reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam Was kochane.
Ja wkoncu nadrobiłam co napisałyscie od wczoraj. Gratuluje wizyt (ale te wasze dzidzie juz wielkie) i egzaminów i wyników.Trzymam kciuki za nastepne oczywiscie. Witam nowe mamusie.
Ja nie wyrabiam tego upału poprostu..pomimo wentylatora nawet.
Byłam wczoraj w gorzowie wlkp za wózkami popatrzec i kurcze taka zła jestem, bo sklepów z wózkami jak na lekarstwo a i w tych sklepach wózków tez jak na lekarstwo, nie bylo w czym wybierac.
Bardzo szukałam modelu Mutsy transporter bo chcialam zobaczyc jak na zywo wyglada i dupa tylko na zamówienie sprowadzaja.Kupilismy tylko pare pierdułek dla dzidzi i pampersy premium care1 bo były tanie w tesco. 2 i 3 tez były w promocji. Moja dzidzia cały wczorajszy dzien dawała mi w brzuszku popalic, nic jej nie przeszkadza...ciagle bezustannie harcuje i sie wypina.
Jak wrócilismy pod wieczór to pociekla mi krew z nosa, zmeczenie i upał dał znac o sobie.
 
reklama
No to ja po wizycie nie mam super wieści. Malutka ma sie super ma ok. 1300g i wywiała jak szalona na usg a detektor tętna przy KTG to omało nie zwaliła tak w niego kopała. Okazało sie że ten mój ból to kochana macica sie napina i szyjka mi skraca choć jak narazie tylko ciut lekarz przestraszył mnie nie na żarty. Narazie jestem uziemiona w domku w łóżku mam plackiem leżeć i 3x dziennie magnez wcinać. Aha i co najlepsze o cesarce decyzja będzie jak dostane skurczy porodowych bo wirus HPV mi sie nie przemieszcza. Nie ma go w szyjce macicy a i cytologia czysta więc są pewne szanse na naturalny poród.
Kłade sie jak przykazali zaraz po zjedzeniu kolacji.
Miłego wieczorku!

 
Witam Was kochane.
Ja wkoncu nadrobiłam co napisałyscie od wczoraj. Gratuluje wizyt (ale te wasze dzidzie juz wielkie) i egzaminów i wyników.Trzymam kciuki za nastepne oczywiscie. Witam nowe mamusie.
Ja nie wyrabiam tego upału poprostu..pomimo wentylatora nawet.
Byłam wczoraj w gorzowie wlkp za wózkami popatrzec i kurcze taka zła jestem, bo sklepów z wózkami jak na lekarstwo a i w tych sklepach wózków tez jak na lekarstwo, nie bylo w czym wybierac.
Bardzo szukałam modelu Mutsy transporter bo chcialam zobaczyc jak na zywo wyglada i dupa tylko na zamówienie sprowadzaja.Kupilismy tylko pare pierdułek dla dzidzi i pampersy premium care1 bo były tanie w tesco. 2 i 3 tez były w promocji. Moja dzidzia cały wczorajszy dzien dawała mi w brzuszku popalic, nic jej nie przeszkadza...ciagle bezustannie harcuje i sie wypina.
Jak wrócilismy pod wieczór to pociekla mi krew z nosa, zmeczenie i upał dał znac o sobie.
Magi, Mutsy transporter widziałam w sklepie na żywo. Wózek bajka-świetnie się prowadzi,sam jeździ i świetnie wygląda. Dla mnie ma tylko jeden mankament-nie da się spacerówki wpiąć w obie strony,a dla mnie ma to jednak duże znaczenie... Ja natomiast nie mam szansy obejrzeć maxi cosi mura na żywo,a bardzo mi zależy,bo chciałabym wiedzieć np. czy gondola jest wysoko???
Skrzaciku, dbaj o siebie!!!
 
Skrzat - nie martw sie tylko lez:)jak tylko troszeczke sie skraca, to jeszcze nie jest zle!a TY na pewno jestes zdyscyplinowana i bedziesz grzecznie lezec!bedzie dobrze:) a z ta cesarka to chyba dobra wiadomosc, co?
 
wpadam na chwilke bo szykuje sie do spania juz..dzien jakos zlecial a jutro jedziemy na caly dzien nad morze:) tak sie najadlam jedzeniem z grilla ze zaraz padne..blee..

gratuluje obrony naszej solenizantce:)

onionek kot pobija wszystko hahaha

Skrzacik fajnie ze cora rosnie i uwazaj na siebie:*

Magi w gorzowie nic nie ma;/

no nic uciekam..milej soboty:*
 
Magi, Mutsy transporter widziałam w sklepie na żywo. Wózek bajka-świetnie się prowadzi,sam jeździ i świetnie wygląda. Dla mnie ma tylko jeden mankament-nie da się spacerówki wpiąć w obie strony,a dla mnie ma to jednak duże znaczenie... Ja natomiast nie mam szansy obejrzeć maxi cosi mura na żywo,a bardzo mi zależy,bo chciałabym wiedzieć np. czy gondola jest wysoko???
Skrzaciku, dbaj o siebie!!!
OOOo to super, ale i tak wolałabym osobiscie sprawdzic na zywo i troche mnie martwi to ze w sklepach nie ma tylko na zamówienie, bo jak bylam w Zielonej G. to to samo mi powiedział gosciu ze tylko na zamówienie.
A maxi cosi mura widziałam, i gondola raczej nizej jak w innych wózkach.
 
no i wcięło mi posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
net tutaj to masakra nic nie mogę wysłać za to poczytam i nadrobię co u was :tak::tak::tak:, jakby co będę pisała krótkie posty :tak:

pogoda nad morzem wspaniała...dzieci już lekko muśnięte słońcem i ja też:tak:

pozdrawiam was kochane i jesli to mój ostatni post życzę spokojnej nocy, dobranoc!!!!!!
 
ja tylko na chwilkę..byłam dziś po receptę mam klasyczny zespół przedwczesnych skurczy, dostałam mnostwo leków- w tym antybiotyk, bo lekarz podejrzewa stan zapalny w organiźmie za winowajcę tej sytuacji(mam podwyższone CRP)i dołka, bo ta ciąża miałą być inna spokojna...a tu więcej leków niż przy JAcku, cięgłe nerwy mieszkaniowe, normalnie czuję, że już mi nerwy puszczają i najchętniej bym ryczała jak bóbr:-(
 
reklama
Magi, Mutsy transporter widziałam w sklepie na żywo. Wózek bajka-świetnie się prowadzi,sam jeździ i świetnie wygląda. Dla mnie ma tylko jeden mankament-nie da się spacerówki wpiąć w obie strony,a dla mnie ma to jednak duże znaczenie... Ja natomiast nie mam szansy obejrzeć maxi cosi mura na żywo,a bardzo mi zależy,bo chciałabym wiedzieć np. czy gondola jest wysoko???
Skrzaciku, dbaj o siebie!!!
w maxi cosi mura gondola zdecydowanie niżej niż w innych wózkach
ja juz po oględzinach tego wózeczka i zamówiony nawet na sierpień mam:)))
 
Do góry