reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witam
Byłam dzis na badaniu i trochę się zestresowałam. Lekarka nie miała sprzętu do badania USG dopochwowego bo w przychodni jest jakiś dzień badania czegośtam i jej zabrali. Więc miałam robione takie zewnętrzne, ale niewiele na nim było widać. Lekarka pokazywała mi niby miejsce gdzie jest Fasolka, ale ja tam za bardzo nic nie widziałam (a na poprzednim USG JEJ JESZCZE NIE BYŁO). A poza tym powiedziała mi że kształt pęcherzyka ciążowego mam dziwny taki "siodełkowaty":( .Tzn wygląda on jak jajko z taką wypustka w jednym kierunku. I właśnie w tej wypustce były takie jaśniejsze migające cienie czyli Fasolka. Nie podoba mi się to wszystko. Mam przyjść znowu za 3 tyg a w między czasie zrobić te wszystkie badania. Ale chyba umrę z niepewności przez ten czas:(
 
renna to moze idz prywatnie do innego gina co ma usg dopochwowe i wytłumacz swoje obawy.Jak ci zasugerowała ze to jakis dziwny kształt to lepiej sprawdz , bo te 3 tyg bedziesz sie stresowac tylko;-)No ale mysle ze to przez to ze słabo było widac przez to brzuszne usg bo to za wczesnie na takie;-)
 
Witam dziewczyny, witam też nowe mamusie:tak:
Ja od wczoraj coś mało sie odzywam, bo albo neta mi wywala, albo po prostu chęci brak....mam takie jakieś mało energiczne dni ostatnio:zawstydzona/y:
Z USG dopochwowoym to ja nie pamiętam do któego dokładnie miałam, ale jakoś chyba tak w pierwszym trymestrze tylko. Potem brzuszne.
Karolina..a co mąż sie wstydzi albo boi:eek: Mój nie miał obiekscji co do usg..to czy tamto było bez różnicy .Ważny był widok na ekranie:tak::tak::tak:
 
Ja swojego zabiore na usg dopiero jak bedzie z zewnatrz.W 12 tyg bede miała przeźiernosc karkową wiec chyba jeszcze dowcipnie?
generalnie w 12 tc to najlepsze jest dowcipne gdyz wszystko dokladnie widac
przez powloki zewnetrzne to dopiero w 20tc:tak:

jem fantazje-salatka owocowa,mowie Wam polecam:tak:
 
mowie Ci mnie juz przeszlo i mam nadzieje ze na dobre:tak:
nie mdli mnie juz wcale tylko mam takie dni ze samo slone bym jadla ,a dzis wsio na slodko praktycznie:-)
 
kurcze to zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!! Mnie dzień nie mdli a trzy dni masakra...ogólnie po słodkim mi jest źle..i słone to bym jadła non stop! Ale ci fajnie......
 
jeszcze pare dni i tez tak bedziesz miala,w sumie to dopiero dzis jest 3 dzien kiedy nie mam od rana mdlosci i kiedy przestalo mi wszystko smierdziec i kiedy slone jest lepsze ,ale na slodkie tez zaczynam miec ochote:tak:
szkoda tylko ze ta cera nastolatki sie nie zmienia:cool::rofl2:
 
reklama
Dziewczyny ja juz nie mam sily na mojego M ! Wlasnie wrocilismy od gina, bo po poludniu przyznalam sie ze mimo wszystko jeszcze ciagle poplamiam,nie zdazylam wypic herbaty a moj M juz zdazyl zadzwonic do przychodni i zaklepac termin 20 min pozniej.Dzisiaj mego gina nie bylo ,tylko babka ktora ma z nim gabinet .Wiecie co mialam wrazenie ze to nie ja tylko moj stary jest w ciazy ,oczywiscie musial wszystko wiedziec i widziec ,zadac 100 pytan a na koniec podsumowal - tak to jest jak sie jest troche w ciazy ( troche w ciazy wg niego trwa dopoki nie widac wyraznie zaokraglonego brzucha)W kazdym badz razie z fasolka wszystko w najlepszym porzadku ma juz 4,2 cm !!!! a plamienia ..... dopoki sa brazowe to sie nimi za mocno nie przyejmowac,duzo odpoczywac i czekac az same przejda :) Dziewczyny zycze Wam tez samych dobrych wiadomosci !
 
Do góry