reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Pepsi tez lubie i pije ale nie duzo . I wiecie co w rezultacie zrobiłam na obiad- ziemniaczki ze sledzikami w śmietanie- takie troche dla leniuchów danie, ale mnie ostatnio wlasnie ziemniaki i to gniecione z masełkiem i smietana odpowiadaja, mogłabym codziennie jesć. A mojemu dorobie cos jeszcze do tego bo powie " tylko to?";-)
Co do porodu w wodzie to u nas tez jest wanna, nie jestem tak do konca przekonana do tego rodzaju porodu, ale sie jeszcze zastanowie. A co do warunku ze trza z partnerem przejśc przez szkołe rodzenia, to u mnie raczej odpada bo mój różnie pracuje.No i najbliższa szkoła rodzenia jest tam gdzie mój szptal w którym bede rodzić czyli prawie 40km ode mnie:-(Ale cos wymysle,jezeli chodzi wogóle o szkołe rodzenia, poszukam jakies filmy z ćwiczeniami i bedziemy w domu ćwiczyc, no chociaż tyle;-)
A wy bedziecie chodzić do szkoły rodzenia?
 
Ja bardzo bym chciala , tylko moj maz tez roznie pracuje, wiec chociaz sama pojde ,troche wiedzy sie przyda))

ooooooooooo teraz mam 2 suwaczki))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie chce polecac innych stron , ale jak sie wejdzie na chyba"zapytaj polozna" to tam jest taki bezplatny kurs szkoly rodzenia, tylko sie zapisujesz i co kilka dni przychodza ci lekcje(zawsze troszeczke do przodu z wiedza)
 
Trixi jak sie czujesz w 11 tyg i 5 dniu... na kiedy terminek wliczony? jak sie chowa maluszek ? :)
Czuje sie coraz lepiej.Naleze na szczescie do tej grupy dziewczyn ktore nie maja mdlosci i nnych problemow zoladkowych.Termin mialam wyliczony na 7.09 ale ostatnio lekarz stwierdzil ze poczateczek wrzesnia :) - pozyjemy zobaczymy. A Fasolka rosnie jak na drozdzach !!!
 
Pepsi tez lubie i pije ale nie duzo . I wiecie co w rezultacie zrobiłam na obiad- ziemniaczki ze sledzikami w śmietanie- takie troche dla leniuchów danie, ale mnie ostatnio wlasnie ziemniaki i to gniecione z masełkiem i smietana odpowiadaja, mogłabym codziennie jesć. A mojemu dorobie cos jeszcze do tego bo powie " tylko to?";-)
Ale narobilas mi ochoty tymi sledziami w smietanie , jak mi do jutra nie przejdzie to wiem co bedzie u mnie na obiad haha.
Co do mdlosci w ciazy z moim synkiem , tez nie mialam prawie wcale, pracowalam prawie do konca ciazy. A teraz jest katastrofa , dzis wyszlam na spacer i musialam szybko wracac bo myslalam ze sie tam rozpadne na kawalki.

A jeszcze dla mam mieszkajacych w Niemczech , z tego co mowiono mi w porzedniej ciazy , zeby moc rodzic w wannie trzeba miec badania na AIDS. Ale oni je robia prawie w kazdej ciazy wiec na pewno juz macie.
 
reklama
to super ja mam na 1 września ale to się może zmienić w każdej chwili, mi niestety żołądek szaleje co chwile ... a 19 mam badania genetyczne ..tak wiec zdrówka dla Ciebie i maleństwa i do usłyszonka :)
 
Do góry