reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Co do lektur , to ja dostałam od kumpeli dwie jeszcze nie zdązyłam ich przestudiować ale juz je sobie zwieksza przegladnełam, są to "ciąża poradnik" Ian Green odpowiadajaca na pytania, które nas codziennie nurtuja i opisujaca etapy przed ciąża, podczas ciąży i po ciąży, dosyc ciekawa i konkretna, druga totaki typowy slownik ciąży "ciąża od A do Z" Elisabeth Aron tu sa wszystkie zagadnienia zwiazane z ciążą według alfabetu tez ciekawa .No mi bedą słuzyc długo, conajmniej przez całą ciąże:-)
 
No własnie obiad- macie jakies pomysły na obiad syty ale bezmięśny? My duzo mięcha jemy czas urozmaicic troche jadłospis:-)
 
reklama
Do góry