reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

hej mamusie długo u was nie byłam a teraz niemogę spać nie mam już na nic siły wszystko mnie boli a mały nie chce jeszcze wyjść przedwczoraj w nocy myślałam że pojadę skurcze mnie wzięły były co 8-10 minut tak przez 2 godziny mnie trzymalo i przeszło
widzę że nowych dzieciaczków nam coraz szybciej przybywa nic tylko się cieszyć
a propo naszych tatusiów i ciuszków wiecie co ja zrobiłam spakowałam w jedną reklamówkę te ciuszki które ma zabrać dla małego na wyjście a w drugą te ciuchy które ma dla mnie zabrać na wyjście i to wszystko wstawiłam w nosidełko a nosidełko w łóżeczko i tam grzecznie czeka na właściwy moment mam nadzieję że nie zapomni zabrać jak będzie po nas jechał:-D


witaj kochana:)

ja mojemu S tez wszystko przyszykowalam i wsadzilam do lozeczka mam nadzieje ze chociaz w taki sposob nic nie zapomni:) ahh ci nasi mezczyzni
 
reklama
Hahaha a ja siebie wogóle nie spakowałam na wyjście bo.....bo zapomniałam !!!
Boshe gdzie ja mam głowe,jutro muszę spakować bo to róznie bywa,a po co ma sie chłop stresować.
 
Hahaha a ja siebie wogóle nie spakowałam na wyjście bo.....bo zapomniałam !!!
Boshe gdzie ja mam głowe,jutro muszę spakować bo to róznie bywa,a po co ma sie chłop stresować.

ja dla siebie ciuchow na wyjscie tez jeszcze nie naszykowalam bo zastanawiam sie co mam wziasc bo nie wiem czy wejde tak szybko w te spodnie w ktore wchodzilam przed ciaza hmmm
 
heheh mialam isc wczesniej spac i dupka :D przyszedl brat z dziewoja swoja i siedzieli do teraz bo sprawe mieli. W koncu powiedzialam ,ze ide spac i poszli :) Ja mojemu tez spakowalam ,a by sie troche wczul to razem kompletowalismy ciuszki na wyjscie dla malego :) i tez spakowane torby leza w nosidelku. Teraz to juz nikogo nie ma i spokojnie moge isc spac wiec kolorowych. I gdyby sie cos dzialo to trzymam kciuki za szybki porod :) Dobranoc
 
emilia weż ciepła kąpiel i zobacz czy sie skurcze nasilą jak tak to na IP,a regularne masz te skurcze ???
trzymam kciuki!!! w razie czego któraś z dziewczyn ma twój numer??
 
reklama
wlasnie napuszczam wody do wanny skurcze sa co 10 15 minut

wrazie co to moj # 601383020 niech ktos pusci sygnal albo wyle sms-a odrazu bede wiedziala ze to bb:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry