reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam..właśnie powiedziałam moim rodzicom o ciązy. Ucieszyli się i mm przynajmniej z głowy:sorry:
Odśnieżyłam sobie parking przed domem, łyknęłam świeżego powietrza i czuję się ok:tak: Ale chyba przesadziłam trochę bo zadyszki dostałam:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam sobotnio:) ooo widze nowe wrześnióweczki:-) Nasze grono coraz bardziej się powieksza. Moj D. przeziebil sie i zaraził mnie bo kichal cały czas a teraz ja źle się czuje. Narazie biore oscillococcinum i *spam*, bo to mu polecili w aptece. Mam nadzieje ze do poniedziałku sie wykuruje bo mam egzamin :eek: Powiedzcie mi czy cos jeszcze moge brac czy tylko herbatka z miodem i cytryna??
 
Czesc dziewczyny!
J a wlasnie po obiadku(pyzy z mieskiem).
Dzisaj taka senna jestm oczy mam na zapalki....myslalam ze jak pobawie sie z corka to sennosc mi minie ale gdzi etam taka zemczona jestem choc do 9 spalam:)
U mnie rodzina juz wie tylko znajomym powiem pi usg za 3 DNI:)))
Milego popoludnia!!!





 
My powiedzielismy tylko najblizszej rodzince, reszcie jak skonczy sie 1 trymestr
Ja tez jestem na tabletkach luteina 3x1, duphaston i nospa 3x1 do tego folik rano i witaminki dla kobiet w ciazy, mam dośc tych tablet ale jak trzeba to trzeba ,nie?
 
Witam sobotnio:) ooo widze nowe wrześnióweczki:-) Nasze grono coraz bardziej się powieksza. Moj D. przeziebil sie i zaraził mnie bo kichal cały czas a teraz ja źle się czuje. Narazie biore oscillococcinum i *spam*, bo to mu polecili w aptece. Mam nadzieje ze do poniedziałku sie wykuruje bo mam egzamin :eek: Powiedzcie mi czy cos jeszcze moge brac czy tylko herbatka z miodem i cytryna??

Mozesz jeszcze czosnek i cebule :-D. Oprocz tego nagrzewania podczerwona lampa i inhalacje.
Witam Sylwie, teraz na pewno Ci sie uda , musimy w to wierzyc ja tez jestem juz po 4 stratach.
A co do progesteronu to moja ginka mowi , ze nie jest naukowo udowodnione . ze pomaga ale lepiej brac bo dzidziusiowi nie szkodzi.
Mycha ja mam Quinny Zapp po moim synku spacerowke ale ona sie nadaje dopiero dla 1,5 rocznego dziecka. Dzidzia siedzi skulona , ja mam ten >model najmniejsza spacerowka swiata po zlozeniu >mozna go w torbie nosic. Wyglad mial super -kosmos , bardzo wygodny jak sie wyjezdza ,ale wywrotny strasznie. Jedno w nim jest dobre , ze mozna montowac do niego fotelik Maxi Cosi.
http://www.babyartikel.de/produkt/b...medium=cpc&utm_term=quinny_zapp_rocking_black
 
Ostatnia edycja:
Witam! widzę to tabletkach mowa, u mnie też jest zagrożenie, a raczej było ale biorę duphaston do końca I trymestru 3xdziennie plus dwa razy dziennie nospa. I oczywiście kwas foliowy, ale to każda z nas łyka :-pMi ginka nie kazała brać żadnych witamin, owoce i warzywa wystarczą :tak: Po tej nospie to mam odruch wymiotny, ohydna jest, trudno ją połknąc, ale czego się nie zrobi dla maleństwa. Teraz na wieczór biorę tylko pół, bo brzuch mnie nie boli ( i w ogole nie bolał) więc chyba wystarczy, a przynajmniej łyknąć łatwiej :sorry:
A czemu bierzecie jednocześnie luteine i duphaston, ja myślałam,że to ten sam hormon :eek:
 
Witam się.
Witam nowe dziewczyny.
Nadrobiłam po trochu co żeście napisały, ja dziś lenia od godz 15 to leżałam pod kołdrą z pilotem w ręku.
Dopiero teraz siadłam do kompa. Za mało powietrza definitywnie.
 
Mam pytanie
Czy picie w ciąży gazowanej wody może zaszkodzić ?
Bo ja nie gazowanej nie cierpie i jak tutaj wypic w ciągu dnia wieksza ilość :no:
 
Calineczka 27 ja ostatnio ogladalam program o ciaży i tam pani powiedziala ,,ze nie jest udowodnione ze woda gazowana szkodzi,ja tez nie lubie niegazowanej i pytalam mojego gin. i powiedzial ,ze moge pic lekko gazowana.
A co do tabletek , to powiem szczerze ,ze nie pytalam ale jak kazali to biore)))

Kerna widze ze mamy podobne daty na suwaczkach))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
calineczka27 moja gin powiedziała, że w ciąży mamy nie pija gazowane bo po nich mają wzdęcia itd a mi tylko woda gazowana smak pomarańcza lub jabłko mieta pomaga na mdłości to gin powiedziała, że mam pic co chcę obym tylko się nie odwodniła więc jeżeli po bąbelkach nie masz żadnych dolegliwości to śmiało możesz pić.Po urodzeniu maluszka i karmieniu go piersią nie będzie mozna już pić gazowane więc kiedy jak nie teraz nasmakować się wody z bąbelkami na zapas
 
Do góry