reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

jestem pełnoetatową mamą od dziś:-D:-D:-D:-Dczyli jestem na l4, w moim zawodzie, gdzie dzieci często chore są przyprowadzane do przedszkola ryzyko zarażenia jest zbyt duuże, więc nie ryzykujemy.
AsiaN, masz rację z tym L4, ja pracowałam w szkole i tez ciążę spędziłam na L4. Ryzyko chorób jest duże, a i hałas strasznie męczący. I myslę, że dzięki temu, że siedziałam spokojnie w domciu mój Jaś był bardzo spokojnym dzidziusiem. Niestety - Był, bo teraz nadrabia zaległości :-) ale przynajmniej coś się dzieje :-)
 
reklama
Witam się z wami milutko i cieplutko.
Ja dziś strasznie marznę chyba będę chora do tego te nudności.
Zmykam pod cieplusi kocyk.:-)
 
witam z rana

mam koszmarny jadlowstret.. jedynie banany i serek waniliowy trawie,najgorsze mdlosci mam jak ide spac,cud ,ze jeszcze nieobrzygalam meza w lozku:szok::-D:-D:-D
wracam do ukaldania klockow:sorry2:a najchetniej poszlabym w kime:cool2:

zazdroszcze, ze juz widzialyscie swoje krewtki jak machaja nozkami,cudny widok!

milego dnia laseczki
 
U mnie noc do bani bo mały zaczyna kaszleć. Pielucha z amolem na kaloryfer, maść na plecki i jest ciut lepiej.
Co do samopoczucia u mnie ok, a co do sexu super:-)

malapralinka ja glupia baba, 2 dzieci i też oglądam ale chusty:-D

Właśnie dziewczyny, kolejna nowość do rozważenia (trzecie dziecko to teraz innowacyjna już jestem :-)).
Chusty- super sprawa i dla mamy i dla dziecka, zdrowe, daje piękny kontakt matka-dziecko. Uwalnia ręce, i odciąża kręgosłup, zmniejsza kolki po prostu super.
IMG

chustomania warto nosić
NATIBABY, chusta dla dziecka, noworodka, niemowlaka, nosidełko - chusta NATI
Chustoforum
Acha i może zastąpić wózek.
Musze znikac
 
Ostatnia edycja:
Witam wrześniówki. :-)
Rano miałam straszny koszmar z małą. Ciągle wymiotuje a mi się chce spać.:-(
Dobre strony są takie, ze się jej poprawia, gorączka spadła. :))
Co do pierwszego porodu wspominam go bardzo wesoło. ;-) 19 latka urodziła w windzie - to była sensacja roku. :-D:sorry2:
 
Witam dziewczynki. Produkujecie tych postów ze az trudno nadrobić :) Za oknem mróz straszny az wychodzic sie nie chce ... tylko biedny pies sie patrzy ze chce na spacer :-)

Opetalo mnie i ogladam wozki na allegro;-)

Sara, ja to nawet ostatnio zrobilam znowu test:-p
Dziwi mnie jednak ze ja na samym poczatku mialam mdlosci a teraz nic...
Jedyne co to zmeczona ciagle jestem i bardzo duzo spie, no i piersi sa inne niz zawsze i troszke jeszcze bola..

A jeszcze apytam,..
Bo wiem ze niby nie ma przeciwskazan poki lekarz nie zabroni, ale powiedzcie napewno mozna sie kochac bez zadnych ograniczen ile razy sie tylko chce??:zawstydzona/y:

Mnie tez zaczyna troche niepokoic brak objawów oprócz tych pobolewających piersi :( A spać to mogłabym chyba cały dzień - kładę sie tak o 17.00 i wstaje o 19-20 i później mój małż sie kładzie i ja dalej z nim moge spać :) i o dziwno rano wstac mi sie nie chce :( ehh W czwartek idę do gine na USG zobaczymyu czy cos sie pokaże.
 
cześć wszystkim dlugo mnie nie bylo na forum z zaraz dalej znikam leże przeziębiona żadnej tego nie życzę mam nadzieje że szybko mi przejdzie do zobaczenia
 
reklama
Witam dziewczynki. Produkujecie tych postów ze az trudno nadrobić :) Za oknem mróz straszny az wychodzic sie nie chce ... tylko biedny pies sie patrzy ze chce na spacer :-)



Mnie tez zaczyna troche niepokoic brak objawów oprócz tych pobolewających piersi :( A spać to mogłabym chyba cały dzień - kładę sie tak o 17.00 i wstaje o 19-20 i później mój małż sie kładzie i ja dalej z nim moge spać :) i o dziwno rano wstac mi sie nie chce :( ehh W czwartek idę do gine na USG zobaczymyu czy cos sie pokaże.


Ale to by pasowalo, skoro przechodzimy to podobnie i w tym samym czasie jestesmy;-)

Ja nie dosc ze jesli tylko moge to spie popoludniu to i w nocy ostatnio przesypiam srednio 10 godzin:zawstydzona/y:
 
Do góry