reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Haszi, albo to poprostu jeszcze nie jego moment na odpieluchowanie. Moja nocnik uwielbia- jako zabawkę. Siadać i wstawać może pół dnia, ale puszczona bez pieluszki oczywiście nasika obok nocnika. Na razie się nie przejmuje, myślę, że mam jeszcze czas. Skomasowaną akcję odpieluszkowania zaplanowałam na kwiecień/maj, bo jednak chyba musi być ciepło jak młoda będzie miała wiecznie mokre odzienie. Póki co ćwiczy rozbieranie. Siuski i kupka zaczynają ją wkurzać , więc zdejmuje ciuchy, a najczęściej rajstopki czym mnie doprowadza do szewskiej pasji, bo ile można się bawić z zakładanie???:shocked2::shocked2::shocked2:

A 4 w lotka to już kawałek pieniążka, więc gratuluję:tak::tak::tak:Pewnie, że to będzie świetny rok, bo nowa dzidzia w rodzince. Ja się sama przekonałam , że jak Bóg daje dziecko to okrężną drogą ale daje też na dziecko. Ale żeby dostać przekaz pieniążkowy od Bozi w postaci kuponu lotto to jeszcze nie słyszałam , muszę spróbować:-):-):-)
 
reklama
Melduję się po nieobecności :-)
Właśnie szykuję się do Gina. Wizyta o 10:15. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Zajrzę tu jak wrócę.
 
Kerna ja rozumiem twoje obawy , ja tez mam tu taka stara sasiadke ,ktora ciagle mnie straszy ze zadzwoni do Jugendamtu , zeby zabrali mi dziecko. Nie mam prawa krzyknac na dziecko , a nie daj boze jak maly placze to sie zawsze naslucham, ze bije go, ( oczywiscie tego nie robie) , niedbam o niego. A tutaj jest nistety latwo stracic prawa do opieki wystarczy ze wpadna do domu i bedzie nie posprzatane oraz dziecko potwierzi ze mama krzyczy. Mowie Ci koszmar.

A ja od wczoraj zalapalam jakegos wiruska, pierwszy byl chory synus 2 dni a teraz ja mam straszna biegunke i wymiotuje (ale to nie sa wymioty spowodu ciazy)

Hausfrau czekamy na nowinki.
 
witam z rana wszystkie wrześnióweczki :)
czytam i widze, ze burza była apropo zwolnień w ciąży. JA uważam że ciąża nie choroba, ale jeśli objawy są uniemozliwiające pracę, to dla mnie logiczne jest aby kobieta nie chodziła do pracy, skoro spedzałaby w toalecie większość czasu.

A tak ogólnie, to u nas znów zasypało, korki w mieście, a ja nie wiem co już robić na te mdłosci, wczoraj miałąm lepiej bo jadłam często mało i lekkostrawnie, ale to nie ma się nic do moich zachciewajek. Mam ochotę na coś tłustego, smażonego, porządnie przyprawionego.

Wczoraj powiedzieliśmy przez telefon mojej MAmie. Najpierw myślała, że Ją wkręcamy, a potem powoli do niej dochodziło. Nie piała z radości. Ale to chyba dlatego ze wiekszość ciąż w Jej rodzinie to wpadki. :-D

Ale duża ta nasza fasolka, dziewczyny nie mogę uwierzyć, lekarz na usg już rączki pokazywał!!!

saly, pomysłowa Twoja Córka, szok, zwizualizowałam to sobie i zdrętwiałam

Olgadom, ja mam komplet badań wg Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, http://www.stomik.com/pliki/rekomendacjaopiekaprzedporodowa.pdf

HAszi, gratki, dużo szczęścia :))) na raz

dorotka.1, dużo zdrówka

Hausfrau, daawaj znać co u lekarza

dla reszty dziewczyn przesyłam wspomnienie słonecznego letniego urlopu :cool2:
 
reklama
Witam sie i witam nowe "Przy nadziei".
Co do burzy o L4 to nigdzie krew sie nie polala wiec az tak zle nie bylo.Wiadomo, jak tyle kobiet to troche estrogenu duzo?- biologie mialam w zeszlym stuleciu wiec moge sie mylic.
Co do rodzinnych relacji to wiem z autopsii(sji), ze czasem obcy czlowiek potrafi okazac wiecej serca niz najblizsi. A ogolnie z tymi relacjami miedzyludzkimi cos sie p....chlastalo.
saly-podobno dzieci w pewnym okresie maja takie pomysly, wiec na pewno nie pierwsza i nie ostatnia.:-p
Haszi-:-D:-D:-D Podobno jak sie mysli pozytywnie o tym czego sie chce to sie to przyciaga! I faktycznie czesto sie zdarza, ze jak pomysle o dawnym znajomym czy czyms innym to sie "zdarza".:tak::tak::tak: Tylko jak probuje tej samej sztuczki z totkiem to za ch... Cos z moim mozgiem nie tak.:-:)no:
A, ze Bozia daje tylko okreznymi drogami to :tak::tak::tak:. Bo jak pare lat temu potrzebowalam zmian w sytuacji finansowej to zamiast dac mi wygrac raz a pozadnie to mnie wyslala do... N!:-D:-D:-D. Trzeba jej przyznac, ze ma poczucie humoru. No ale grzechem by bylo narzekac, bo jak widac na zalaczonym sowaczku to sie oplacilo!:-D:tak:
Kerna tak to bywa, ze czasem w jednym dniu czlowiekowi sie wydaja, ze wszystko sie przeciwko niemu sprzysiezylo. Ale tutaj jest fajna piosenka Alf Prøysner "Du skal ha en dag imorra"- czyli "Jutro bedziesz miec nowy dzien...." w dziwnie doslownym tlumaczeniu.Albo Monty Python "A. L. A. T. B. S. O. L."
:-):-):-)
 
Do góry