reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam wszystkie kobietki w weekendowe popołudnie :-)

Jestem właśnie u mamy, przyjechałam sobie na mazurki moje kochane :tak:

Powiedziałam wkońcu o radosnej nowinie ( bałam się trochę, nie wiedziałam jak to przyjmie, myślałam że raczej nie pozytywnie) I tak mówię dzisiaj mamo usiądź muszę ci coś powiedzieć, jestem w ciąży, a moja mama na to: "aaaa wiedziałam już dawno" hehe Okazało się, że już jak byłam na początku stycznia w domu to mama zobaczyła z mojej twarzy, że jestem w ciąży choć nawet ja sama jeszcze nie wiedziałam hehe Nieźle co??:-):-D

Jeśli chodzi o mdłości jeszcze ani razy nie wymiotowałam (odpukać) mdliło mnie często, szczególnie wtedy gdy miałam sie zmusić do zjedzenia obiadu, no i w ogóle przez cały dzień brak apetytu... A dzisiaj jest pierwszy dzień w którym od rana nic innego nie robię tylko jem. Przed chwilą zjadłam cały talerz pierogów z grzybkami i
dalej bym coś sobie jeszcze przegryzła :-D Jednak nie ma to jak u mamusi hehe

POZDRAWIAM CIEPLUTKO!!!
 
reklama
witam was dziewczyny!!!
Czy przyjmiecie do siebie jeszcze jedna wrześniowke? Termin mam na 16 wresnia,jest to moja druga ciaza , pierwsza stracilam w 2009 ,wiec troszeczke panikuje
 
Witam sie mile:-)
Witam rówiez nowa wrzesnióweczke;-):-)
Ja dzis znowu masakra, juz dwa razy przytulalam kibelek. Tak cos czułam po przebudzeniu sie ze bedzie kiepski dzien, jakos nawet na sniadanie nie miałam ochoty. Zjadłam musli z jogurtem pitnym i tyle...na obiad zjadłam lasagne...mniam;-) no i cos czuje ze za jakis czas wyladuje w kanalizie:-(Najsmieszniejsze jest to ze jak zwymiotuje to jestem taka głodna zaraz :szok: i pomimo tego ze mnie mdli to bym cos jadła ciagle. Chyba organizm dba o fasolke i nie pozwala na odwodnienie , pustke w zoładku:-)

Sylwia pewnie ;-)Witaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wyszukujesz jakis suwak na necie lub klikasz na nasze ,wpisujesz date,kopiujesz bbcode i wklejasz w edytuj sygnature w swoim profilu:-)
 
Witam sobotni mamusie;)
Co do mdlosci to u mnie lekkie sa ale na szczecie jeszcze ani razu kibelka nie tulilam. Wspolczuje strasznie tym co to nagminnie ich to spotyka. Do przyjemnych rzeczy na pewno nie nalezy.
Co do porcji tabletek, to ja mam nadzieje ze w poniedzialek tez nie dostane kolejnej porcjii luteiny i duphastonu! Oby, tymczasem pozdrawaim weekendowo :-)



Ja niestety tez musze brac luteine :/ dwa opakowania poki co , zostalo mi jedno i mam nadzieje ze na tym sie skonczy i bedzie ok :)
 
reklama
Witam nowe wrzesnioweczki :-) Bardzo sie ciesze ze wciaz nas przybywa ;)
KoRba co do tej luteiny to ja biore 2xrano 2xwieczorem plus duphaston rano i wieczorem po 1 . Nie wiem czy to dobre dla naszego maleństwa, ale coz lekarz kazal, ciaża zagrożona, wiec stosuje się jak trzeba ;-) Mam nadzieje ze juz niedlugo nie beda nam potrzebne zadne podtrzymywacze :-D Ja sie powoli ewakuuje kapieli zarzywac bo wieczorem na urodzinki idziemy:tak: Pozdrawiam i milego weekendu zycze wszystkim mamusiom :-)
 
Do góry