyle to chyba kosztują zwykłe mleka w Supermarketach - Nestle, Hipp, itp. Chyba, że się mylę.

Dziewczyny Adaś odkrył wczoraj, że ma siusiaka!!! :szok::-D:sorry2:
 
reklama
hej.. wrocilam..mam juz zrobionego laptopa i wkoncu moge Was poczytac..
u mnie dolek..zakanczam laktacje..biore bromergon..nie dalam juz rady z piersiami bo dostalam zapalenia i nie ma sensu dalej w to brnac..

WOW...TRIXI GRATULUJE z calego serca...Boze co za Dar:))) cudowna wiadomosc..normalnie buzia mi sie smieje... :))))
 
Ostatnia edycja:
Witam, zajrzałam dzisiaj na wrześniówki 2011 i wzruszyłam się bardzo jak przeczytałam wiadomość o TRIXI.
A mój mały już zaczyna używać tych swoich małych ząbków, jak ugryzie to aż krzyczę na głos, zobaczymy jak to bedzie, chyba nie będę musiała zakończyć laktacji.
Marta witaj, już myslałam, że do nas nie zajrzysz, cieszę się.
Pozdrawiam i uciekam bo Kamil się obudził.
 
gaja - ja płacę za Nutramigen (mały inne mleka wymiotował) 13.10 za puszkę 425. Przecież Nutramigen możesz kupić na receptę i wtedy nie płacisz 100 tylko 50%. Tyle to chyba kosztują zwykłe mleka w Supermarketach - Nestle, Hipp, itp. Chyba, że się mylę.

Dziewczyny Adaś odkrył wczoraj, że ma siusiaka!!! :szok::-D:sorry2:

marta tzn. ja sie nie spytałam ile kosztuje bo ktoś kiedys pisał, że z receptą ponad 20 zł daje dlatego nawet nie pytałam ale też pepti ponoć trochę lepsze w smaku, na razie mieszam i pije pomału przejde całkowicie na pepti. A tak w ogóle to do dolegliwości skórnych dziś Maksiowi doszła ospa, nic tylko się zastrzelić :/
 
reklama
Do góry