reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

oj dziewczyny fajnie macie ze Wasi mezowie w domu..moj E jak pojechal w pnd do francji tak wroci w sobote rano i w niedziele w nocy znow wyjezdza..*******ca mozna dostac..niby sie przyzwyczailam i milo jest jak z kazdej trasy przynosi pieniazki ale co z tego..maly bedzie widywal tatusia tylko w weekendy;/ cos kosztem czegos..ale narazie nie mamy wyjscia bo odkladamy na wesele i remont domu.

Ogladom to super ze bedzie coreczka..parka jak nic:))

Gaja bedziesz rekordzistka cos czuje w przenoszeniu ciazy..
a ja w sumie moge donosic do terminu..moze sie uda skoro tyle leze:) a boje sie tego ze akurat jak zacznie sie akcja to moj bedzie w trasie i guzik wyjdzie z naszego porodu rodzinnego;/ siostre wezwe na posterunek i ta mysl ze bede musiala wzywac pogotowie bo przeciez sama sie nie zawioze z bolami;/
 
reklama
onionek gratuluje udanej wizyty!!!
Kurcze ja też dziś zasypiałam na stojąco co tylko się położyłam to juz chrapiałam po prostu szok nawet na początku ciązy tak nie miałam, a jak tylko wstałam to taki straszliwy ból w krzyżach że ani chodzić ani siedzieć nie wiem czy no spa na to pomoze??

lilu jak przeczytałam że wreszcie się Twoje maleństwo obruciło to normalnie kamień z serca strasznie mnie ucieszyła ta wiadomość!!!! Gratuluję!!

gusia warjacie Ty więcej bez doładowanego konta to do spzitala się nie wybieraj albo chociaż zostaw sobie na sygnał co bym się zorientowała to zadzwonie!!! A zastanawiałam się gdzie Cię wcieło...

Ja dziś spędziłam 4h przy desce do prasowania koszmar teraz ide zrobić jeszcze jakąś segregacje co na już co na później, chyba że mnei moje krzyże pogrążom...
 
onionek gratuluje udanej wizyty!!!
Kurcze ja też dziś zasypiałam na stojąco co tylko się położyłam to juz chrapiałam po prostu szok nawet na początku ciązy tak nie miałam, a jak tylko wstałam to taki straszliwy ból w krzyżach że ani chodzić ani siedzieć nie wiem czy no spa na to pomoze??

lilu jak przeczytałam że wreszcie się Twoje maleństwo obruciło to normalnie kamień z serca strasznie mnie ucieszyła ta wiadomość!!!! Gratuluję!!

gusia warjacie Ty więcej bez doładowanego konta to do spzitala się nie wybieraj albo chociaż zostaw sobie na sygnał co bym się zorientowała to zadzwonie!!! A zastanawiałam się gdzie Cię wcieło...

Ja dziś spędziłam 4h przy desce do prasowania koszmar teraz ide zrobić jeszcze jakąś segregacje co na już co na później, chyba że mnei moje krzyże pogrążom...

mi stary wymasowal plecy, poza tym jak tak bola to klade sie na boku i robie "koci grzbiet" zeby troche pozycje kregoslupa zmienic i pomaga..
 
Gaja - moja mama też 2 ciąże przenosiła, więc może i u mnie tak będzie - liczę się z tym.

Onionek - niezły jest! Szlafrok to nie stringi - trudno przeoczyć w szufladzie, ale u facetów to mnie nic już nie zdziwi. A podobno są wzrokowcami, tylko chyba wtedy, kiedy nie powinni ;-)
Aj, już nie krytykuję mojego, bo ogólnie to jest kochany ;-)

Małgoś
- nie zazdroszczę takiej formy związku, niby z 1 strony fajnie, bo się nie nudzicie ze sobą, ale z drugiej strony - ja bym bez mojego wariata padła z tęsknoty. Byłam już w związkach weekendowych i wiem, że się da, ale u mnie się nie sprawdziły. Będę trzymać kciuki, żebyś zaczęła rodzić w weekend, żeby mógł być przy Was!

Idę się myć i do mojego starego, poopowiadać mu przed snem ;-)
 
ojjj dziewczyny chyba sie za bardzo zamartwialam tym brakiem ruchow bo mala teraz daje czadu jak moze tylko widze jak nozka wystaje i przemieszcza sie po calym brzuchu:) widocznie tez miala leniwy dzien i spala sobie poprostu :) uff jaka ulga:)
 
boze stringi jak ja dawno ich na sobie nie mialam hihih

a ja stringów jakoś nie umiałam nosić;) Drażnił mnie pasek w tyłku hehe :) Zakładałam tylko dla małża co by go pokusić :)
A teraz nie muszę ich zakładać, daje hasło i już w pełni gotowości :) Ale wczoraj go molestowałam to dziś sobie odpuszczam bom zmęczona jakaś no i ten mecz Lecha w tv jest ;)
 
No ja mojemu tez musze zrobic taki tescik czy wie gdzie co lezy w razie W, bo ciuszki dla małego mam w zółtej reklamówce w szufladzie w komodzie małej...tylko teraz tak:
-czy wie która to zółta reklamówka, bo dla niego kolory jasne to kolory jasne nie jakies zółte...?
- która to komoda mała?
łoo rety trza powoli ćwiczyc ojca co gdzie lezy bo nic mi nie przywiezie do szpitala, a przecie nie bede woziła wszystkiego ze soba na raz bo trza tylko na wyjscie ciuszki.
 
reklama
Do góry