reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

A ja właśnie wcinam przed kompem pieczarki w marynacie:)
Macie większą ochotę na kwaśne? Ja wczoraj zjadłam prawie całe wiaderko ogórków kiszonych:zawstydzona/y:

oj tak... ja ostatnio zjedłam pół słoika ogórków korniszonych a potem pół słoika grzybków marynowanych. Niestety przesadziłam z ilością i muliło mnie po tym niesamowicie :-p


Chodzę z kąta w kąt, sama niewiem co mam ze sobą robić, co chwilę się męczę :szok:
Dziewczyny ja już się niemoge doczekac 2 trymestru u mnie wypada około 17.03.
Wtedy nasze samopoczucie zmieni się o 180 stopni, boże niemogę się doczekać... Nadejdzie wiosna, ciepłe wieczory, spacery... ach ... kiedy to będzie..
 
reklama
ale mi narobilas smaku - ja chce pieczarkowaaaa!!! :rofl2:

Ja obilam wczoraj i na dzisiaj tez zostala..
Zastanawialam sie czy pieczakowa zy ogorkowa, ale ogorkowa bedzie jutro;-)



Jesli chodzi o zaswiadczenie to ja juz dalam dawno. Szefostwo sie jeszcze wczesniej dowiedzialo, bo musieli. aktualnie juz jestem na zwolnieniu
 
witam wrześniówezki:)
ale musiałam nadrabiać uff,ale dałam rade:tak:
u mnie ogólnie wszystko po staremu ,samopoczucie rewelacyjne-żadnych mdłosci:tak: a co do papierosów to zdarza mi sie nieraz sięgnąć po papierosa ale w ostatecznosci,przed ciaża paliłam 1,5 paczki gdy dowiedziałam sie ze jestem w ciazy próbowałam rzucić odrazu ale niestety nie dałam rady:wściekła/y:,takze postanowiłam rzucić zaczynajac od palenia słabszych R1 i ograniczenia ilości wypalanych paierosów, ;-)
ale nie bede ukrywać ze zdarza mi sie czasem zapalić i bardzo mi jest wstyd z tego powodu,ale wierze ze z czasem ze mi sie uda ,:zawstydzona/y:
 
u mnie 35% chłopiec, 65% dziewczynka, test dość śmieszny alr fajny
co do zaswiadczenia, u mnie w pracy pewnie jutro się dowiedzą jak dostaną zwolnienie, nie wiem czy jak mam zwolnienie od gina to zaświadczenie tez potrzebne, czy zwolnienie wystarczy?

a co do zachcianek, to ja narazie nie mam żadnych, z wyjątkiem odrzucenia od słodyczy a zawsze byłam łasuchem:tak:, nie wiem za bardzo kiedy zazwyczaj zachcianki sie pojawiają bo jestem nowicjuszką ciążową, także narazie jest ok że nie chce słodyczy
 
Ostatnia edycja:
Witam nową mamusię, ja urodziłam mojego synka 13-tego i to na dodatek w piątek;-) Najszczęśliwszy dzień pod słońcem!! :tak:
Co do jedzenia, to ja absolutnie nie mogę patrzeć na kiszonki, wczoraj zrobiłam surówkę z kapusty kiszonej do obiadku i przełknęłam kęs i .....wizyta w kibelku :-( Później smakowało ale już surówki nie ruszyłam!!
 
reklama
Witam nowa mamusię...
Ja niestety nie mogę jeść kwaśne, bo mam nadmiar kwasów w żołądku.
Dziś tuliłam kibelek wszystkie kwasy ze mnie wyleciały, teraz popiłam syropem na zgagę może mi pomoże.Skaranie boskie z tym przytulaniem kibelka...:baffled:
Wynik: Na 36% będzie to chłopczyk. Na 64% będzie to dziewczynka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry