reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Hejka! Dzisiaj juz mi lepiej!! Wczoraj przywieźli nam meble kuchenne:happy2: a w poniedziałek będą montować:-)(jeden problem z głowy) Ja też muszę kupić jeszczę szafę dla młodych i jakąś komodę bo nie mam gdzie ciuchów składować:sorry2:mnoży się to przy dziecku niesamowicie:szok: a Blanka mimo tego ,że na pierwszy rzut oka nie rośnie wcale nie ma już co na siebie włożyć bo wszystko za małe!!:eek:
marlena witamy!!!:tak:
Trixi dbaj o siebie kochana i o swoje szczęście!!!
Myszka nasz stary też teraz zmienił nieco plan dnia-zamiast cały dzionek przy kompie spędzać to meczyki ogląda w przerwach:wściekła/y::no::dry::sorry:
Gaja kochana trudna sytuacja z tymi teściami ale wierz mi to świadczy tylko o tym, że dobrego masz męża o łagodnym serduszku ja mam taka kochaną własną mamusię i bywa że udusiłabym ją własnymi rękami ale w sumie zawsze daję sobie spokój bo inaczej bym zwariowała!!!:-(i też często płaczę z tego powodu że mam własną matkę taką wredną.....:-(
Kinia, Beniaminka powodzenia na egzaminach!!!
 
reklama
Witam i miłego dnia wam życzę
Gaju nie warto tracić nerwy na teściów, choc wiem,że sytuacja nieciekawa i boli bo miałam podobnie, ale na szczęście to już mnie nie interesuje co teściowie od mojego męża chcą i mam spokój.
 
Witam,
przetrwałam wczoraj,
po prostu w ogóle sie do męża nie odzywałam bo wiedziałam że każda rozmowa stoczy sie na jeden temat a nie byłam na niego zła tylko na teściów i nie chciałam się na nim wyżywać :(
On doskonale wie jak oni do nas podchodzą i sam mówi że nic na to nie poradzi że zawsze był tym najgorszym z dzieci i najbardziej wykorzystywanym :( Wiem, że on doskonale wie jak oni nas traktują i że mają centralnie w dupie, nieraz pokłócił się z matką jak już po roku np sie spotkaliśmy a ona nam jak dzieci mamy wychowywać to od razu ubrał dzieci i wyszedł i rzucił jej na klatce że całe życie sie nimi nie interesowała to pouczac go nie będzie jak ma je chować. Wiem, że jest mu ciężko bo wie że ja mam rację ale jakoś nie umiał im powiedzieć NIE.
No ale dziś po tych płaczach mych do 11 w nocy dopiero wstałam.
 
Hej laseczki.
U mnie dzisiaj tak mocno wieje i zimno że chyba nigdzie nie wyrusze.
Pół nocy z Mężem walczyłam bo sie tak rozwalał że hej. Zawsze marudzi że to ja sie rozpycham ale mnie jest dwie no to trzeba mi więcej miejsca :-Da on dzisiaj jak nigdy 3/4 łóżka zajął i sie przesunąć w żaden sposób nie dał.

Gaju kochana tak jak dziewczyny mówią szkoda na nich nerwów. Wiesz ja też byłam zawsze ta beee co syneczka im zabrała a teraz jak wiedzą że jestem w ciąży to obydwoje milusi i pełni troski. Ja mam nadzieje i Wam też życze abyśmy były lepszymi teściowymi niż nasze.

Beti
udanej sprzedaży!

Myszka i Małpka Mój mi pomaga ale ostatnio jest taki okres że też ogląda te mecze a wieczorami jedzie sadzić chryzantemy, bo cięte trzeba już posadzić żeby październik były. I tak go mam w kratke.

Beniaminko i Kinia kopala w dupala na szczęście żeby egzaminy super poszły.

 
dzien dobry:)
wlasnie od wczoraj nadrabiam Wasze "skrobanki" z ostatnich trzech dni:)
i nie bede pisala do kazdej z osobna, bo na pewno cos pomyle;)
ale chyba nie bylo tak zle?wiem, ze niektore z Was czuja sie gorzej, ale mam nadzieje, ze jakos do konca wszystkie razem wytrzymamy:)zwlaszcza, ze niektore zaczely juz trzeci trymestr!!!!!gratulacje!!!

Skrzacie, dzieki za pamiec!moja pani doktor powiedziala, ze nie ma co panikowac, powtorzymy badanie za dwa tygodnie i zobaczymy , czy to sie utrzymuje i w jakich ilosciach, ale w szostym miesiacu to juz nic nie powinno sie stac!zobaczymy....

tak pisalyscie o facetach, wiec powiem Wam, ze moj w domu stara sie pomagac i przede wszystkim gotuje!ja za tym nie przepadam, a on lubi, wiec codzienne gotowanie jest na jego glowie:)tylko jak on pracuje a ja mam wolne to staram sie cos zrobic, bo jednak mi glupio, zeby on po calym dniu pracy jeszcze obiadek dla ksiezniczki gotowal:)no i ja mam z glowy mecze - jego to nie interesuje!przy komputerach spedzamy oboje kupe czasu, wiec nie mogemiec zalu!ale, zeby nie bylo tak slodko- zgadnijcie gdzie jest teraz?pojechal odebrac nowo kupiony motor!!!!od jakis 2 m-cy marudzil z tym motorem i w koncu wymieklam!bo on tez musi miec jakies zajecie poza praca, cos co sprawia mi radosc itp...no i coz stwierdzilam kryzys 40-latka i trzeba to przejsc:)a teraz siedze jak na szpilkach, bo musi przejechac tym motorem jakies 120km, a dawno nie jezdzil i motor uzywany, a on go nie zna, wiadomo...kazalam mu co 5 km sie meldowac, ale wtedy chyba by do domu dzisiaj nie wrocill:))))


i wiecie co?ja juz sama mam momentami dosc moich humorkow!niech te hormony sie uspokoja, bo sie zaplacze na smierc bez powodu....masakra!!!!!!czuje sie gruba , brzydka i nieszczesliwa jakies 75% calego czasu...zwariowac mozna, zwlaszcza, ze ja nigdy nie mialam szczegolnie depresyjnej natury!ja raczej z tych, a co tam!trzeba wziac sie w garsc i do przodu!!!a teraz jakos mi nie wychodzi...
 
Witam sie niedzielnie niewyspana:/

pogoda pochmurna i przygnebiajaca..i jak tu dogodzic ..goraco-zle ale zimno tez nie fajnie;(

Nie mam pomyslu na spedzenie dzisiejszego dnia i pewnie przeleze w lozku z laptopem..a moj E we Francji caly dzien musi stac na parkingu bo jest zakaz poruszania sie tirem w niedziele;/

Olcia odpedzaj od siebie takie mysli ze jestes gruba i brzydka bo to napewno nieprawda i pamietaj ze kobieta w ciazy wyglada pieknie:*
 
;-)Cześć dziewczyny..
Pogoda dziś super!..22 stopnie ciepła więc wreszcie jest czym oddychać:tak:
Małgoś ludziom nigdy się nie dogodzi jeśli chodzi o pogody..narzekaliśmy na mroźną zimę, brzydką,deszczową wiosnę, a teraz na kilka dni upału:-) no ale my możemy sobie ponarzekać, bo chodzimy w "dwupaku" lub "trójpaku":-D:-D
Jeśli chodzi o teściów, to muszę się pochwalić ,że dobrze trafiłam:tak:..Mogę też śmiało stwierdzić, że teściowa jest nawet troszkę zbyt nadopiekuńcza,ale nie do tej pory nie przeszkadzało nam to:happy2: Ostanio przyjechała do mnie i przywiozła winogrona. Ok godziny 21 zadzwoniła do mnie i mówi: " słuchaj,bo ja nie myłam tych winogron, więc przed zjedzeniem umyj"!:-D:-D:-D Beka z niej jest czasem,ale niektóre kobitki tak już mają:tak:
Moja dzidzia od 4 rano tańcuje..normalnie pospać nie daje:-)..z jednego boku przechodzi na drugi, nie zapominając o kopie w międzyczasie:-D..przynajmniej wiem , ze u niej ok!:tak:
Co do mebli BRW to mam podobne zdanie co Tosia..Nie zawsze są one dobrej jakości.. Zresztą teraz meble produkują ze zwykłej sklejki więc nie ma co liczyć na trwałą rzecz:dry:
Trzymajcie sie kobitki,pozdrawiam cieplusio:tak::tak:
Powodzonka na egzaminach dziewczyny:tak:

 
witam sie i ja ;-)oj dziewczyny jak ja sie dzisiaj wyspałam,podniosłam swój szanowny tyłek dopiero o 11.30 ,zrobiłam szybko śniadanko i teraz pije kawkę,.
Beti kochana jak dobrze e jesteś myslałam wczoraj cały wieczór o tobie,dobrze ze wszystko ok:-D ja również życze udanej sprzedaży!!!!

dziewczyny jak ja nie lubie niedzieli,mąz sie gapi w tv i nawet nie mam z kim pogadać,muszę go gdzieś wyciagnąć popołudniu-moze sie uda!
 
reklama
Witam niedzielnie:-) Wreszczie trochę ulgi od upałów. Wczoraj wieczorem wybraliśmy się na spacer poza miasto do takiego parku, jest tam mnóstwo drzew i woda więc nie dało się sie tam wytrzymać-komary tak kąsały, że trzeba było uciekać.
Kinia i Beniaminka - udanych egzaminów:-)
Olcia23 - fajny wózek.
Witamy nową mamusię:-)
Gaja
- nie płacz, współczuję Ci, ja nie mam już teściów nawet nie wiem co to znaczy ich mieć, ale czasami to z rodzicami też mam niewesoło. Choć mamy swoje rodziny to wybór między własną rodziną dziećmi i mężem czy żoną a rodzicami bywa trudny. Nie chodzi tutaj o to czy ktoś juz dawno odciął pępowinę, ale o to jak postąpić aby nikogo nie urazić.

Co do mebli BRW, to chciałam kupić szafę i biurko z systemu TIP TOP, ale jak zobaczyłam na miejscu w sklepie wykonanie to zrezygnowałam. Ten system jest tani, więc może dlatego taki wykonanie, bo w pracy mamy szafki z Syriusza, a one już są lepszej jakości ale też wyższa cena. Ostatecznie kupiłam ściankę EMI, była w promocji 50% i miała wymiary takie, że mieści się się w pokoju. Nie chodziło mi o cenę, ale o małe wymiary. Długo czekałam aż przywiozą te meble, ale muszę przyznać, że bardzo mnie zaskoczyli tym, że sami zadzwonili w dniu, w którym upływał termin realizacji zamówienia. Powiedzieli, że transport się opóźni. Potem dzień wcześniej zadzwonili, żeby ustalić w jakich godzinach chciałabym, żeby przywieźli te meble, a rankiem następnego dnia zadzwonili, że wyjeżdżają i o której będą i byli co do minuty.
Meble już są, ale dla odmiany w tym samym dniu w innym sklepie zamawiałam łóżka i w tej sprawie nic nie słychać.
Miłej niedzieli:-)
 
Do góry