reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam po bardzo długiej przerwie.
Mam nadzieje ze ktoś tu jeszcze o mnie pamięta:)
Z moja szyjką jest troszke lepiej. Byłam u gina i powiedział, że jest skrócona ale trzyma. dalej mam odpoczywać i polegiwać, ale nie jest tak źle jak sie na poczatku wydawało. Także troszke odetchnęlam:)
Z remoncikiem akurat wyrobiliśmy się w tydzień tzn. mój D z tesciem się wyrobili bo ja musiałam odpoczywać i wkurzałam sie ze nie moge im nic pomóc :/Pokoik jest pomalowany na fioletowo-żółto, położyli panele, teraz tylko trzeba kupić firanki i zasłony i będzie ślicznie:)
Spróbuje nadrobić chociaż po łebkach co naskrobałyście ale nie wiem czy zdołam, bo piszecie jak szalone:)

Kasiu pamietamy, fajnie, że juz wróciłas.


beti14011984;5441339]
czytałyście dziewczynki jak czerwcówki się już rozpakowują i teraz jedna lipcówka leży w szpitalu w 31 tc miała skurcze co 5 min i pojechała jest teraz na jakiś kroplówkach czy cos i dzieciątko dostaje sterydy na rozwinięcie płuc .... jeju az strach ja tak się boję że urodzę wcześniej i boje się że nie bede umiała rozróżnić skurczy itd bo ja taka ciemna jestem :(

beti nie czytałam, i nie bede czytała na razie, bo jeszcze gorzej bede sie stresowała, :no:, a mam zakaz sie stresować, co i tak ciężko mi wychodzi:-(

Witam sie i ja! Rano okropnie padało. Teraz sie uspokoiło, ale to nie koniec deszczu!
Oj, wydaje mi sie, że Tantum Rosa nie jest zalecane w ciąży!!!
Za to dobrym rozwiązaniem jest używanie płynu Lactacid femina (na szczególne podrażnienia - płyn ginekologiczny - do kupienia w aptece). Zawiera bakterie kwasu mlekowego. Stosuje od 8 lat i jest super!
Życze udanych wizyt!!!!

Ritka mi ginek jak miałam upławy, zalecił stosowanie Tantum Rosa, wiec jaka jest prawda, nie wiadomo:confused:. A ten płyn o którym piszesz można tez kupić w Rossmanie, i jest tanszy, niz w aptekach.

witam Was :-) no i dalej paskudna pogoda.. brrrrr...tak Was czytam i nie wiem co napisać, bo o szczepieniach i praniach itp. jak na razie nie mam zielonego pojecia.. ale cóż UCZĘ SIĘ OD NAJLEPSZYCH! :-) dzięki :-)
witam! wkońcu nadrobiłam ale żeście napisały dziś dużo :O
czytając was doszłam do wniosku że ja kompletnie nic nie wiem :( i martwie się czy tym moim niedoświadczeniem nie zrobie jakiejś głupoty .. :(

Dziewczyny ja też z tych "zielonych":tak: ale mam nadzieje, że nie bedzie tak źle, ale tez jestem przerazona:eek:. Ja juz nie ogarniam tych cennych informacji:szok:.

Ja mam taką książeczkę i tam jest napisane że promocja jest od 24.05 do 06.06 i oprócz proszków to jeszcze będą bodziaki w promocji i pieluszki (huggies junior 36 szt za 19,99) oliwka bambino 300 ml +25% gratis za 8,79 i te chusteczki nawilżane dada 11,49 za 4 opakowania (każda po 72 szt.)

Tez mam tą książeczke. Te bodziaki to 3 szt. za 15 zeta, i promocja na nie i proszek i płyn Lovela obowiązuje od 31 maja, a ogólnie promocja na produkty z ulotki jest w tych dniach co piszesz justynka.


Gratuluje udanych wizyt, i oby dzisiejsze tez były udane, trzymam kciuki:tak:.

Ja po wczorajszej wizycie uspokoiłam sie tylko na chwile. Niby wszystko ok, ale jakies czarne myśli mnie nachodza, nie moge sobie z nimi poradzić. Łozysko mi sie podniosło, wyniki w normie. Dalej mam polegiwać, i jak lekarz powiedział jedynie jakiś obiadek moge ugotowac, żeby mi sie mięsnie nia zastały. I dostałam do łykania magnez.

