reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Hej Dziewczyny ! Jej jak nas juz malo . Ciekawe jak Olcia - wie ktos?
Ja dzis jakos markotny dzien mialam - i czuje sie tez tak troszke jak zbity pies . Skurcze mam ale takie od przypadku , sil jakos tez tak niezbyt wiele . Dobrejnocy wszystkim i pomyslnego jutra:-)
 
reklama
Kochane trzymam kciukiza jutrzejsze wywolywane pporody by poszlo najmniej bolesnie. Tosia witaj :) Ja chcialam sie pochwalic ,ze dzis pierwszy raz obcinalam malemu paznokietki i przy pierwszej raczce bylam normalnie cala mokra ze stresu ale przy drugiej juz lajcik. Maly przez cale mycie i obcinanie spal nic go nie ruszlo ,normalnie szok :) Kochane ja sie klade spac trzymam za was kciuki. Kolorowych
 
Dziewczyny to sie pochwale:)Pisalam do alci ale chyba cos namotalam z numerami bo -nie napisala...Dzis o 5:15 rano na swiat przyszla nasza corcia Amelia 3,37kg:)obie jestesmy cale i zdrowe-pozdrawiamy forumowe ciocie i zycze takich samych porodow "na Dorotke" jak ja mialam:)Opisze wszystko jak sie wylize
 
Dziewczyny to sie pochwale:)Pisalam do alci ale chyba cos namotalam z numerami bo -nie napisala...Dzis o 5:15 rano na swiat przyszla nasza corcia Amelia 3,37kg:)obie jestesmy cale i zdrowe-pozdrawiamy forumowe ciocie i zycze takich samych porodow "na Dorotke" jak ja mialam:)Opisze wszystko jak sie wylize
Olciu! Wielkie gratulacje! Ucałuj od nas Amelkę!
Szybkiego powrotu do domu!
 
hej , hej!

Toska -witajcie w domciu:)a mialas czekac na mnie lobuzie;)na jutro mamy termin:)powaznie, dobrze ze jestescie w domu i wszystko dobrze!no i nic sie nie zmienilo - Tosia sie boi;)

Magii- ja mialam bole glowy od okolo 2 tygodni, okropne, takie wlasnie jak w pierwszym trymestrze!ponoc symptomy wracaja czesto pod koniec, poza tym u mnie to kojarzyli z zatokami, obrzekami itp.w sumie zatoki mam teraz naprawde chore, ale to berdziej od przeciagow wg. mnie!ale na te normalne "nienormalne bole" tez sie ratowalam paracetamolem, jak juz nie moglam wytzrymac

a nam sie wieczorem dzrzwi wejsciowe zepsulu, tzn. zamek..dobrze, ze moge wyjsc z domu przez kuchnie, bo bylaby lipa:))))ja tam twardo czekam, ze dziecko bedzie obowiazkowe po Mamusi i dotrzyma terminu:)

mam numer do Olci, ale chyba poczekam do rana, moze bidulka rodzi, nie bede jej przeszkadzac


Olcia - to pisalysmy w tym samym czasie:)gratulacje Slonce:)))zadnego smsa nie dostalam
 
Ostatnia edycja:
Alcia81 - Olcia urodziła dziś rano:-)

Dobrze, że masz możliwość wyjścia z domu:tak: Bo gdyby poród się zaczął mogłoby być nieciekawie!
 
Witam pierwsza!:-)

TOSIU! Jak pierwsza noc w domu?

OLCIA! Gratulacje! Doczekałaś się!:tak: Tylko nie opuszczaj nas, bo my tu jeszcze posmędzimy;-)

SHESHU! Tobie też już fajnie! Gratulacje!

MAGI! Jak samopoczucie dziś? Ty pewnie też już nie śpisz;-)

KINIA! Ból minął?

ASIEK za godzinkę ma być w szpitalu, więc trzymam kciuki. Za MARBUS też!
 
Ostatnia edycja:
wybaczcie że was nie nadrobię , ale dużo tego napisałyście.
Ja melduje sie w dwupaku nadal , w nocy spać nie mogłam bo ciągle wydawało mi się , że wody mi odchodzą, także nocka do bani pod względem spania.
Dziś trzymamy kciuki za Asiek i za Marbus !
Muszę sobie jakieś zajęcie wynaleźć żebym nie sfisiowała od tego czekania.
Mam nadzieję , że chociaż pogoda dopisze.
 
reklama
Witam Was tak na szybciutko puki mały Marcinek już śpinka:) jak będę miała czas to wpadne do was i opisze swój poród i pobyt w szpitalku:) Życzę udanych rozwiązań!!!Buziaki Tęskniłam
 
Do góry