reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Macie racje, piers w bulionie smakuje wybornie :-) Maly spal, wiec wykorzystal ten czas na zrobienie i zjedzenie obiadu :-)

Dagna - normalnie medal za ten pedicure. Ale przynajmniej w czasie pologu bedziesz pieknie wygladac. Wtedy juz sie tak nie skrecisz, schylisz i nie zegniesz :-)

A co do dwupaczkow, to zapomnialyscie ze Magi jeszcze sie opiera skurczom :-)
 
Witajcie
KURCZE DAGNA ZAPOMNIAŁAM CI WCZORAJ PODZIEKOWAĆ,ŻE TAK DZIELNIE MOJE SMS-Y PRZEKAZYWAŁAŚ NA BB A BYŁY DŁUGIE BO JA TAK W ZDANIU STREŚCIC SIĘ NIE UMIEM...

Jeszcze kilka bidulek was się kula... maluszki uparciuszki chyba chcą na październik się załapać...

Moja niunia mega grzeczna w domku w szpitalu to była gwiazda oddziału jeden krzyk...

Troszkę tam dała mi popalić, ale teraz spokój je śpi czuwa i tak w koło.

Mleczka mamy pod dostatkiem co mnie cieszy :)
Troszku jest problem z ubieraniem itd bo raczka musi byc unieruchomiona pod ubrankiem nie można jej w rękawki wkładać leży sobie na brzuszku zakryta body i pajacem a koza i tak czasem w body czy pajaca ja wciśnie lub wyjmie przez otworek na głowę.

Do tego masujemy uszko, aby mazie wyszły i jutrzejsze badanie wyszło ok.

Oczko też już mniej ropieje po przemywaniu rumiankiem.

Ja od rana mega power lżejsza o 9 kg (szok) układałam ciuchy w szafkach szukając mniejszych jeansów i bluzek... ahhh co za radość wejść w stare jeansy i wyglądać jak laska...

Potem zaliczyłam maraton szpital po papierki do zarejestrowania dziecka, USC zarejestrowanie małej potem MOPS wniosek na becikowe, ginekolog zaświadczenie do becikowego i jeszcze przychodnia wybór lekarza dla niuni i połoznej co mi szwy ściągnie.

Pogoda do bani wieje leje zmokłam jak kura, ale wsio załatwiłam tylko T. poszedł po skierowanie dla małej do neurologa i rehabilitanta, aby obejrzeli obojczyk i zdecydowali czy trzeba rehabilitacji bo mała rączka rusza, ale mniej niż drugą, ale wiadomo boli to nie będzie nią machała jak szalona.

Malusia grzecznie czekała na mnie w domu z tatą popijając herbatkę koperkową, bo troszku ma kolki i gazy straszne a kupki mało robi...

Moja gwiazda z reguły w dzień mało śpi a dużo je za to w nocy potrafi po 3-4 godziny pospać szybko zjeść i dalej spać.

W dzień to bardziej bawi się cyckiem troszku poje przyśnie na 15 minut i znów krzyczy cyca :)

Chyba troszku sie dzis za dużo nabiegałam bo boli mnie to i owo, ale wsio mam z głowy narazie...

Kurcze patrzałam na watek z fotkami, te starsze nasze skarby już takie fajne pozmieniały się...

Przepraszam, że tak tylko o sobie, ale ciężko ogarnąć was po tylu dniach nie bycia na BB.

Trzymam kciuki za te w 2 pakach, oby lada dzień dołączyły do mam z maluszkami i przede wszystkim, aby maluszki były zdrowe zmykam do cycolinki bo znów chce amku...
 
Hejka,
Mam problem z logowaniem do netu w tej nowej neostradzie, wczoraj czytalam Was i usilowalam cos napisac, ale z tym bylo gorzej.
U nas w sumie bez zmian, nic nie wyhodowano na dzisiaj z probek na posiew. czyli dobre wiesci, gdyby nie ten adenowirus ktory wciaz sie utrzymuje, bo kupki jeszcze sie pojawiaja zielone i pobolewa z rzadka, ale jednak brzuszek. Czekamy na jutrzejsza wizyte u ordynatora i utesknieniem czekamy na Julke w domku. Dzisiaj jest tydzien jak trafila tam na oddział.

Asiek, Pysiu witajcie w domku i na BB :-)
Pysia Ty jestes nie do zdarcia, juz smigasz po miescie ? :szok: Podziwiam i szacunek wielki!

