reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Karolinkare nie mogło być inaczej!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
Tyle piąstek było za Ciebie zaciśniętych...:-):-)
Odpoczywaj teraz i ciesz się ciążą.. życze Ci samych spokojnych dni, aż do rozwiązania:tak::tak:
 
Wczoraj właśnie nie mogłam sobie przypomnieć kto pisał o łożysku, a teraz już wiem.
Olcia sama nie wiem co to znaczy. Ale tak mi powiedział. O przodującym chyba nie mówił. A w karcie ciąży tak napisał, że nie mogę rozszyfrować. A jak zapytałam, o to czy źle, że nisko to powiedział, żeby się nie martwić na zapas. Nie powiedział leżeć tylko polegiwać. A ja mu na to, że nic za bardzo nie robię, co trochę posprzątam, to odp., że chyba mąż może mi poodkurzać, a z takich wzruszających zdarzeń, to tylko Mjakmiłośc moge obejrzeć. Wkurzył mnie bo ja lubię konkretne odpowiedzi, a nie "jakieś polegiwać".
I jeszcze na końcu powiedział zakaz przytulańców i polegiwać i będzie ok.

A tobie co ginek powiedział?

No mi troche konkretniej,mi potwierdzil ze ono jest przodujace,powiedzial tez ze jeszcze wraz ze wzrostem macicy moze sie przesunac(ale nie musi).I ze mam sie oszczedzac i zadnych przytulanek(bo po mnie jeszcze bardziej brzuch boli),i pytal sie czy nie krwawila ,bo to czesto przyczyna krwawien.Wiesz nie powiedzial dokladnie czego nie robic....
 
boshe dziewczynki nawet nie wiecie jak szczesliwa jestem.....w koncu bede mogla cieszyc sie z ciazy............. jeju jestem mega mega szczesliwa.....
zapraszam do mnie na soczek !!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
dziewczynki ............... Maluszki sa zdrowe kariotypy prawidlowe!!!!! I tak jak jak okreslone sa dziewczynka i chlopiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d

wspaniałe wiadomości:))
ale mi się papa cieszy:-))
yes,yes,yes:):):)
GRATULACJE KAROLINKO
 
Do góry