reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Wszystkim mamusiom oczekujacym dzis na wizyty, badania i usg zycze wszystkiego dobrego. Ja nie moge sie doczekać mojej kolejnej wizyty 10 marca:-) mam nadzieje ze wsio bedzie ok;-)
 
reklama
Witam,

Mam nadzieję, że przyjmiecie do swego grona następną wrześniową mamę - mam na imię Agnieszka, spodziewamy się z mężem naszego drugiego Maluszka (termin 9.09.2010). Nasz pierwszy synek Dominik ma prawie 10 miesięcy :-)
 
Witamy nowa mamusie:-)
Dziewczyny, jestem po wizycie, jaki czad:-D Widzielismy nasze 2 cm malenstwo Juz widac glowke i malenki tulowik i chyba zaczatki raczek i nozek, tak mi sie przynajmniej wydawalo:-) Oczywiscie łezki powstrzymac nie moglam ze wzruszenia:-)
Wg sprzetu 9 tydzien, doktorka obnizyla mi dawke luteiny i duphaston kazala odstawic w ogole. Nastepna wizyta 15.03, moze juz bedzie mozna okreslic plec:-)
Zgodnie z moim najdrozym stwierdzilismy ze dzidzia na chlopaka wyglada:-)
Aha i jeszcze slyszelismy serduszko, alez walilo, cud !!!!
Pozdrwaim mamusie i zycze tak przyjemnych wizyt jak ta nasza dzisiejsza ;-)
 
Az mi sie lezka zakrecila w oku, jak to czytam. Taka wizyta to wspaniala sprawa. Serduszko mojego malenstwa slyszelismy juz w zeszlym miesiacu - cos niesamowitego ;-) nastepna wizyta juz w tym tygodniu.
A dzis mialam masakryczny dzien. Po ponad tygodniowym braku mdlosci i wymiotow - dzis wrocily. Wymiotowalam przed praca i w jej trakcie - zmuszona bylam sie zwolnic do domu. Przespalam wiekszosc dnia.. ehh.. a juz myslalam, ze to zle samopoczucie cudownie minelo..
Pozdrowionka dla wszystkich wrzesniowek :-)
 
gratuluję wizyty :)
Ja mam w środę, ciekawa jestem co będzie widać no i oczywista czy wsio jest na swoim miejscu i czy dzidzia zdrowa.
A ja dziś apetyt mam, do południa mizerny ale na wieczór nawpindalałam się chleba razowego. Normalnie jutro post.
 
Witam Wrześnióweczki!!!
Nie było mnie 5 dni (kolejny raz net odmówił posłuszeństwa), a Wy tyle postów napisałyście, że nawet nie próbuję nadrabiać ;)
U mnie samopoczucie ok. i gdyby nie ciągle bolące piersi nie miałabym w ogóle objawów ciąży.
Wizytę mam 01.03, więc jeszcze trochę czasu zostało (już nie mogę się doczekać usg).
Misiaaka - bardzo dobre wieści!!!
 
Witam wieczorkiem , ja dzis po uczelni to normalnie przespalam prawie caly dzien tak sie jakos dziwnie czulam :( ale juz troszke lepiej zjadlam objadek - mamusia przyjechala i zrobiła (ach te mamine obiadki :) ) Ja mam kolejna wizyte 4 marca i juz nie moge sie doczekac co tam zobaczymy :)
 
reklama
ja bardzo chciałam rodzić w wannie, uwielbiam kąpiele, relaksuje mnie to i odpręża... niestety, nie dane mi było :-( krwawienie i poród trwający 3 dni, cóż więcej dodać... mam przeogromną nadzieję że tym razem będzie choć odrobinę lepiej :tak: choć na razie o tym nie myślę, nie chcę się stresować...
 
Do góry