Powiedzcie mi kobitki, jaka długośc ma wasza szyjka? Bo o mojej ginek wyraził sie, że nie jest za specjalnie długa, ale zamknieta i wydalona, i tego mam sie trzymać. Pytam Was bo nie chce szukac niczego w necie.
 
reklama
Ja osobiscie większosci ciuszków kupuje na 62 i więcej,ale kilka na 56 tez sie znajdzie,wkońcu nie wiem jakie sie maleństwo urodzi wiec wole być przygotowana,a w razie czego dam mojej siostrze która rodzi miesiąc póżniej ,także sie nie zmarnuje. Dziek dziewczyny za odp odnosnie biedronki-pojade napewno
 
ja wróciłam właśnie do pracy od diabetologa i niestety mam obciążenie glukozą 75g jutro przeprowadzic, mam nadzieję że wyniki będą ok choć mam jakieś takie pesymistyczne myśli :-(
 
ojoj!
przepraszam, ze Was myle, ale nie wiem jak robicie to cytowanie kawalkow wypowiedzi!jeszcze troche i sie naucze!
co do prasowania rajtuzek, to u nas juz rodzinna historia, Moja Mamcia od zawsze ma swirka i prasuje zawsze i wszystko, wiec przy 4 dzieci i pracy zawodowej miala z tym mase roboty!jak doroslam musialam brac w tym czynny udzial oczywiscie, wiec z wiekiem i buntem, krzyczalam na co to wszystko!wtedy Mama zawsze mi wypomina, ze jak szlam do przedszkola, to plakalam, ze w niewyprasowanych rajtuzkach nie pojde!jeden szkopul - nosilysmy wtedy piekne, elastyczne rajtki:)i jak je wyprasowac?
a tak na serio, to ja nawet dla siebie nowe rzeczy piore, zwlaszcza bielizne, posciel, reczniki!mi to sklepem smierdzi:)
 
ja wróciłam właśnie do pracy od diabetologa i niestety mam obciążenie glukozą 75g jutro przeprowadzic, mam nadzieję że wyniki będą ok choć mam jakieś takie pesymistyczne myśli :-(

to tak jak ja podaje raczke
tylko ze ja zrobie to w piatek
a tak wogole to gin mnie sie zapytal czy normalna ta ciaza nie moze byc tak jak tamta,tylko co chwila cos nie tak,no co ja poradze

nie wiem czy zajrze bo malz zadzwonil ze mu sie komp jego rozsypal i jedzie po moj
to jakby co do jutra
 
zauważyłaś,że mamy taki sam wiek ciąży co do dnia:-D:-D:-D

Faktycznie :-) Zobaczymy, czy uda nam się urodzić w takim samym terminie.

Zrobiłam sobie przerwę w sprzątaniu, bo czuję, że mi gorąco. Myślałam, że za szybko próbowałam się z wszystkim uwinąć, ale nie... włączyli nam centralne ogrzewanie. Kaloryfery lekko ciepłe, ale i tak w domu zrobiło się od razu przyjemnie :-)

Ja ciuszki będę kupować głównie najmniejsze na 62 - ostatnio u mnie w rodzinie rodzą się duże dzieciaki - 60-62 cm, a po 2 ja i tak sobie nie wyobrażam ubrania dzieciaka w takie małe ciuszki. Najchętniej kupiłabym jeszcze większe. Ale może teraz tylko tak panikuję.
 
a i jeszcze jedno?szyjka i kanal rodny, to jedno i to samo?na papierach od lekarki mam opis po angielsku, ze kanal rodny 2cm i tez nie wiem co to znaczy?
 
aj widze że martwicie się o ta glukozę ....jeja no bedę trzymać kciuki zeby wyniki każdej mamuś były w normie :) no i za siebie też potrzymam heh ;)

ja dziś cały dzień w łóżku ehhhh ten mój leń ... zaraz ruszam dupcie szykować sie jakos po 16 pojade do mamy :)
 
reklama
witam Was :-) no i dalej paskudna pogoda.. brrrrr...tak Was czytam i nie wiem co napisać, bo o szczepieniach i praniach itp. jak na razie nie mam zielonego pojecia.. ale cóż UCZĘ SIĘ OD NAJLEPSZYCH! :-) dzięki :-)
witam! wkońcu nadrobiłam ale żeście napisały dziś dużo :O
czytając was doszłam do wniosku że ja kompletnie nic nie wiem :( i martwie się czy tym moim niedoświadczeniem nie zrobie jakiejś głupoty .. :(
Witam w klubie kochane. Ja jeszcze cala rodzinke mam daleko, wiec jak cos tylko skype mi pozostanie na ewentualne mamine porady;-) Jednak trzymam sie mysli, ze instynkt zadziala:cool2:
Wszystkie mamusie trzymam za was (i za siebie) kciuki za dobre wyniki na glukoze.
Ja przed chwila wrabalam pol czekolady :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Echh dobrze, ze dzis troszke wczesniej wychodze z pracy, to mnie juz nie bedzie kusilo, zeby zjesc reszte.
 
Do góry