Magi kciuki trzymam, zeby cos sie ruszylo , najlepiej samo a nie po kroplowkach :-)
Dagna, kciuki za udane ktg ! :-) I tak fajnie, bo Wasze dzieciatka to juz beda zodiakalne wagi, a ja tez waga i sympatyzuje :-D
Marja, Ritka, Irka, Alcia , Dagna, Magi ......czy ktos jeszcze pozostal w 2paku ? :-)
Łagodnego i rychłego rozwiązania Dziewczyny, myslę o Was !!! :-)

Szykuje sie i zaraz jedziemy do Julki, pewnie po 19 bedziemy z poworotem i tak codziennie, a piersi mnie potem bola bardzo bo pelne,i jak wracam zaraz biore sie za dojarkę.
Pięknego dnia Kochane Mamusie :-)
I duzzzzo zdrowia dla Was i Waszych rodzin.
 
Hejka,
Marja, Ritka, Irka, Alcia , Dagna, Magi ......czy ktos jeszcze pozostal w 2paku ? :-)
Łagodnego i rychłego rozwiązania Dziewczyny, myslę o Was !!! :-)
Ja:tak:
Całuski dla Julki! Mam nadzieję, że dziś też będą same dobre wieści!:tak:

Wczoraj bb kiepsko działało. Ja próbowałam kilkakrotnie wstawić fotkę od ASIEK, ale bezskutecznie. A teraz może już sama wstawić, skoro do domciu wróciła.

ASIEK! Urodzinowe całuski dla starszej córci przesyłam! Niech rośnie zdrowo!
 
Ja jaknajbardziej w 2 paku nieustannie :-)




Hejka,
Mam problem z logowaniem do netu w tej nowej neostradzie, wczoraj czytalam Was i usilowalam cos napisac, ale z tym bylo gorzej.
U nas w sumie bez zmian, nic nie wyhodowano na dzisiaj z probek na posiew. czyli dobre wiesci, gdyby nie ten adenowirus ktory wciaz sie utrzymuje, bo kupki jeszcze sie pojawiaja zielone i pobolewa z rzadka, ale jednak brzuszek. Czekamy na jutrzejsza wizyte u ordynatora i utesknieniem czekamy na Julke w domku. Dzisiaj jest tydzien jak trafila tam na oddział.

Asiek, Pysiu witajcie w domku i na BB :-)
Pysia Ty jestes nie do zdarcia, juz smigasz po miescie ? :szok: Podziwiam i szacunek wielki!

Magi kciuki trzymam, zeby cos sie ruszylo , najlepiej samo a nie po kroplowkach :-)
Dagna, kciuki za udane ktg ! :-) I tak fajnie, bo Wasze dzieciatka to juz beda zodiakalne wagi, a ja tez waga i sympatyzuje :-D
Marja, Ritka, Irka, Alcia , Dagna, Magi ......czy ktos jeszcze pozostal w 2paku ? :-)
Łagodnego i rychłego rozwiązania Dziewczyny, myslę o Was !!! :-)

Szykuje sie i zaraz jedziemy do Julki, pewnie po 19 bedziemy z poworotem i tak codziennie, a piersi mnie potem bola bardzo bo pelne,i jak wracam zaraz biore sie za dojarkę.
Pięknego dnia Kochane Mamusie :-)
I duzzzzo zdrowia dla Was i Waszych rodzin.
 
reklama
Witajcie
Pogoda do bani wieje leje zmokłam jak kura, ale wsio załatwiłam tylko T. poszedł po skierowanie dla małej do neurologa i rehabilitanta, aby obejrzeli obojczyk i zdecydowali czy trzeba rehabilitacji bo mała rączka rusza, ale mniej niż drugą, ale wiadomo boli to nie będzie nią machała jak szalona.


Trzymam kciuki za te w 2 pakach, oby lada dzień dołączyły do mam z maluszkami i przede wszystkim, aby maluszki były zdrowe zmykam do cycolinki bo znów chce amku...
Witaj ty nasza twardzielko
Pięknego dnia Kochane Mamusie :-)
I duzzzzo zdrowia dla Was i Waszych rodzin.
Wielkie buziaczki dla Juleczki. sobie wlasnie uswiadomilam , ze nie podziekowalam Ci za przekazywanie moich sms. Ale lepiej pozno niz wcale
Dziekuje!!!!!!
Marja, Ritka, Irka, Alcia , Dagna, Magi - jeszcze troszke wytrzymajcie- caly czas kciuki za was zacisniete
 
Do góry