reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Wrzesień 2010...

Witam mamusie!
Kasiona gratuluje ciązy bliźniaczej:-)
calineczka 4,5cm WOW super rosnie;-)
Ja dzis sie nawet dobrze czuje tylko dalej leń mnie męczy, zdazyłam tylko łózko pościelić i wczesniej conieco zjeśc i kawke slaba z mleczkiem popic i tyle.:sorry:
 
reklama
Super wieści dziewczyny, gratki dla podwójnej mamusi!! Ja ostatnio kiepsko się czuję, nie wiem czemu tak późno mnie dopadają mdłości i wymioty?? Wcześniej było oki a teraz od tygodnia hardcor :szok: Idę do gina we wtorek i trochę się boję :eek:
 
Kasiale nie martw sie tak moze byc ale nie musi do 14 tyg. U niektórych przychodza dolegliwosci wczesnie a niektórym mamusiom później. U mnie sie pojawiły gdzies około 5 -6 tyg kulminacje miałam pod koniec 6 tyg potem zelzało ze dwa dni mniałam spokoju wtedy bylam u gina i mu mówie ze ja mam mdlosci i wymioty za soba, to popatrzył na mnie i powiedział ze dziwnie ze tak wczesnie sie skonczyły bo zazwyczaj do 14 tyg takowe sie ma :szok:No i stało sie jak powiedział :wściekła/y:ot prorok!jutro koniec 9 tyg a mnie dalej mecza mdłosci i wymioty, z tym ze teraz troche samopoczucie lepsze bo nie muli mnie głowa;-)
 
ja mam 25 lutego usg genetyczne, z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej boję się :szok: Calineczka a ty w kotrym tygodniu idziesz? bo to trzeba się załapać między 12-14 tyg. bo potem niektórych rzeczy już nie widać np. przezierności karkowej
 
Potwierdzil ciaze i na dodatek jest to ciaza blizniacza wiec umieram ze szczescia podwojnie :D
Osz kurcze, gratulacje :laugh2:
Ale mnie osobiście chyba wciąż przeraża taka wizja :szok:

dostalam skierowanie na badania prenatalne
ja mam 25 lutego usg genetyczne, z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej boję się :szok: Calineczka a ty w kotrym tygodniu idziesz? bo to trzeba się załapać między 12-14 tyg. bo potem niektórych rzeczy już nie widać np. przezierności karkowej
Dziewczyny, chciałam zapytać czy poprzestaniecie na USG, czy będziecie też robić całościowe testy, tzn PAPP-A który robi się między 11 a 13 tygodniem, albo PRISCA robiony później?
Bo ja się nad tym zastanawiam, w zasadzie mam wskazania (choroby w rodzinie)... Pomyślałam sobie, że podejmę decyzję po USG które mam 18.02, zobaczymy co mi lekarz powie o tym fałdzie karkowym itd...

Ja wczoraj prawie cały dzień przespałam i na dzisiaj mam podobne plany :-D
 
Gratulacje dla podwojnej mamy:tak:

wozki... moj ukochany temat, gdybym mogla mialabym 5:-Dteraz zakochalam sie w chustach
mam ten co Janiak i Markowska- emmaljunga, city crossa - super,jako spacerowke maclarena tez fantastyczny...:tak:
marzy mi sie jeszcze Urban Mountain Buggy ale zarabiscie drogi:crazy:

trojmiasto zasypane sniegiem,masakra po prostu, nie ma jak wyjsc bo wali sniegiem non stop:wściekła/y:
gdzie jest wiosna:nerd:
 
Dziewczyny, chciałam zapytać czy poprzestaniecie na USG, czy będziecie też robić całościowe testy, tzn PAPP-A który robi się między 11 a 13 tygodniem, albo PRISCA robiony później?
Bo ja się nad tym zastanawiam, w zasadzie mam wskazania (choroby w rodzinie)... Pomyślałam sobie, że podejmę decyzję po USG które mam 18.02, zobaczymy co mi lekarz powie o tym fałdzie karkowym itd...

Ja wczoraj prawie cały dzień przespałam i na dzisiaj mam podobne plany :-D

ja prawdopodobnie tak,decyzje podejme ostateczna po usg genetycznym i chyba bede robic test zintegrowany:confused2: waham sie bo czesto usg jest ok a badanie krwi wychodzi cos niewyraznie i wtedy kieruja na puncje:no: a tego badania juz nie chce
pogadac najlepiej z lekarzem powinien doradzic:tak:
 
reklama
Już rozmawiałam o tym z lekarzem, ale nie wiem, jaką podjąć decyzję. Zastanawiałam się, co by to zmieniło, gdybym wiedziała że coś jest nie w porządku.
Co do amniopunkcji to przyszły tatuś kategorycznie się nie zgadza choćby nie wiadomo co. ;-) mi też by się to nie uśmiechało...
 
Do góry