reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

co do jedzenia to ja też ciągle jestem głodna, ale staram się powstrzymywać, bo jak tylko się najem to od razu wywala mi brzuch jakbym w 4 miesiącu była.
 
reklama
Ja też już idę. Mała rozchorowana, kaszle co 5 minut . Tez nas czeka ciężka noc, niestety. :-(
Jutro do pracy nie idę - za to czeka nas wizyta u lekarza. :nerd:

Dobranoc wrześniówki. :tak:
 
Dzien dobry
Jak ja nie lubie poniedzialkow :no::no::no::no::no: bo w pracy największy ruch :confused::confused::confused: ale dosyc marudzenia :-pSniadanko zjedzone kawka dopijana ogolnie nie jest zle
 
Witam się rano;-) Mdłości wczoraj doskwierały, dziś póki co do wytrzymania:tak: ale wiecznie jestem głodna....w nocy spać nie mogłam z głodu:szok::szok::szok: jem a nic to nie daje:no: też tak macie???
 
Wiesz ja bardzo podobnie do ciebie nakupilam wszystkie mozliwe kosmetyki, szamponiki dla niemowlat ,plyny do mycia, a moja polozna jak to zobaczyla to sie smiala. Kazala mi tylko dodawac do wody oliwki i koniec zadnej chemii. I kapie go tak do dzisiaj woda odrobina oliwki tylko glowe myje wczesniej szamponem. I nie mamy zadnych problemow ze skora. Dziwne bylo jeszcze to ze nie smarowalam pepka zadnym spirytusem , moim zadaniem bylo zmienic codziennie kompres wyjalowiony, raz tylko polozna czyms popryskala. Zreszta ta polozna przychodzila przezu 3 m-ce co 2.3 dzien a potem jeszcze jak mial pol roku. Naprawde duzo mnie nauczyla.

:tak:
Do tej pory sie usmiecham do siebie jak stojac przed regalem z kosmetykami dla Malenstw nie wiedzialam na co sie zdecydowac czy na Lotion czy na plyn do kapieli. :-D:-D:-D Bo od wyboru to mozna czasem zglupiec i pomimo, ze produkuje sie rzeczy ktore maja ulatwic nam zycie w okresie opieki nad Malenstwami, to jednak duzo jest rzeczy po prostu zbednych (jeszcze brakuje aby wymyslili szampon przeciwlupiezowy i krem ujedrniajacy dla niemowlakow). :confused:
Dlatego tez uwazam, ze zwykla oliwka wystarczy bo Mala, zadnych problemow uczuleniowych ze skora nie ma.
Przegladalam inne forum i jak zobaczylam, co te dzieciaczki uzywaja to prawie jak drogeria! Owszem, nie mozna calkowicie wyeliminowac chemii z naszego zycia, ale warto ograniczac tam gdzie to jest naprawde zbedne.
No i bym sie sklonila za luchami wielorazowymi.Bo «pupa» naprawde oddycha a nie jak w plastikach.
A co do poloznej, to faktycznie trzeba miec szczescie! Bo wiadomo ze wiekszosc swiezoupieczonych rodzicow do najbardziej opanowanych nie nalezy i wcale oczywistym nie jest jak sie opiekowac takim kruchym malenstwem. Tak samo nie jest wcale oczywiste ani proste karmienie piersia. Wiec niektore potrafia okazac zrozumienie, a innych podejscie to : masz i sie opiekuj,bo powinnas wiedziec jak bez tlumaczenia.

A jesli chodzi o cc
Ja jeszcze chciałabym wrócić do naszych wczorajszych pogaduszek na temat CC. Widzę że prawie wszystkie jesteście przeciwko, ja jednak nadal podczymuje swoje zdanie..
Jak wspomnę te moje bóle krzyżowe, myślałam że kręgosłup mi wyrwie..

Nie uważam oczywiście że ten poród jast lepszy a tamten gorszy, ja poprostu wolałabym w ten sam sposób urodzić kolejne dziecko. :tak:;-)​
[/QUOTE

Oczywiscie, ze sa kobiety ktore juz rodzily i albo maja bardzo przykre albo wrecz dramatyczne przezycia z pierwszego porodu natur. Wiec wcale sie nie dziwie ani nie krytykuje, jesli za kolejana raza decyduja sie na cc.Ale tu chodzi o kobiety (w wiekszosci pierwszy-raz-rodzace), ktore sie byc moze naczytaly troche za duzo o Victorii Bekham czy Bachledzie-C. (nie wiem jak ta ostatnia rodzila), ktore to pare dni po porodzie juz na party chodza. I tez by chcialy «urodzic» szybko, latwo i bezbolesnie! Samo zycie pokazuje, ze nie ma nic «za darmo», zawsze sa plusy i minusy.
 
reklama
Witam!
No i mamy nowy tydzień!
Ja mam w zasadzie tak jak Wy. Niby mdłości ale w zasadzie to ciągły głód. Wzięłam się na sposób i zawsze coś mam pod ręką. Ale nigdy nie jestem pewna czy Fasolka to przyjmie :-D
 
Do góry