reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kerna widze, ze zmienilas avatarka. Slicznie:tak:
Dziewczyny orientujecie sie jak to jest z alergiami? Czy tez tak slyszalyscie, ze jesli ojciec jest alergikiem, to nalezy unikac produktow na ktore on jest uczulony? Mam wielka ochote na czeresnie, ale boje sie zjesc. Maz jest na nie uczulony, wiec nie wiem czy moge sobie na nie pozwolic.
 
reklama
witajcie.
Ja juz po wizycie, Pani doktor miała dziś świetny humor, aż mi dziwnie było z nią rozmawiac, taka miła :-)
u mnie badania ok. mam oczywiście lekką niedokrwistość, bo hemoglobina 11,2, ale lekarka powiedziała, że nie jest źle i żebym sprobowała nadrobić w pożywieniu i nie będzie przepisywałami zelaza, a za 3 tyg mam powtórzyć morfologię i wtedy zobaczymy. Cukier po glukozie 76 mg/dl :-)
a co do moczu to mam wszystko ok, tylko w osadzie moczu liczne sole bezpostaciowe i nabłonki wielokątne i leukocyty 0-2 w polu widzenia.wiecie co to znaczy? lekarka nic na to nie powiedziala.
Dostałam jeszcze skierowanie na badanie serologiczne, w związku z konfliktem i na USG ;-)


Dzień dobry wrzesnióweczki:-):-)

LILU kochana trzymam kciuki za Ciebie i kruszynke, wypoczywaj i wracaj z dobrymi wieściami:-)

U mnie pogoda od rana pochmurna, co jakiś czas kapie deszcz. Jestem już po sniadanku, mala kopie ze hej :-D W poprzedniej ciąży wiedziałam jak dam maleństwu na imie, miał być Borys albo Lena. Na świat przyszedł Borys. Teraz ma być córka, miała być Lena ale jakoś tego imienia nie czuje:sorry2:Za to przemawia do mnie Helenka:-) Jak Helena Trojańska, piękna, szlachetna, odważna:-) co sądziecie o tym imieniu?
My tez mieliśmy nazwać Lenka jak będzie dziewczynka, ale jakoś tak mi dziwnie z tym imieniem. Jasia nazwaliśmy Jaś i to imię ma dla mnie takie dumne brzmienie, a teraz kompletny brak pomysłów. Helenka jest jak najbardziej super!!!
Dziś do domu wróciłam załamana - chyba w ogóle przestanę z niego wychodzić, bo już nie mogę znieść tych głupich komentarzy.:no: Dziś dwa razy usłyszałam pytanie, czy na pewno nie jestem w ciąży bliźniaczej, bo mam tak duży brzuch?!!!! To w uproszczeniu, ale płakać mi się chciało ogromnie. Brzuch jak brzuch, no w końcu to nie pierwszy miesiąc i dziecko musi mieć miejsce!

Ja jutro robię morfologię i analizę moczu, bo we wtorek do gina. No i dziewczynki trzymajcie za mnie kciukasy, bo jutro mam rozmowę z dyrektorką na temat mojego stażu, aby miała dobry humor!:tak:

Ritka, trzymam kciuki, daj znać jak Ci poszło z panią dyrektor. A głupimi komentarzami sie nie przejmuj, baby to tylko tak z zazdrości gadają.
Moja siostra w czwartek mówi do mnie jak ja ładnie wyglądam, aż mi zdjecie zrobi, i że nogi mam takie chude jak rabarbar a w piatek - ale ty jesteś gruba, chyba będziesz miała dziewczynkę bo tak po całości przytyłaś.... tak więc trzeba to puszczacmimo uszu, za 4 miesiące już będziemy szczuplutkie :-) ;-)
 
Cześć

JUSTYNA, ANGELUS - trzymam kciuki za wizytę.
TAKA_JA - biedna ty z tym przeziebieniem i jeszcze to zapalenie spojówek. Dobrze że już trochę lepiej. Zdrowia dla Ciebie:)
MYSZKA - Wszystkiego najlepszego!!!!
RITKA - a ja trzymam kciuki za dobry humor dyrektorki i o to żeby rozmowa była udana...na pewno będzie:)
LILU - trzymaj się i wracaj tu szybko do nas

Wiecie dziewczyny ale nie rozumiem tej złośliwości w stosunku do kobiet w ciąży od innych kobiet, które ciąże już przeszły. Ja chodze dumnie ze swoimi dodatkowymi kilogramami i niech sobie te komentarze gdzies wsadza.
Jestem taka wkurzona że szok. Dobrze że M. pojechał na chwilę bo biednemu by się pewnie dostało za darmo. Nie wiem co mnie tknęło żeby wynająć mieszkanie bez kuchenki a z płytą elektryczną, jeszcze starą. Nic mi nie wychodzi na tej płycie. Nie dość że długo się nagrzewa to baardzo wolno stygnie. I jak chce zmniejszyc temp to musze odstawiać. Do du...takie gotowanie. Sama nie wierze że mi kopytka nie wyszły. Właśnie szukam innego mieszkania...
 
Witam! ja tak tylko na szybko, w środę mam obronę i stąd brak czasu :zawstydzona/y:
ale już niedługo wszystko nadrobię, bo będę się lenić :-D
w każdym razie u mnie wszystko ok.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i pobyty w szpitalu
Czekam na same dobre wieści ;-)
 
Witam brzuszki!
Chodzi za mną coś od rana do jedzenia. Zgadanąć smaka nie moge. Chyba sobie frytki zrobie. Kurcze te smaki ciążowe.
Tak za waszym przykładem przysiadłam sie na allegro i już pare rzeczy znalazłam.
Życze wam udanych wizyt! Oby wszystko było w jak najlepszym porządeczku.
Lilu trzymaj sie i wracaj do nas szybciutko.

