reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Onionek trzymam kciuki:tak:-będzie dobrze....Dobrze,ze te forum istnieje,bo nawet nie wiedziałam ,ze białko jest podejrzeniem zatrucia ciążowego,naszczeście nie mam tych białek...
Dorotka dobrego odpoczynku-nałap siły na wrzesień!
Dzieki Dziewczyny,bo juz zaczęłam myśleć,że bedę bez pokarmu....
Ale ten czas zasuwa....niektóre odkrywają ,że noszą pod sercem maluszki a my już prawie na finiszu.....
 
reklama
Skrzat - przepraszam, ze pomylilam z ta piosenka:)a w sumie Pysie powinnam tez przepraszac!i dzieki za odpowiedz co do magnezu i wapna:)

Onionek - u mnie bialko w moczu tez bylo zwiazane z infekcja, takze glowa do gory!

Monia.gryc - a juz myslalam , ze sie obrazilas:)co do meza, to rzeczywiscie nieciekawie!zwlaszcza, ze faceci jak im cos jest sa okropnie marudni!moje Kochanie mialo zlamana reke tej zimy, wiec cos o tym wiem!ale pociesz sie, ze teraz Ty jestes w lepszej sytuacji - zawsze mozesz gdzies wyjsc jak CI bardzo nadokucza:)

Magii - u mnie to samo, nie dosc, ze sucho, to stanelo w miejscu:)ale dobrze, ze poruszylyscie ten watek, bo ja tez sie martwilam, ale nie chcialam juz przynudzac i nowych problemow wymyslac:)ale pocieszam sie, ze podobnie jak z brzuchem, jesli biust nam za bardzo nie urosnie, to skorze bedzie latwiej wrocic do formy:)

Dorotka - fajnie, ze mozesz jechac nad morze, wakacje to wakacje!!!!!

Kasiona - zamawiasz na Allegro , prosto do Wloch?czy do kogos w Polsce i ta osoba do Ciebie?ach i pisz jak obserwacje skurczy, ja dzisiaj, poki co ,doliczylam sie 4, wiec chyba nie tak zle?

no i oczywiscie jak zawsze, gratulacje z udanych wizyt!!!!tak sobie mysle, ze nas tutaj calkiem sporo, mamy rozne skurcze itp., ale poki co nie jest z nami najgorzej, nie?
milego wieczorku:)
 
alcia81 zamawiam prosto do Wloch wysylka kosztuje mnie 26zl.. albo wysylam do mamy i ona poznej mi przywiezie, skurcze pare razy dziennie nie sa grozne chyba ze sa regularne i bolesne, ja od rana od wizyty mialaam mniej wiecej co pol godziny, teraz cisza..no i nie wiem..bede sie obserwowac
 
Jestem i ja.
Dziś 4 godzinki na plaży byłam ale na szczęście w cieniu i było bardzo przyjemnie bo nawet sie nie spociłam hehe :)
Później koleżanka na ploty przyszła i zaliczyłam krótki spacerek z dziećmi i teraz już czuję że robię się zmęczona jednak.
A nad morze jadę - chyba że popsuje sie pogoda.
 
alcia ty mnie nie przepraszaj bo nie ma za co. Z tygodnia na tydzień nas jest coraz więcej i baardzo łatwo jest sie pomylić co kto napisał.
Monia.gryc biedny ten twój Mężuś. Nie miłe jest to złamanie śródstopia bo sama w listopadzie właśnie sobie 5 kość śródstopia złamałam i to w durny sposób bo pchałam auto kumpla i ledwo zrobiłam 3kroki to poczułam jak coś szczeliło a za godzine miałam już noge w gipsie. Do tej pory znajomi sie śmieją że 2 lata kombinowaliśmy dziecko i nic nie działało a wystarczyło sobie noge złamać i jest bo 2tyg po ściągnięciu gipsu stwierdzili mi ciąże:-D.
Dorotko miłego wypoczynku życze.

Oj ciężki mam ten dzień. Duszno i wogóle do kitu sie czuje. Cały czas jest pochmurno i burze zapowiadali a nie ma. Mogłaby sie już zebrać i przyjść wtedy powietrze będzie przyjemne.
Czas sie zabrać za zupe bo coś znowu zgłodniałam:-).


 
Trixi - współczuję, trzymaj się dzielnie!
Gizela79 - u mnie też nic nie leci, suchutko. Ja się tym nie przejmuję, wszystko w swoim czasie :)

Dziewczyny, jaki ja mam dzisiaj przybity dzień przez ten upał! Cały czas leżę, a każde przewrócenie się z boku na bok to dla mnie niesamowity wysiłek... Nie pamiętam kiedy byłam ostatnio tak słaba! W nocy budziłam się za każdym razem, kiedy chciałam się przewrócić na drugą stronę, no po prostu jakaś masakra! Wcześniej tak nie miałam, więc może stąd moje zdumienie wobec tego, co funduje mi organizm... :/ Mam nadzieję, że jutro będzie ze mną trochę lepiej, bo wybieram się na zakupy - muszę kupić dla siebie jakiś szlafrok, kapcie itp., bo gdyby mi lekarz kazał zgłosić się na oddział, to wolałabym być przygotowana... Dla maleństwa zakupy zrobimy za 2 tygodnie, kiedy skończymy remont. Już nie mogę się doczekać! :)
Ściskam Was mocno, trzymajcie się! :-)
 
reklama
Odebralam te wyniki i od pani laborantki wycisnelam wszystkie informacje, jakie sie da.. Zatrucie ciazowe to niby byc nie moze, bo to nie te parametry. Bardzo liczne bakterie i bialko wskazuja na zapalenie drog moczowych, ktore moze byc spowodowane niedokladnym wyproznianiem sie - mocz zalega, tworza sie zlogi itd.. Od razu zrobilam posiew - nie trzeba go robic na czczo i po dwoch dobach wyjdzie, co mi tam wyhodowali i czy bakterie nie sa chorobotworcze. Takze trzymajcie magiczne kciuki i dzieki za dotychczasowe wsparcie :-*

Onionku kciuki zacisniete
moja kolezanka tez miala infekcje,skonczylo sie na kilku dniach na antybiotyku
ale dasz rade ,wiesz ja jestem juz od poczatku marca dzien w dzien:)

dziewczyny dzieki za zyczenia udanego wyjazdu,ale ja jade dopiero od 16 lipca
jeszcze dam Wam znac
jak bede wyjezdzac
 
Do góry