reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam się bardzo wieczornie. :-)
Nadchodzę jak nowa moderatorka - bójcie się. :cool2::-D Dziękuje wam bardzo za tytuł moderatorki to prawdziwy zaszczyt pilnować porządku na naszym pod-forum. ;-)
Ja mam straszne wzdęcia. I zgagę. :baffled: Do pisania nic już nie mam. ;))

Dobranoc dziewczynki. :-)
 
reklama
Witam moje Panie:-) Dumnie zgłaszam się jako moderatorka i już coś tu nabroiłam;-) chciałąm połączyć dwa wątki o zachciankach i niechciankach ale nie mogę zmienić tytułu więc pozostanie pod niechęcią:zawstydzona/y: no chyba że coś wymyśle. Listę zaczynam robić i przykleję ją może jeszcze dziś wieczorkiem:tak:
A tak poza tym to mdłości przechodzą mi po jabłku:szok: już wiem że cytrusów niemogę, więc wcinam sam chleb bez niczego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam się dziewczynki porannie, jak zwykle :) Dziś wielka ochota na drożdżówkę, już zjedzona. Na ferie przyjechali rodzice to w domu spełniają moje zachcianki (mamusia :)) to pomidorówka, a dziś będą kluski z twarogiem <mniam> Apetyt dopisuje, wręcz głodna jestem non stop, o wagę również się boję, no ale co, przecież nie będę głodzi kruszynki. Jak lubi jeśc, to nic nie pocznę...
kegle trzymaj się, jesteśmy z Tobą.
 
Witam o poranku ja juz dzisiaj po wizycie u Ginki. A wiec fasolinka ma juz 1,03 cm serce bije , nawet juz porusza niby raczkami:-D. Ciesze sie bardzo ale przede mna najgorszy czas teraz. Mam brac hormonki, bo moze przyczyna poronien byla nie wydolnosc cialka zotkowegoi akard. Wizyta kontrolna za tydzien , Dostalam zakaz pracy do konca ciazy ale jeszcze sie wstrzymam chciaz te pierwsze tygodnie.
Aha suwaczka jeszcze nie wstawiam poczekam 2-3 tyg.
wedlug ginki jestem w 7 t i 1 d.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie po sniadanku i kawusi;-)
J;-)ak ladnie wygladaja z rana nasze moderatorki:tak:
Od razu zobaczylam podpisik nad avatarem:-)

Ja sie czuje ostatnio bardzo normalnie, dlatego mam nadzieje ze tam w srodku wszystko jest ok:-(

Wiecie ze kobieta w ciazy nie moze pracowac w godzinach nocnych?
Ja sie dowiedzialam wlasnie w pracy:-)

Sara duza ta Twoja fasolinka;-)
Odpoczywaj teraz duzo
 
Witam się i ja :-)
Zjadłam śniadanie w pracy i choć troszkę mi lepiej:-)
Ale i tak nie mam na nic siły, do tego roboty tak nie ma a nienawidzę siedziec i udawać że ją mam, bo to bardziej wymęczy niż jej nadmiar. Wtedy czas szybko leci a jak brak to ciągnie się i ciągnie do tej 16:no:
 
Kasialle, masz rację, nie ma to jakjedzonko mamusi... :-) moja dopiero za tydzień będzie mi dogadzać, przyjedzie szykować imprezę urodzinową dla wnusia :-) mój syncio skończy roczek, jak ten czas leci...
Witam moderatorki z rana. Kerna, jak ty znajdujesz na to wszystko czas? podziwiam
JulkaS, jak tam twoja córcia? Juz lepiej się czuje?
Saraa, gratuluję pierwszego spotkania z Fasolinką.
 
reklama
Opetalo mnie i ogladam wozki na allegro;-)

Sara, ja to nawet ostatnio zrobilam znowu test:-p
Dziwi mnie jednak ze ja na samym poczatku mialam mdlosci a teraz nic...
Jedyne co to zmeczona ciagle jestem i bardzo duzo spie, no i piersi sa inne niz zawsze i troszke jeszcze bola..

A jeszcze apytam,..
Bo wiem ze niby nie ma przeciwskazan poki lekarz nie zabroni, ale powiedzcie napewno mozna sie kochac bez zadnych ograniczen ile razy sie tylko chce??:zawstydzona/y:
 
Do góry