Wiecie dziewczyny ale nie rozumiem tej złośliwości w stosunku do kobiet w ciąży od innych kobiet, które ciąże już przeszły. Ja chodze dumnie ze swoimi dodatkowymi kilogramami i niech sobie te komentarze gdzies wsadza.
Świete słowa. Dziewczyny ja do was kochane apeluje nie przejmujcie sie głupim gadaniem. Ludzie są paskudni i zazdroszczą. Nie bądźcie grzeczne i nie znoście komentarzy tylko twardo odpowiadajcie tak żeby im w pięty poszło.


 
Hej witajcie, u nas dzis na przemian leje deszcz i slonko wyłazi niesmiało, wiec samopoczucie takie se:dry:
w dodatku moja 4 latka ma jakis bunt, bo mi daje popalic i to ostro:zawstydzona/y:
wogóle sie nie słucha smarkata:wściekła/y:
A jutro mam wizyte u ginka, moze zrobi usg, wiec trzymajcie kciuki pliissss;-)


Czekam na dobre wiesci od Was o wizytach i humorkach.


Ritka, a czy ci wredni ludzie widzieli chudą kobitę w 7.prawie miesiacu:wściekła/y: co za barany, nie przejmuj sie nimi!!! Powodzenia w rozmowie z szefowa:happy2:
msdrakula obrona to formalnośc, trzymam kciukaski zeby dobrze poszlo!!:-)
lilu, badz dzielna i odezwij sie :tak:
olgadom gratki wizyty:-)
myszka serdecznosci:-D
 
Macie racje, że nie ma co się przejmować złośliwymi babami, ale czasami po prostu cycki opadają ;-)

Kerna - czyli gofry są dobre na wszystko? Aż mi zrobiłaś ochotę na gofra, tylko gofrownicy brak, a na miasto po 1 gofra to mi się jednak w upał nie chce ;-)Marzę o wyjeździe nas Solinę, dawniej tam zaglądałam w każde wakacje, ale w tym roku to pewnie nie da rady.

A moi sąsiedzi oczywiście dalej remontują, a jak nie remontują to się wydzierają na siebie, głównie po łacinie, a jak nie - to imprezują (pijackie śpiewy, przepychanki i wyzywanie się). Poważnie się zastanawiam nad interwencją, bo w końcu nie wytrzymam nerwowo.
 
witam sie i ja :) U nas cieplo ale slonko za chmurkami. Ja wczoraj wieczorem mialam kiepskawy humorek wiec sie nawet nie odzywalam ale dzis juz wszystko dobrze :) Napewno KasiaS w ten weekend zmieniala stan cywilny wiec wszystkiego naj :) dla Myszki oczywiscie tez :) Lilu trzymam kciuki by Ci ten pobyt szybko przelecial i by wszystko bylo ok. Za reszte dzisiejszych wizyt rowniez. Ja sie nie moge juz doczekac jutra co mi diabetolog powie ,ale za to nie chce jutrzejszego wieczoru bo ide do dentysty czyli caly dzien pod specjalistami na literke D i mam nadzieje ,ze nie bedzie do d..y. Uciekam dokonczyc mezowi obiadek bo jak zobaczyl, ze robie dzis kebabka na obiad to chodzi za mna ze wzrokiem jak kot ze shreka :) Milego popoludnia
 
Dziewczyny nie mowcie juz o gofrach bo ja to juz nie moge taka mam mega ochote!!!!A dzis szukalam i jak na zlosc nie moglam dostac gofrownicy....:(

Co do naszego wygladu w ciazy to olejcie to naprawde,najlepsze jest to ze facetom nic nie przeszkadza a jakies "zyczliwe" baby sie wypowiadaja.Prawda jest taka ze niewazne jak my teraz bedziey wygladac byle po ciazy nie wyluzowac za bardzo i zadbac o siebie -takie jest moje zdanie:)
 
reklama
a i fajnie jest opisane w ksiazce "ciaza dla bystrzakow":
tylko to sie tyczy naszych facetow ,ale sie usmialam i przeczytalam mojemu:

"kochanie czy myslisz ze wygladam teraz grubo i brzydko?"Pytanie to moze sie zaczac pojawiac w drugim trymestrze.Dajemy ci wskazowke :to nie jest pytanie z testu wielokrotnego wyboru.Masz tylko jedna odpowiedz i powinienes zapamietac ,ze bez wahania nalezy odrzec :"Oczywiscie ze nie kochanie .Jestes najpiekniejsza kobieta jaka kiedykolwiek widzialem "

Ale nie zalamujcie sie dalej pisze :

"Nie moge spac,Wygladam jak wyrzucony na plaze wieloryb.Nie widac mi kostk u nog"-Naszedl trzeci trymestr

haha a mnie to wszysto bawi-ostatniego grilla spedzilam z dziecmi w salonie ogladajac bajki,mam taka mega alergie ze nie moglam na zewnatz wysiedziec wczoraj miala mega ochote na przytulanki to mnie taki bol plecow i brzucha zlapal ze ledwo wydolilam,ciagle cos nie tak :):-D:confused::-D
 
Do góry