reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Karolina nie odbierz tego zle ale to troszke dziwne ze jestes w 3 ciazy a nie wiesz co to przeziernosc karkowa i ze mierzy ją gin podczas usg okolo 12 tc:szok:



Msdracula dzieki za gratki,a julki nadal nie ma:tak:

jejciu jak sie ciesze ze juz weekend mowie Wam:tak:
ciekawe co tam u Malejpralinki i jak fasolka:tak:
 
Czesc dziewcz€ta, wracam po prawie trzytygodniowej nieobecnosci, wrocilam do Krakowa zalatwic pilne sprawy i bylam oczywiscie u mojego gina! Potwierdzil ciaze i na dodatek jest to ciaza blizniacza wiec umieram ze szczescia podwojnie :D gratuluje rowniez nowym przyszlym mamusiom:)
ale super, dwa szczęścia. Gratuluje:-)
patrze że 18 lutego coraz wiecej nas ma badania, wiec na forum bedzie gorąco:tak:
 
Hej kochane ja wlasnie zrobilam obiadek i tak sie najadlam ze mam wrazenie ze zabralam dziecia pilke i ja polknelam :D ja w poniedzialek jade na badania i to caly komplet wiec mi troche krwi pewnie upuszcza :) Nie wiem jak u was w miastach ale u mnie dzis tak jakos ciemno i ponuro az sie nie chce niczego robic ( tym razem zwalam na pogode :) ) i juz powoli mam dosc przedzierania sie przez zaspy sniegu idac do sklepu :/
 
Karolina nie odbierz tego zle ale to troszke dziwne ze jestes w 3 ciazy a nie wiesz co to przeziernosc karkowa i ze mierzy ją gin podczas usg okolo 12 tc:szok:



Msdracula dzieki za gratki,a julki nadal nie ma:tak:

jejciu jak sie ciesze ze juz weekend mowie Wam:tak:
ciekawe co tam u Malejpralinki i jak fasolka:tak:
dorotko może to dla ciebie dziwne i zapewne tak to wyglada,ale szczerze pisząc ja w poprzednich ciazach oddawałam sie kompletmie lekarzowi, robiłam badania takie na które dostawałam skierowanie,nigdy nie miałam problemów z ciażami także nie dopominałam sie przeróznych badań,ja zawsze powtarzałam sobie co ma być to bedzie:tak: i w dodatku nigdy nie wczytywałam sie na takie tematy badań i chorób,i szczerze w poprzednich ciażach nie stresowałam sie tak jak teraz:tak:wiec lepiej jak człowiek jest nieświadomy ale to juz jest moje zdanie
 
Halo.
KASIONA gratulacje mam nadzieje , ze to parka . Za jednym zamachem dwoje , naprawde super
Calineczka dzidzia to juz gigant,:szok: a jakie badanka robisz nieinwazyjne czy inwazyjne?
Trixi masz naprawde wspaniale nastawienie do badan prenatalnych -gratuluje:-)

Ja tez mam termin na badanka nieinwazyjne na 4.03 ( to bedzie 12 t z hakiem)
Bede robila usg genetyczne i 2 testy z krwi na proteiny i cos jeszcze.
Badania prenatalne
U mnie w bliskiej rodzinie jest dziecko z ZD, pozatym moj wiek i meza tez nie najlepszy, a dotego ja 4 razy poronilam ciaze.
Ale naprawde wolalabym nie robic i nic nie wiedziec.:crazy:
 
Kasiona.... gratuluje bliźniaków:)

Ja dzisiaj też mam lenia tak jak wiekszosc z Was. Dzisiaj myślałam sobie czy zabrac mojego D. na następne usg, ale chyba będzie jeszcze dowcipne;-) wiec nie wiem czy bedzie mogl czy wpusci go lekarz. Bo jesli chodzi o mnie to chciałabym żeby zobaczył naszą kruszyne na monitorze a nie znowu na zdjeciu. A Wy zabieracie swoich facetów ze sobą?? czy jednak dopiero na to usg brzuszne go zabrać....??:confused:
 
Witam,
od wczoraj jestem na opiece, mała się obudziła z gorączką i bólem ucha, płakała strasznie to zadzwoniłam że nie przyjdę. Okazało się że ma brzydkie gardło i dostałam do środy opiekę. Oczywiście głupia od razu wyrzuty że szef zły będzie ale w sumie w ciągu 1,5 roku byłam tylko raz na chorobowym ze sobą jak miałam 40 stopni gorączki .
Poza tym czuję się w miarę dobrze ale werwy brak chyba niskie ciśnienie mam bo i głowa boli.
A wczoraj pączki aż 2 zjadłam , obok mam piekarnię więc były pyszne i świeżutkie :)
 
Ja swojego zabiore na usg dopiero jak bedzie z zewnatrz.W 12 tyg bede miała przeźiernosc karkową wiec chyba jeszcze dowcipnie?
 
reklama
Ja swojego zabiore na usg dopiero jak bedzie z zewnatrz.W 12 tyg bede miała przeźiernosc karkową wiec chyba jeszcze dowcipnie?

Z tego co ja doświadczyłam to badanie w 12-13 tyg jest dopochwowe jeszcze. Później jest już brzuszne.
Mój na żadnym nie był to i teraz nie pójdzie bo ktoś dzieci pilnować musi
 
Do góry